Αγαπημενο Rainbow τραγουδι

Prwfanhs lysh?? Den vazeis to starstruck pou epiase pato…

το starstruck ειναι γαματο αλλα ψηφισα ηδη το ανυπερβλητο gates of babylon :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Κακως!!!
Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου (εδω το ονομα σου) θα πεσει να σε πλακωσει!

Κακως!!!
Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου (εδω το ονομα σου) θα πεσει να σε πλακωσει![/quote]

α δεν παμε καλα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egw to pososto sxoliasa! 8)

Το πρωτο μου ξεθαμα.

[SIZE=“7”]STARGAZER[/SIZE]

Δεν το συγκρινω με τιποτα αλλο. Ειναι απειρες φορες καλυτερο ακομα και απο τα επομενα αγαπημενα μου τραγουδια. Τα τραγουδια που ακολουθουν (η σειρα ειναι τυχαια) ειναι: Catch The RAINBOW, Maybe Next Time, Anybody There, Weiss Heim, Gates Of Babylon, Eyes Of Fire. Φυσικα δεν υπαρχει τραγουδι τους που να μη μου αρεσει, αλλα αυτα που ανεφερα ξεχωριζουν. Οσο για το STARGAZER, το θεωρω κυριολεκτικα τελειο. Βρισκεται τρισεκατομμυρια ετη φωτος μπροστα απο οποιοδηποτε αλλο τραγουδι

Man on the Silver Mountain!

Δεν είναι εύκολο να επιλέξω αλλά αυτή τη riffάρα δεν την χορταίνω! :rockon: :papas:

Οντως riffαρα ρε γαμωτο. Γαμαει και δερνει

Λατρευω ΤΑ ΠΑΝΤΑ απο RAINBOW … εκτος απο τα πολλα χαζοτραγουδα τυπου Street Of Dreams κτλ …
οι αληθηνοι RAINBOW ειναι με BLACKMORE/DIO
ΤΕΛΟΣ :!:
8)

Eγώ παλι λέω…

Ι surrender, I surrender
I’m giving up the role of pretender
oh be tender, girl be tender
can’t you feel the love that I send you
I surrender

Temple of the king kai gates of babylon

αυτη τη στιγμη το αγαπημενο μου ειναι το Love’s no friend απο το down to earth…:slight_smile:

το wolf on the moon και το catch the rainbow

ντροπή και αίσχος,καψουροτράγουδο,στην πυρά

8O Καλέ, που είναι το Stargazer??? Με διαφορά αυτό, ένα απο τα πιο επικά και εξυψωτικά τραγούδια που έχω ακούσει στη ζωή μου.

Catch the rainbow babez…All time classic rainbow!!!

Το Catch The Rainbow ειναι οντως φανταστικο κομματι…

καλα ρε το kill the king ουτε μια ψηφο???:roll: :roll: :roll: το απολυτο power/epic/hard/heavy/ κομματι:-k …
το διασκευασαν και τελεια οι primal fear…8)

Το προτιμω απο Στρατοβαργιους 8)

Ετσι, πες τα