R.e.m

Perimeno sxolia :slight_smile:

Σκεφτομαι να τηγανισω καμμια πατατα και να φτιαξω και καμμια τοματοσαλατα γιατι ψιλοπεινασα ειναι η αληθεια , και ειμαι και πανω και στην αναπτυξη.
Τι λετε ???

Χαλάρωσε λίγο ρε φιλαράκο!Μια γνώμη ζήτησε ο άνθρωπος!

Ε πες την δικια σου και ασε τι λενε οι αλλοι , χαλαρος ειμαι εσυ βριζεις αν δεν κανω λαθος για το Rockwave και την κακια την μοιρα που σε εκανε να γεννηθεις στην Ελλαδα … η κανω λαθος … :roll:

Θα βρασω και κανα αυγουλακι κιολας … :roll:

REM (Placebo) = gay

Δεν έβρισα κανέναν,απλά είπα ότι και εγώ όπως και πολλοί άλλοι απογοητεύτηκα με το RW,αυτό είναι όλο.Εσύ ήσουν αυτός που με πήρε απ’τα μούτρα χωρίς να κάτσεις να σκεφτείs ότι κ εγώ άν είχα τη δυνατότητα να πάω έξω να δω συγκροτήματα που γουστάρω θα το έκανα και δεν θα παραπονιόμουν για το RW!

Sorry αλλα μην αναφερα το ονομα σου η εσενα προσωπικα ??? Κατσε και διαβασε ενα θεμα απο την αρχη , και επειδη ειναι μεγαλο αντε διαβασε τις τελευταιες 10 σελιδες , που λενε ακριβως τα ιδια και τα ιδια . Προσωπικα εμενα δεν μου τρεχουν απο τα μπατζακια αλλα αν καιγεσαι τοσο να δεις Μεγαλα Groups πανε Ιταλια με Easy Jet που ειναι γυρω στα 70 Eυρω η Aegean , οσο θα χαλαγες να ερχοσουν π.χ απο επαρχια να δεις το Rockwave θα χαλασεις να πας να δεις το Μεγαλο Group που θελεις .
Εγω προσωπικα μαζευω λεφτα να παω Σουηδια να δω αυτα που θελω και να μην κρεμομαι στα @@ κανενος Λωρη . Απο το να βριζω θα κοιταξω να προσπαθησω να παω εξω . Το να τα παιρνεις να φωναζεις και να οδυρεσαι δεν αλλαζει τιποτα . Αυτα θα φερει παει και τελειωσε , αν θελεις πας , αν δεν θελεις δεν πας, η αν δεν μπορεις περιμενεις τις καταλληλες προυποθεσεις να την κανεις μολις μπορεσεις.
Τωρα αν αυτο που ειπα νομιζες οτι σε επιασα εσενα προσωπικα απο τα μουτρα , οκ σηκωνω τα χερια ψηλα …

Τωρα για τον αλλο που ανοιγει ενα τοπικ και λεει πεστε την γνωμη σας , χωρις να λεει αυτος ποτε την δικια του , ε ενταξει εγω σαν Αντρεας τον εχω για γροθο . Και σε προλαβαινω και σου λεω οτι το κανει μονιμως αυτο.
Αν παλι θελει να μαθει γνωμες του καθενος για το group ε τοτε λες " Ρε παιδια εμαθα αυτους αλλα δεν ξερω τιποτα , βοηθειστε / προτεινετε κατι για να μαθω και εγω που δεν ξερω . " Εκει θα του πω την γνωμη μου και θα του προτεινω και αλλα τοσα να μαθει. Την στιγμη που δεν το κανει πολυ απλα θα σχολιαζω οτι θελω , οπως θελω και οπως μου κατσει .

Εγώ πάλι λέω να έρθεις σπίτι μου να σου κάνω το τραπέζι (με σουβλάκια φυσικά),να πιούμε τα μπυρόνια μας και…( για να μην είμαι και τελείως off-topic)…βάζουμε να ακούσουμε και REM για να συνοδεύουν την κατάσταση…Τι λες; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ πάλι λέω να έρθεις σπίτι μου να σου κάνω το τραπέζι (με σουβλάκια φυσικά),να πιούμε τα μπυρόνια μας και…( για να μην είμαι και τελείως off-topic)…βάζουμε να ακούσουμε και REM για να συνοδεύουν την κατάσταση…Τι λες; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Τα μπυρονια τα βαζω εγω , μιας και πρεπει να εχω κανα κιβωτιο με μυθο.

