Queensrÿche

Αλήθεια ρε παιδιά, με τι καρδιά περιμένουμε οτιδήποτε από δαύτους (και τούτους και τους άλλους) μετά από όλα αυτά;

Εγω δεν περιμενω πλεον τιποτα απο κανεναν τους. Ξεφτιλιζουν και οι 2 πλευρες ενα ονομα που καποτε ειχε ενα Α εκτοπισμα.

Αν κατάλαβα καλά, αυτό είναι από τον επερχόμενο δίσκο. Δεν είναι και η αποκάλυψη, αλλά είναι αρκετά καλό κομμάτι…ίδωμεν…οι κιθάρες πάντως είναι πολύ ωραίες και η δισολιά μ’ αρέσει πολύ, αλλά τα φωνητικά θα ήθελα να είναι λιγότερο cheesy…

Αυτή ήταν η επιστροφή στον ήχο των πρώτων δίσκων που διατυμπάνευαν; Γελάω.

Αρκετά καλό κομμάτι, περίμενα χειρότερα, ευχάριστη έκπληξη

Μωρέ το κομμάτι συμπαθητικούλι είναι, αλλά τόσους μήνες μας έπρηζαν ότι “we’re trying to revisit the old QUEENSRŸCHE catalog ? we’re really revisiting that vibe of why that music was special back then for us” και "People are going to go, “Wow, that’s QUEENSRŸCHE! That sounds just like what we’ve known them to be” και άφηναν να εννοηθεί ότι ο Tate τους ανάγκαζε να το ρίχνουν στα “μοντέρνα” κτλ …και τώρα αυτό.

Again…I don’t read, I listen :stuck_out_tongue:

…Ή είναι πολύ πρωί ή ούτε καν. Αν δεν έγραφε Queensrÿche, θα το είχα κλείσει πριν τη μέση. Και αυτό το ρεφρέν, κρίμα. :confused:

τι πιπα ηταν αυτη;

Με δόντια…

Α πάρα πολύ ωραία.Από αδιάφορο rock έγιναν αδιάφορο metal. Ο Δαρβίνος θα ήταν περήφανος.

άθλιο το κομμάτι…

Να δούμε ποιοι queensryche θα βγάλουν χειρότερο δίσκο. :?

Απόλυτα αναμενόμενο τίποτα.

Αυτο ακριβως τιποτα αλλο!

Παντως θα εχει πλακα ο ανταγωνισμος για το χειροτερο album.Πιστευω οτι θα ‘‘κερδισει’’ ο Tate…

από εκεί που είχαμε μόνο μία μπάντα να ξεφτιλίζει το όνομα “queensryche”, τώρα θα έχουμε δύο. nice

Κάτι ανάμεσα σε Mindcrime και Emprire το ύφος. Αξιόλογο, όχι κάτι το φοβερό όμως. Αναμένουμε το ολοκληρωμένο αλμπουμ για να κρίνουμε.

Πραγματικά όμως, τίποτα! Κ ο ήχος δεν μου αρέσει καθόλου, βέβαια το άκουσα από κινητό αλλά φαντάζομαι δεν θα έχει κ μεγάλη διάφορα!

αξίζουν όλοι ενα μεγάλο κράξιμο έχω να πω.
*δεν εχω ακουσει το κομματι.και ουτε θα το κανω μαλλον.

[B]Mayfair Reunion[/B]
the one & only REAL queensryche !!
rage for order-demos…



[B] Mayfair Reunion[/B] i dont give a shit to the TATE or TODD ryche´s !!!

…aυτό ακριβώς:):!: