Queensrÿche

Γελάει ο κόσμος με το απολειφάδι.

Κι εγώ δεν περίμενα ποτέ ότι θα έφτανε η μέρα που θα έλεγα τον GEOFF TATE “απολειφάδι”.

χα ετσι ε?το ροκ πεθανε?και γιατι δεν αλλαζει το ονομα της μπαντας?

Και εδώ έπεσε και η ταφόπλακα!!!
R.I.P Queensryche

Ειναι πραγματικα κριμα ομως να βλεπω την αγαπημενη μου μπαντα να τσαλαβουταει με αυτον τον τροπο…Και ο Τειτ απο κει που τον θεωρουσα γαμω τους τυπους, εψαχνα να διαβαζω παλιες του συνεντευξεις κλπ μου εχει γινει αρκετα αντιπαθης τα τελευταια χρονια…(Ηδη απο κατι all the promises σε νοτυετα με την κορη του κλπ)…Δυστυχως

κάποιος δεν ακούει μουσική μου φαίνεται για να λέει πως η ροκ πέθανε:-s

Πραγματικά ένα λοκ στο θρεντ και να μην ξανασχοληθεί κανείς.
Ότι και να ειπωθεί από εδώ και πέρα θα είναι κλάμα για το ένδοξο παρελθόν και οργή για το άδοξο μέλλον.

Τώρα ποια είναι ένα από τα χειρότερα συγκροτήματα στο groups&artists.
Κρίμα…

Εντωμεταξύ έβγαλαν και νέο βίντεο κλίπ:p

Ο τύπος έχει “πεθάνει” και δεν το ξέρει! Τραγικό να βλέπεις ανθρώπους που ήταν τόσο μπροστά να ξεπέφτουνε έτσι!

Τις βλέπω τις συνεργασίες με την Gaga εγώ, έρχονται :lol:

Ελα ρε παιδια τωρα,οι τυποι ειναι ανυποφοροι μουσικα πια.Τωρα αρχισαν να αποδεικνυουν οτι ειναι ανυποφοροι και σαν προσωπικοτητες.Εχει κανενας αμφιβολια πια γιατι εφυγε ο DeGarmo και ποιος ηταν ο πραγματικος open-minded [U]metaller[/U] της μπαντας?Απο εκει και περα σταθερα και μεθοδικα οδηγηθηκαν εδω,και να σου και η δηλωση rock is dead.Σε λιγο θα μας πει metal is dead και οσοι πατε και βλεπετε τετοιες μπαντες ειστε απολιθωματα και πρεζακια…Tate αντε Fuck Off που λεμε και στο χωριο μου!!!

Λοιπον πρεπει να του εχουν κανει καποια πλυση εγκεφαλου ή κατι να του ριχνουν στο κρασι που φτιαχνει δεν εξηγουνται αλλιως τετοιες δηλωσεις.

Και ενταξει ρε τζεοφ δε σαρεσει ποια το ροκ, δικαιωμα σου, πιστευεις οτι πεθανε - αποψη σου, Γιατι ομως τοτε εχεις 5-6 κομματια στον τελευταιο δισκο που αντιπροσωπευουν ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΠΙΑ??? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

δε το πιστευω οτι ειναι ο ιδιος τυπος που εγραψε τους στιχους του OM και του Promised Land, οταν λεει “If you look at the numbers, it’s definitely not the music of the times anymore”.

ΠΟΥ ΠΑ ΡΕ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ???

Αυτο…

Κλειδωστε το παιδια, δεν νομιζω να ενδιαφερεται κανενας ιδιαιτερα πια.

Χαχα εγώ παιδιά πιστεύω πως αυτές τις κακίες τις λέει γιατι είναι τσαντισμένος που σε κανέναν δεν άρεσε το καινούργιο άλμπουμ και που κανένας δεν το αγόρασε^^.

Ε ναι καπως πρεπει να δικαιολογηθει αλλα τι να κανουμε,η ροκ δεν τελειωσε στο Promise land :!:

Μάλλον οι Queensryche πέθαναν (δυστυχώς) και όχι το ροκ…

By the way, πως έχει γίνει έτσι ο Geoff ρε παιδιά?
Δεν αναγνωρίζεται!!!

To eyeliner φταίει.

Ο αγαπημενος μας μαιντανος Geoff Tate ξαναχτυπα,’‘υπαρχουν πολλοι τρελοι που χρησιμοποιουν το internet και ετσι ακουγονται οι γνωμες τους’’ λεει ο λατρεμενος βαρδος!

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=160989

Tate:Well, I would caution you to begin with to not really read too much into what’s said on the Internet to begin with. (laughs) It’s a great technology, but it seems that there are a lot of whacked out people that suddenly have a voice and a stage on the Internet. Some of these people are people you normally wouldn’t be friends with or strike up a conversation with if you actually met them on the street but you find yourself reading what they think or feel about whatever because it’s the Internet. A lot of people, the loudest people often, base their argument from a platform of complete ignorance about whatever it is they may be talking about… including music.

Δε μπορω ομως να μην παραθεσω και το πρωτο σχολιο ακριβως απο κατω

but then, some whacked out people have a record deal.

Go figure
:lol:

Κοιτα, ετσι οπως διαβασα ολοκληρη την δηλωση δεν εχει απολυτο αδικο ε…

Δε συμφωνω,ειδικα αυτο το σημειο που παρεθεσα ειναι εντελως ηλιθιο!
Σωπα ρε Tate δηλαδη οποιος εκφραζει αποψεις αντιθετες με τις δικιες σου η πρεπει να σταματησει να τις εκφραζει η αλλιως ειναι whacked up?
Επισης αν διαβασεις τα σχολια απο κατω θα δεις πως καποιοι αναφερουν οτι στο facebook των Κουηνσραηκ σβηνονται τα αρνητικα σχολια και στο youtube καποιος γραφει οτι στο νεο video,το οποιο εχει 23.000 views,επισης δεν υπαρχουν αρνητικα σχολια.Προφανως τον κ.Tate τον ενοχλουν οι αρνητικες αποψεις,οι αντιθετες δηλαδη απο τη δικια του…Αυτοι δεν ειναι οι Queensryche…[-X
Λογοκρισια γιαβρι μου?!

Edit:Για του λογου το αληθες–>http://www.youtube.com/watch?v=akTwO-HB398

Σωστα αυτα που λες, δεν διαφωνω (εκτος απο το Κουηνσραηκ, με “χ” μια ζωη θα το λεω :Ρ). Να σου δωσω ενα απλο παραδειγμα ομως. Εγω μιλαω τωρα και παιρνω στα σοβαρα τα λογια σου ενω οντως, αν σε εβλεπα σε μια συναυλια ή αν γνωριζομασταν καπως μπορει να θεωρουσα ανουσιο να ανοιξω κουβεντα μαζι σου. Χωρις παρεξηγηση ε, ενα τυχαιο παραδειγμα ειπα, στην θεση σου μπορεις να βαλεις τον καθε ενα χρηστη Ιντερνετ.