Queensrÿche

ορθά ομιλείς.

δεν μπορείς να κρίνεις πολλά από ένα δείγμα, αλλά για κάποιο λόγο δεν μου είπε τίποτα.

επίμένω πως έχουμε 2 Queensryche τυπικά και στην ουσία δεν έχουμε Queensryche.

καλα ναι. δεν λεω. μπορεί να βγάλουν κάτι καλό. απλά αυτό που ακούσαμε, εκτός του οτι ειναι λιγο και δεν καταλαβαίνεις και πολλά, ειναι ίδιο χωρις Tate με tate κλωνο και δεν σου κανει και κουκου να ασχοληθείς με τους 2 queensryche η ολη φαση.
αμα δω και 2 fates θα κλάψω.υπάρχουν αλλά οχι ετσι

Αυτό βασικά…

ρε ειστε τρελοι μαζοχες

Αδιαφορο μου φανηκε το δειγμα και ο Todd La Torre οντως σκετος κλωνος. Δεν το βλεπω…

Generic metal της σειρας το δειγμα, απα’υτα που βγαινουν με το κιολο, βαθμολογουνται με 7 στο metal hammer και 2 μηνες μετα κανενας δε θυμαται ουτε τους τιτλους των τραγουδιων

Πωπω, μόνο 10 ψήφους το warning???
Μπορώ να αλλάξω τη ψήφο μου? Στεναχωριέμαι!!

κατά τ’άλλα το δείγμα δεν μου είπε κάτι…

[B]Βασίλης Καρράς feat. Todd La Torre - Πριγκιπέσσα[/B]

άραγε αυτό το FU είναι σύμπτωση;;; :stuck_out_tongue:

το καραγκιοζιλικι δεν εχει τελειωμο…

Ποιοι 'Ryche είναι τώρα αυτοί? Μπερδέυτηκα…και γιατί αντιγράφουν το εξώφυλλο του “Power Of The Night”?

αααα ναι συγνώμη… του Tate :slight_smile:

προφανες ποιανου ηταν αν και θα επρεπε να εχει μια πρασινη χλεπα αντι για αυτο :stuck_out_tongue:

11 Ιουνιου κυκλοφορει το album των La Torre’s Queensryche ( :-s ρε 'σεις δεν το πιστευω αυτο που γραφω) μεσω της Century Media…

            ενω

Οι Tate’s Queensryche κυκλοφορουν το F U(!) στις 23 Απριλιου μεσω της Cleopatra Records (τουλαχιστον αυτο ειναι ταιριαστο :twisted:).

Ψοφο και στις… 2 μπαντες

Το ξαναλεω, ο δικαστης που ειπε κοινη χρηση ονοματος μεχρι την οριστικη αποφαση, κανονικα επρεπε να ελεγε “στο διαολο και οι 2, ξεφτιλες αφηστε ησυχο το ονομα”

Μάλλον δεν ήταν δικός μας :stuck_out_tongue:

Εντάξει, έχει και λίγη πλάκα όμως η όλη φάση. Θα ακούσουμε δύο νέους δίσκους 'Ryche μέσα σε δύο μήνες :lol:
Και για να πω την πικρή αλήθεια, λόγω των αλλαγών, αλλά και των συμμετοχών στου Tate, είμαι πιο περίεργος να ακούσω τους νέους δίσκους από ό,τι ήμουν για το Dedicated To Chaos. Επίσης, μπορεί το πιο πιθανό είναι να διαψευστώ πανηγυρικά, αλλά έχω μία κρυφή ελπίδα πως η όλη κόντρα του ποιος είναι καλύτερος έχει δημιουργήσει ένα έξτρα κίνητρο ώστε να ακούσουμε καλή μουσική. Κάτι σαν τους Dream Theater που και δισκάρα έβγαλαν χωρίς τον Mike, αλλά και το μάτι τους γυάλιζε πάνω στη σκηνή - τουλάχιστον στις πρώτες συναυλίες χωρίς αυτόν. Και υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα στο παρελθόν.

Geoff Tate’s Quennsryche :

Bonus tracks: (2013 versions)
11. Silent Lucidity
12. Empire
13. Jet City Woman
14. I Don t Believe In Love

H κατρακύλα δεν έχει σταματημό…

Μια προταση : Γιατί δεν παίρνουν το Mat Sinner να τους γράψει κανένα τραγουδάκι της προκοπής όπως τα παλιά, μιας και είναι άσσος στην αντιγραφή ?:smiley: