Queensrÿche

Μάλλον 95 εννοείς. :p:lol:

95 χρειάζεσαι :wink:

Α, με πρόλαβε.

edit. Ή μπορείς να κάνεις 84 και να ψηφίσεις το Rage.

Η’ μπορει να μην θελω να βγει και πρωτο :p, για μενα παντως ειναι το καλυτερο, αλλα αυτα ειναι υποκειμενικα, ηταν κιε το πρωτο που ακουσα απο Queensryche κι υπεστην ενα πολιτισμικο σοκ.

*μόνο για καμένους

απο που βγαίνει αυτή η φωνή ρε παιδιααααα

Πού το βρήκες ρε Κρίμσον…!!! Και γαμώ!

[SIZE=“5”][B]ΓΑΜΑΕΙ…ΣΤΕΓΝΑ…
[/B][/SIZE]

:respect:

πως ηταν και πως εγιναν :frowning:

Οντως πολυ γαματο, φωναρα…

Οποτε το σκεφτομαι συγχιζομαι και μιλαμε για μια μπαντα που εχει βγαλει εκπληκτικους δισκους, το Operation: Mindcrime βρισκεται μεσα σε απειρες top-10 λιστες με τα καλυτερα metal αλμπουμ, το Rage for Order ειναι εκπληκτικο και γενικα μιλαμε για δισκαρες μεχρι και το Promised Land… Και τωρα αυτο…[-X

Μας τρελανες Κριμσον. Κλαιω. Τι’ναι αυτο.

Φοβερό, γαμάτο:):!:

Οι κύριοι Chris DeGarmo και Michael Wilton at the top of their game. Απολαύστε.

Δυστηχως παιδια περασμενα μεγαλεια. Aκομα δεν μπορω να πιστεψω πως ξεπεσαν ετσι [-X Τουλαχιστον εχω να θυμαμαι της ανατριχιλες του παρελθοντος Rage for order,Queen of the reich,Empire,και το επος που λεγετε Operation mindcrime.

Δεν ξέρω κατά πόσο το έχει προσέξει κανείς, αλλά DeGarmo και Wilton βρέθηκαν φέτος και έπαιξαν μαζί, εκτός Queensryche!


Και επειδή τα πέτυχα και τα δύο σήμερα στο shuffle και θεωρώ ότι κάθε άτομο που ακούει ράηχ πρέπει να τα έχει υπόψη του:

Ονειροπολουμε με τον Moonchild αυτη τη στιγμη στο μσν…

Συνδυαστε το αποπανω ποστ, δηλαδη συναντηση DeGarmo και Wilton και επικειμενη εμφανιση των Ραηχ στο Αμερικα παιζοντας ολο το Rage (!!!).

Ξερω γω, ψιλοαπιθανο αλλα ρε γαμωτο δεν μπορω να ησυχασω…

Δηλαδη, και μονο το Επος να ακουγα ζωντανα εστω και το 2011 απο Ryche ειναι ενα ονειρο αλλα τωρα ηρεμια δεν βρισκω…

Α ναι, το μαθα μωρε.

[SPOILER][SIZE=“7”]ακξηφδθσγκφηβλασλιφηγασγωφνγξθβερσβ[/SIZE][/SPOILER]

Και με τί φωνή μωρέ θα τραγουδούσε ο Τατε το Rage σήμερα ρε ζουλάπια;

Τιναυταγαμωτοδενπαιζειλεμε.

Εγκεφαλικο στην σκεψη σας λεω. Περιττο να πω, οτι αν γινει κατι τετοιο, αφηνω τα εγκοσμια.

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=NSVAru62voY&feature=related

Δεν με χαλαει αυτη η φωνη. Πραγματικα. Εδω εχω δει Fates και ειναι απο τις αγαπημενες μου συναυλιες, που ο Ρεη το εχει χασει εντελως, σε Ραηχ θα κολλησουμε?

Ασχετο αλλα ποιος αλλος θεωρει οτι το someone else ειναι πιο γαματο στη version full band?

http://www.queensryche.com/2011/10/27/rage-for-halloween-in-nyc/

Και το λινκ για την συναυλια που ελεγα.

Οχι εγω παντως :Ρ. Δεν με χαλαει, σαφως, αλλα δεν το συγκρινω με το πρωτοτυπο.

καλά δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα…οκ δεν είναι 1986 αλλά κάτι κάνει
σε κατι βιντεακια απο Sweden Rock Festival, μια χαρά “τα λέει”