Rammstein 30/5/2024 @Olympic Complex

Μεγάλη αναβάθμιση

3 Likes

Ωραιο το σετλιστ πάντως

9 Likes

Θα συμφωνησω!

3 Likes

To setlist γαμαει!

2 Likes

Πειτε σε κάποιο συντάκτη να διορθώσει το κείμενο γιατί στη κεντρική σελίδα γράφει οτι έπαιξαν 14 κομμάτια , ενω το setlist ειχε 21 (το έχουν και μέσα στο άρθρο !)

aka δεν φευγουν τα εισιτήρια για κερκίδες

8 Likes

Αν κάποιος πουλάει εισιτήριο για αρένα ενδιαφέρομαι.

νταξ. το σποτάκι για αμεα, ήταν κάπως. έλεγε και για τους κωφούς … ?! εεε, οκ για τυφλούς μπορώ να καταλάβω ν’ ακους, για κουφούς όμως, να βλέπεις μόνο ? τεσπα. Αλλά αυτο με τον μαζώ - σουπερ μαρκετινγκ.

Ειδικα σε συναυλια Rammstein το να βλεπεις ειναι πιο εντυπωσιακο απο το να ακους.

6 Likes

ε και στο cirque du soleil, άσε που είναι πιο φαντεζί η μουσική. βσκ το λέω επειδή το βρήκα, λίγο “άκυρο”.
καλά να περάσετε όσοι πάτε.

Δεν ξεκίνησα καλά σήμερα. Για την ακρίβεια είχα φρικαρει τελείως.

Ξέρω πως η εταιρία έχει φάει πολύ σκατό και μάλλον δικαίως αλλά ευχαριστώ τις πρώτες βοήθειες που με βοήθησαν να απολαύσω το live…

Καλά να περάσουμε μάγκες

24 Likes

Ολα καλα ελπιζω :heart:

6 Likes

Όλα καλά! Απλά ελπίζω να μάθω να ελέγχω το άγχος μου επιτέλους.

Anyway παραδόξως εκτόξευσε την εμπειρία μου στα ύψη και σήμερα είδα ένα απ’ τα καλύτερα live της ζωής μου.

Περισσότερα αύριο καλή ξεκούραση σε όλους

19 Likes

Ήταν πράγματι εξαιρετικό σόου με τρομερό ήχο , πολύ χορταστικό

13 Likes

Live-αρα ήταν αλλά ποιος είχε αμφιβολίες;
Πολλά μπορείς να πεις για αυτούς αλλά οι άνθρωποι είναι σούπερ επαγγελματίες.

9 Likes

Καλά περάσαμε, show βασικά είδαμε.

7 Likes

Ελπίζω οι διοργανωτές να το πήραν το μήνυμα, με τους τόσους ξένους (όπως φαντάζομαι θα είναι και στους Coldplay) και να μην φοβούνται να φέρνουν το πάνω ράφι. Η Αθήνα είναι προορισμός πια και όχι απλό τράνζιτ.

Anyway, μετριάστηκε η πίκρα που έχασα τον Springsteen.
Είδαμε Π Α Π Α Δ Ε Σ.

6 Likes

Ρε παιδιά, μόνο εγώ άκουγα να μπουκωνει ο ήχος; Ήμουν στη μέση της αρένας και πολλά δυνατά κομμάτια λίγο παραμορφωθηκαν.

Από κόσμο πως ήταν μάγκες;