R.I.P. Vinnie Paul aka reunion with Dime

Σωστό κι αυτό.

1 Like

Εχεις δικιο δεν νομιζω οτι μπορει να συγκρηθει ο Ανσελμο πχ με τον μεσο τοξικ που δεν θα χει την πλατη απο πισω να απεξαρτηθει…σιγουρα αμα μπλεξεις με τα ντρραγκς και συγκεκριμενα με τα οπιουχα δεν την βγαζεις ευκολα καθαρη απλα τετοιοι τυποι με την λεζαντα του Ροκ Σταρ τις διασυνδεσεις και τα εκατομυρια απο πισω ειναι σε πιο ευκολο μονοπατι απο τους ζαμπονιαριδες του κεντρου που λιωνουν στα πεζοδρομια…βεβαια απτην αλλη ολα επιλογες του καθενος ειναι στην ζωη

sumfono pos poloi ap autous pou xoun moneys kai kanoun drugs (eite einai tou dikou mas xorou eite oxi) pos psofane kai autoi san tis muges, idika kati neoploutoi pou ta klironomisane kai mexri ta 25 ta xoun gamisei ola kai den ftanoun oute ta 30 most of the times.

1 Like

Είναι πιο εύκολο να εξαρτηθούν λόγω χρημάτων και ταυτόχρονα να απεξαρτηθούν (εφόσον το αποφασίσουν) για τον ίδιο λόγο.

Μίλησα χθες με έναν φίλο μου ηχολήπτη στην Αμερική ο οποίος έχει δουλέψει FOH ηχολήπτης με τους Hellyeah και μου επιβεβαίωσε αυτά που όλοι υποθέτουμε:

1)Ότι ήταν γαμώ τα άτομα, προσιτός και μονίμως μέσα στην τρελή χαρά
2)Ότι έπεφτε hoover ατελείωτη

3 Likes

Στεναχωρηθηκα παρα πολυ οταν το εμαθα, τρομερος ντραμερ και πολυ φιλικος και feel good τυπος γενικα απο οσα εχω δει και διαβασει. Κριμα, πολυ νεος και αυτος, θα βρει τον αδερφο του και θα τζαμαρουνε ξανα μαζι τωρα. Αθανατοι και οι 2, το εργο που αφησαν πισω τους θα μεινει για παντα θρυλικο.

R.I.P. Vinnie…

5 Likes

R.I.P Vinnie…

Το memorial του Vinnie πριν λιγο

Ζαμπονιάρη κ’ετς και να γίνουμε και να χαμε να λέγαμε και να χάμε να πιούμε.
Τα ναρκωτικά είναι ΚΑΘΑΡΑ για φιγούρα, το ίδιο και το πολυ ποτό.
Ασε μας ναούμ που με όλα αυτά τα γκαφρά δεν μπορούν να ζήσουν. Μπορούνε και παραμπορούνε.

Απλά μερικοι τρώνε φρίκες και όταν αντι για δικους σου ανθρώπους έχεις αρχίδια γυρώ γύρω και οπαδούς που θελούν να πάρουν κάτι απο έσενα, είτε μια πένα, είτε μια φώτο, είτε μια πούτσα, (το τελευταιό δεν είναι τόσο κακό) ε κάπου χάνεις επαφή με την πραγματικότητα, με ή χωρίς τα ντρόγκια. Απλά τα ναρκωτικά το κάνουν απείρως πιο γιούχα. Επίσης μπάφος και τραγουδιστής ειναι κακός συνδυασμός. Ξερένει το λαιμό.

1 Like

Φιλε δεν νομιζω οτι αλλαζει η εξαρτιση της μακροχρονιας χρησης οποιουδηποτε οπιουχο απο το ποσα λευτα εχεις απο την εμπειρια μου με τοξικομανεις…μπορει να μην πινουν σημερα αλλα ειναι φανερες οι παρενεργιες αμα πιασεις συζητησεις μαζι τους,σιγουρα ειναι πιο ευκολο να την κοψεις και να μπεις σε ποιο σοβαρη μοναδα απεξαρτησης ομως,οπως και οτι δεν ειναι ολα τα ναρκωτικα ιδια…δεν νομιζω οτι τις ιδιες φρηκες τρωνε τα πρεζονια και τις ιδιες οι κοκακιδες,anyway ο καθενας φαίνεται βάση των πραξεων του…ο Ανσελμο οσο και να τον γουσταρω καταφερε και καταστρεψει απο την χρηση και τις περιεργες παρεες της Λουιζιανας μια μπαντα που αμα υπηρχε σημερα θα ηταν βεληνεκους Metallica

Ρε σεις επανέφερα το thread λόγω του tribute που έγινε, όχι για να πιάσετε πάλι συζήτηση για την πρέζα!

2 Likes