R.I.P. Vinnie Paul aka reunion with Dime

Morning guys
Απο οτι φαινεται θα γινω μια φορα και εγω αγγελιοφορος σκατοειδησεων
Την εκανε ο Vinnie Paul αγνωστο πως και γιατι ακομα
Το εχουν ποσταρει και στο Official Pantera οποτε χλωμο για Hoax
Αντε ολο παει και εξαφανιζεται ολη μας η εφηβεια
Γαμημενε Thanos :frowning:

Είναι παντού η είδηση, δυστυχώς…

Πωωωωω, ελα ρε :disappointed_relieved:… πολυ κριμα γαμωτο.

Αυτο κ αν ηταν ξαφνικο,καλο ταξιδι παυλαρα

Ωραία ξυπνήσαμε πρωί πρωί… R.I.P

Δεν έχω λόγια…Και τα δύο αδέλφια τόσο νωρίς … Κρίμα και για τον Phil, πάντοτε ήθελε να τα ξαναβρούνε, στη τελική δεν φταίει αυτός για τον Darrel.

Aδερφια Abbott,σας ευχαριστουμε που μας προσφερατε τους Pantera.Ομορφυνατε τις ζωες μας !!
Καλο ταξιδι Vinnie ! Xαιρετισμους στον Darrell.

5 Likes

Κριμα .
Ξερουμε τι θα ακουμε τις επομενες μερες (οχι οτι περιμεναμε να φυγει o Vinnie Paul για να βαλουμε Pantera).

3 Likes

FUCK oxi kai o Vinnie re pousti. ti na po re gamoto tsaba 8anatos. R.I.P. mate.

δυστηχως κι αυτος νωρις εφυγε!!
καλο του ταξιδι!!

RIP :cry:

απίστευτη σφαλιάρα , γαμήθηκε η μέρα . Τεράστια στεναχώρια για έναν σπουδαίο ντραμμερ μιας bigger than life μπάντας

Δεν ξέρω τι να πω

Πέρασε τη μεγαλύτερη στεναχώρια & σοκ που είναι δυνατό να συμβεί σε άνθρωπο. Να χάσει τον αδερφό του στο σανίδι ενώ έπαιζαν . Μπροστά στα μάτια του

Έπρεπε αν μην ήταν τόσο απόλυτος και να έχουν έστω τα τυπικά με τον Ανσελμο , Μεγάλο βάρος και γι αυτόν φαντάζομαι που δεν τα κατάφερε να τα βρουν

Οι Pantera μπορεί να έσβησαν μαζί με το άστρο του Dime , αλλά υπήρχε ακόμα λίγη αστερόσκονη ως το όραμα 2 μικρών παιδιών - αδερφών απ το Τεξας που ήθελαν να μοιάσουν στους Kiss και να αρμέγουν κιθάρες & ντραμς όπως ο Van Halen & ο Peter Criss αντίστοιχα

Καλό reunion με τον τεράστιο αδερφό σου Vinnie . Δεν είναι και δεδομένη για όλους η αδερφική αγάπη . RIP.

5 Likes

Επρεπε ο αλλος να μην ειναι τοσο μαλακας. RIP

man den ftaiei o Phil (oso malakas kai an 8eoreis pos einai) pou pige o allos o trelos (min 3exname oti eperne farmaka kai pos ton eixan dio3ei ap ton strato logo psixologikon) kai skotose ton Dime. nai 3ero 8a mou peis “tous eixe klasei kai ekane tour/album me Down kai me Superjoint kai oi alloi itan sto erimene” alla den tou eipe (tou killer) “pigene skotose tous” se kamia periptosi. na xei meridio (kai to leei kai o idios), isos na ftaiei, no. to oti den i8ele na ton 3anadei brosta tou kai o Vinnie kai auto to katalaveno. eprepe na ri3ei kapou to blame gia ton xamo tou aderfou tou. den gnorizo ta aitia tou 8anatou tou (afou den exoun ginei gnosta akoma) alla otan 8a vgoun (kai an) 8a doume oti isos itan apo kati pou 8a borouse na to elen3ei (opos o Jeff ton Slayer me to pioma).

RIP στον αγαπημένο μου drummer.

2 Likes

Rip :frowning:

2 Likes

Αδερφε μαλλον λαθος καταλαβες, δεν ριχνω φταιξιμο για την δολοφονια. Απλα λεω οτι επειδη ηταν τοοοοσο μαλακας δεν θα μπορουσε να τα βρει με κανεναν.

2 Likes

και εγώ χτες κάτι τέτοιο κατάλαβα εννοούσες

Νταξει, δεν τον αδικώ τον Vinnie κιόλας που δεν ασχολιόταν , ο άλλος έχει " θέματα " . Πιο πολύ θέλαμε κάποιοι, παρά “έπρεπε”

και ίσως δεν ήθελε να μπλέξει το όνομα και την ιστορία των pantera με τις πεποιθήσεις του άλλου και τους αμαυρώσει την " κληρονομιά " . Σκεφτείτε να γινόταν κανα reunion με guest κιθαρίστα , να χαιρόταν ο κόσμος και ο άλλος μεθυσμένος να έκανε ή να έλεγε χοντράδες

ah ok ok paso then an kai meta ton 8anato tou Dime fenete pio iremos kai willing na 8elei na nai me olous kala (toulaxiston auto mou vgale emena otan ton gnorisa to 13).