Oκ τότε πάω πάσο!Καλή η ιδέα σου όμως οι περιστάσεις και η ηλικία μου δεν μου αφήνουν περιθώρια για ταξίδια στο εξωτερικό μόνη μου!Σχετικά με τον φίλο μας που έχει θέσει το θέμα,όντως με παραξένεψε κι εμένα το γεγονός ότι δεν συμμετέχει στη συζήτηση που ο ίδιος άνοιξε!

Sto post yparxoun 6 apantisies…

MIA Sovari apopsi den eida…
8O

Μηπως γιατι δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι κικιρικου γροθος ??? για να μην σε πω πιο λαικα και παθεις κατι τις .

Όταν δεν υπάρχει σοβαρό θέμα,δεν μπορεί να τεθεί σοβαρή συζήτηση!Σόρυ φίλε :cry:

Εσυ προσαρμοζεσαι γρηγορα βλεπω :lol:

Εσυ προσαρμοζεσαι γρηγορα βλεπω :lol:[/quote]

Ότι μπορώ κάνω!! :wink:

Ε…Χμ…Ελπίζω ν΄απαντώ στο σωστό topic…Ως μη σοβαρό άτομο…Για τους R.E.M…Θεωρούνται απ΄τους θεμελιωτές του alternative,με μεγάλο ποσοστό θαυμαστών παγκοσμίως.Προσωπικά δεν μου αρέσουν.

Εγώ δεν περιμένω σχόλια, περιμένω σχολεία… να ανοίξουν μπας και έχετε τίποτα άλλο να ασχοληθείτε. Δεν είμαι κακός αλλά έχει παραγίνει το κακό με τα post τύπου “περιμένω σχόλια” και μετά να παραπονιέται κανείς ότι δεν είδε σοβαρή απάντηση. Κάτσε γράψε την άποψη σου πρώτα και μετά περίμενε από τους άλλους. Δε συνεχίζω.

Ποιο καταστατικό υπαγορεύει σ΄όποιον θέτει ένα θέμα να απαντά υποχρεωτικά κ΄ο ίδιος πρώτα…Δεν είναι κατακριτέο ούτε ν΄αποφεύγει να τοποθετηθεί-π.χ αν θέλει να κρατήσει μια ουδέτερη στάση(κυρίως στην μορφή δημοψηφισμάτων)-ούτε κ΄να ενδιαφέρεται αποκλειστικά για τις γνώμες άλλων.Δεν προσβάλλει,δεν μειώνει,δεν αγγίζει το “μη σοβαρό” που τόσο εύκολα υιοθετείται εναντίον του…Ένα απλό τίτλο έβαλε κ΄ξαφνικά εγκαλείται κ΄"επισήμως" να λογοδοτήσει για την μη κατάθεση γνώμης του…Υπάρχει ασφαλώς ελευθερία να μην απαντήσει όποιος κρίνει οτι “θίχτηκε κατάφορα απ΄την υπέρτατη αυτή παράλειψη”,αλλά κ΄άλλη τόση ελευθερία του ιδίου να ζητήσει κάποιο σεβασμό απέναντι στο topic του. Απο εκεί κ΄πέρα σ΄ένα forum με ανεξάντλητη θεματολογία κ΄ποικίλλους τρόπους έκφρασής της,ασχολίαστους αρκετές φορές,είναι τουλάχιστον υπερβολικό κ΄δεικτικό ν΄αντιμετώπιζεται το παρόν θέμα με τέτοιο τρόπο.

Μηπως γιατι δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι κικιρικου γροθος ??? για να μην σε πω πιο λαικα και παθεις κατι τις .[/quote]

ama den theoreis to post sosto min grapseis kan afou den se afora…me afton ton tropo mas deixneis poso kobleksikos ise kai vrizeis tous allous.

Μηπως γιατι δεν εχεις καταλαβει οτι εισαι κικιρικου γροθος ??? για να μην σε πω πιο λαικα και παθεις κατι τις .[/quote]

ama den theoreis to post sosto min grapseis kan afou den se afora…me afton ton tropo mas deixneis poso kobleksikos ise kai vrizeis tous allous.[/quote]

Συγγενεια με τον Κουγια εχεις ??? Γιατι αν εχεις, στην κομπλεξικοτητα εχεις την αρχηγια . Αν εχεις να πεις κατι να βοηθησεις τον γροθο εχει καλως , αν οχι πανε κομπλεξαρισου .