R.e.m

I 'm losing my religion like a Man on the moon in such a Bad Day with not happy shine people

Ate re megaloi pou ta kserete ola…

R.E.M.

Tι να σου πω αγορι μου , παρατα το Internet και πανε παιξε με τα playmobil σου , αντε γιατι . Και μαθε να γραφεις με ελληνικα.

I 'm losing my religion like a Man on the moon in such a Bad Day with not happy shine people…

Aτε ρε μεγάλοι που τα ξέρετε όλα…

R.E.M.

Οκ ???

Υ.Γ.(Ενώ εσένα το username σου είναι στα Ελληνικά )

Δεν υπάρχουν μόνο μεγάλοι σ’αυτό το forum ξέρεις.Εγώ δεν πιστεύω πως αντιμετωπίστηκες έτσι λόγω ηλικίας,απλά μόνο καο μόνο επειδή δεν έθεσες την προσωπική σου άποψη.Κι εγώ σχολείο πάω ακόμα όμως το γεγονός ότι δεν συμμετείχες στην συζήτηση με ξένισε :oops:

Emena mou aresoun os sigkrotima file…telos

Δεν είπαμε να μην σου αρέσουν απλά να συμμετέχεις στη συζήτηση!

Εγώ πιστεύω ότι οι R.E.M είναι ένα πολύ συμπαθιτικό γκρουπάκι και έχει ωραία μουσική χαρακτηριστική της εποχής που δημιουργείθηκε…
Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι άρεσε και στον αγαπητό cobain :!:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΠ’ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠ’ΑΥΤΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ LEAVING NEW YORK, EVERYBODY HURTS, THE ONE I LOVE ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΙΡΟΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒ!!! ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ

kai ti egine re?

Ποτε δεν συμπαθησα αυτο το συγκρότημα :?

:arrow: Κακώς… :!:

ειναι καπως ξενερωτοι… :?
…γνωμη μου… 8)

Ωραίοι! Μου αρέσουν αρκετά τραγούδια τους και ιδιαίτερα το Losing My Religion.

Βασικά και το the one i love (ή only one, δεν θυμάμαι ακριβώς) καθώς και το everybody hurts είναι ωραία κομμάτια!

Βασικά και το the one i love (ή only one, δεν θυμάμαι ακριβώς) καθώς και το everybody hurts είναι ωραία κομμάτια![/quote]

Οχι απλα ωραια… :stuck_out_tongue:

Βασικά και το the one i love (ή only one, δεν θυμάμαι ακριβώς) καθώς και το everybody hurts είναι ωραία κομμάτια![/quote]

Οχι απλα ωραια… :P[/quote]

:roll: Εντάξει τέλεια :!: :lol: =D>

Βασικά και το the one i love (ή only one, δεν θυμάμαι ακριβώς) καθώς και το everybody hurts είναι ωραία κομμάτια![/quote]

Οχι απλα ωραια… :P[/quote]

:roll: Εντάξει τέλεια :!: :lol: =D>[/quote]

καλυτερα τωρα :wink:

Αρκετα καλοι

re paidia milame gia ena simbatiko sigrotima to opoio exei bgalei kala tragoudakia me piasariko refren tipota parapanw. min megalopoioume bands pou kata tin tapini mou gnomi den exoun prosfairei kai tipota. :slight_smile:

an kai den einai ap’ta kalitera mou, nomizo oti exun prosferei arketa sthn alternative skhnh.