R.I.P. Ray Manzarek(The Doors)

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=22641

Μόλις πριν λίγο ήρθε η πληροφορία. Τι να πω, προσπαθώ να το πιστέψω. Έχασα ένα μικρό κομμάτι της νιότης μου από κει που δεν το περίμενα.

R.I.P. μεγάλε.

R.I.P Ray Manzarek …ποσο κριμα :frowning:

στοδιάλο γαμημένε Μάη

Δεν τους άκουγα ποτέ αυτούς, αλλά αυτόν μάλλον τον πήγαινα.
Απώλεια για το rock.

Οχι ρε γαμω…

κριμα πολυ κριμα…

περγιεργο συναισθημα που πλεον ειναι δυο τα μελη που μας χαιρετησαν απο τους The Doors…

Αυτό.
Τεράστια απώλεια. Λατρεμένοι Doors. Και ο Ray ήταν ο ιθύνων νους πίσω από τη μουσική τους. Α ρε γαμώτο. :(:(:cry:

Πάντως, δεν ξέρω ρε σεις.
Νομίζω είναι καλύτερα να το σφραγίσουμε αυτό το “Επικαιρότητα” subforum.
Έχει καταντήσει μαυσωλείο ναπουμε με τα RIPs.
Αφήστε μας να ζούμε στην άγνοιά μας και μη μας γαμάτε τα βράδια !

Από καρκίνο λέει κι αυτός… ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!

Σπουδαίος μουσικός, από τους ανθρώπους που καθιέρωσαν τα πλήκτρα στην rock μουσική…R.I.P. μεγάλε…

News of musician Ray Manzarek?s death spread quickly earlier this week causing concern among fans across the world. However the May 2013 report has now been confirmed as a complete hoax and just the latest in a string of fake celebrity death reports. Thankfully, the Doors keyboardist is alive and well.

trollιά!

Οχι και αλλο τετοιο νεο ρε γαμωτο… R.I.P. Ray…!!

Πάλι μουφιά; The masturbation goes cloud…

κριμα…

φαν των doors δεν ημουν ποτε αλλα αυτος ηταν μεγαλη μορφη

Seriously;;; Αν είναι αλήθεια χαίρομαι μεν, αλλά ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ!

Δεν είναι αλήθεια τελικά… Η άνω έκφραση πλέον απευθύνεται στους κυρίους του σάιτ που έγραψε για το hoax.

δεν παίζει να’ναι τρολιά, ανακοινώθηκε στην επίσημη σελίδα των doors… δυστυχώς…

Παιδιά, έχει πεθάνει. Μεταξύ άλλων το επιβεβαιώνουν το επίσημο site των Doors και η Washington Post. Το δε site που έγραψε για “hoax” θεωρείται γενικά πλήρως αναξιόπιστο, ο κόσμος σε κάθε ανάρτηση τους βρίζει από κάτω στα σχόλια και μάλλον η τρολλιά είναι δική τους.

όπως είπε και ένας φίλος, ζήσαμε για να δούμε death hoax hoax…

οντως, το ανέβασε και το nme.

Το 2004 με τους Doors of the 21st century ειχα την ευκαιρία μου να τον ακούσω και να τον δω από κοντά. Αν και μπήκα τζαμπέ στο πανηγυράκι, ήταν το καλύτερο μου ντου.

Καλό ταξίδι.

R.I.P.