Radiohead - The King Of Limbs

Νεο αλμπουμ μετα απο 4 χρονια. Το ανακοινωσαν ετσι ξαφνικα πεντε μερες πριν μας το δωσουν. Φημες για μολις 8 κομματια εχουν ξεκινησει. Τι περιμενετε εσεις? Θα ξανακανουν τη διαφορα οι Radiohead? Θα καταφερουν να μας προσφερουν ενα ακομα παρα πολυ καλο δισκο? Υπομονη μεχρι το Σαββατο για “νεο πραμα” απο τον Thom Yorke και την παρεα του!

Το μόνο που ειναι σιγουρο ειναι οτι θα ειναι διαφορετικο απο τα προηγουμενα…:stuck_out_tongue:
Radiohead ειναι αυτοι οτι θελουν κανουν, οποιαδηποτε προβλεψη πραγματικα θα πεσει πολυ εξω γιαυτο δεν το ρισκαρω. Αναμενουμε με πολυ ενδιαφερον!:vibrate:

εννοειται μονο δισκαρα θα βγαλουν:)

Aυτο για αρχη !

Τα υπολοιπα στις 19 που θα βγει ο δισκος τη χρονιας !! :smiley:

Από τις playlist που ποστάρει ο γιορκ στο σάιτ πάντως για ψιλοηλεκτρονικό τον κόβω τον δίσκο πάλι. όχι ότι με χαλάει!
άντε να ανακοινώσουν και τουρ όσο είμαστε στα ξένα…

narcoleptic, αυτό σκεφτόμουν κι εγώ… Αλλά από αυτή την μπάντα μπορούμε να περιμένουμε πραγματικά τα πάντα. Ούτε εμένα με χαλάει το ηλεκτρονικό στοιχείο… Αντιθέτως… Άντε να έρθει το Σάββατο για να μάθουμε…

:yahoo::yahoo::yahoo: Επιτέλους!!!
Ελπίζω σε κάτι όχι απλά πολύ καλό, αλλά κορυφαίο! Καθώς σίγουρα περιμένω κάτι ανώτερο από το in rainbows αλλά από την άλλη, όταν σκέφτομαι το επίπεδο του in rainbows, σκέφτομαι, που θα φτάσουν??? Ανυπομονώ!!!

ΣΟΚ.-

ανεβάσαν στο φβ το πρώτο βίντεο
[I]Radiohead - Lotus Flower[/I]
:D:D

Αυτός ο άνθρωπος δεν μπορεί να βγάλει κάτι έστω μέτριο…

Φυσικά, αφού το ποιοτικό του στάνταρ είναι από μούφα και κάτω :lol::stuck_out_tongue:

εμενα το βιντεακι του Lotus Flower μου φερε αυτο στο μυαλο. Ειδικα σε ορισμενα σημεια (πχ 0:41-0:45) μιλαμε για ιδιες κινησεις.

http://www.youtube.com/watch?v=JPHruZnXoqE

Google it bitches !

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μια χαρά χώνει το κομμάτι, μακάρι το volume να πήγαινε πιο πάνω να χτυπηθώ κ γω σαν τον γιορκ.

Το κομματι γαμει οπως αναμενοταν αλλωστε .

Σαν στυλ εμενα μου φερνει πιο κοντα σε hail to the thief εποχες καπως σαν το where i end you begin .

Τωρα για το κλιπ,εγω τον Yorke τον βλεπω οπως οι παναθηναικοι τον Σισσε .Δλδ και με μινι να βγαινε που λεει ο λογος και να χορευε καρσιλαμα θα ελεγα πρωτοτυπο ,μπροστα απο την εποχη του δν κολωνει κ.τ.λ :smiley:

για τους υπολοιπους αυτα που κανει ειναι ισως απλα γελοια .

αν το λες για μενα, σε πληροφορω οτι τους λατρευω τους ρεντιοχεντ, και δε μου φανηκε γελοιο ουτε το κομματι ουτε το κλιπ (ουτε και κατι φοβερα ιδιαιτερο βεβαια), απλα μου θυμισε αυτο που μου θυμισε και το ποσταρα, δατσ ολ.

@ fenia

οχι καμμια σχεση δν το πα για σενα,αλλωστε και εγω γελασα με το βιντεο που ποσταρες και οντως μοιαζει λιγο .:smiley:

Και δν το πα για να κατηγορησω αυτους που θα το δουν ετσι .

Το album βγηκε!!! Το ακουω 2η φορα τωρα και εχω να πω οτι… Radiohead has done it again!!!
Ολη μερα στο repeat για να το χωνεψω!

Codex.

Morning Mr. Magpipe & Little by Little=απειρες κομματαρες…σε στελνουν…