Rammstein

Πεστα ρε Davidian!Δεν θελουμε μια απο τα ιδια παλι ! Φερτε Rammstein να θρηνησουμε
θυματα !

ΟΧΙ ΡΕ, PRIEST ΓΙΑ 497609η ΦΟΡΑ ΡΕ ΜΟ@ΝΙΑ!

Δεν μπορω να τα βλεπω αυτα τα βιντεο, ειναι ψυχοφθορα, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ LIVE ΤΩΡΑ!

Φιλαρακο. Λιγα με τους PRIEST. :expressionless:

Αντε. :expressionless:

Σιγά μη φέρουν τους Rammstein.
Και σιγά που θα μάζευαν και κόσμο (σε σχέση με τα κλασσικά, που ρχονται ανα δυο χρόνια).

Φερτε Rammstein να γουσταρουμε ρε.Πλουσιους τους εχουμε κανει τους Priest,τους Twisted Sister και τους Wasp.:lol:

Αμα λεω εγω οτι εισαι true brother of steel, κατι ξερω:lol: :stuck_out_tongue: 8)

για μενα sehnsucht. με το που αρχισε το ομωνυμο, επαθα αγρια πλακα, μετα ειχε engel ακομη μεγαλυτερο σοκ και συνεχισα με αλλεπαλληλα σοκ :smiley: … απο τα αλλα μ αρεσουν ολα το ιδιο(και το rosenrot λιγο παραπανω)

Για μένα η απάντηση είναι άνετα το mutter, το οποίο το θεωρώ από τους καλύτερους δίσκους γενικά δλδ… Έχει και αυτό το spieluhr στο τέλος.

Aνετα Mutter…Περιεχει τα καλυτερα κομματια τους για μενα,το ομωνυμο και το sonne…

mutter χαλαρα,μεγαλη δισκαρα,μεγαλη μπαντα κι εμεις ακομα να τους δουμε live γαμωτο.

Και για μενα Mutter μιας και ηταν και το πρωτο που ακουσα, και ακολουθουν Sehnsucht και Rosenrot.
Προσευχομαστε για live να μην μεινει τιποτα.[-o<

Herzeleid για μενα.Το ακουσα πριν βγει το Mutter.Να ναι καλα ενα παιδι απο το σχολειο
που μου το ειχε δωσει μαζι με το Live Aus Berlin.
Αν γινει λαιβ Rammstein δεν θα μεινει τιποτα ορθιο.Οι απιστοι ας δουνε βιντεακια τους!

Herzeleid, Mutter.

Herzeleid ρε.Μετα Rosenrot και Reise Reise.

Mutter!!!
Ανετα!Ειναι το αγαπημενο μου

οφτοπικ: παντως live δεν βλεπουμε που να χτυπιομαστε καταγης…

Rosernot.
Γιατί ρε haliseco με ξενερωνεις; :frowning:

Γιατι οχι live? Τα περισσοτερα πλεον τα εχουμε δει (η αναμενουμε να τα δουμε) οποτε γιατι οχι και αυτους?

αντε να πουμε Reise, Reise. και το Rosenrot θα μπορουσαμε να πουμε αλλα πηρε ψηφους. επισης με τα παλιοτερα τους, δεν εχω ασχοληθει και ιδιαιτερα.

γιατι ενα live rammstein κοστιζει πολυ για να στηθει και πραγματικα δεν ξερω αν η ελλαδα,οση προοδο κι αν εκανε στα συναυλιακο τομεα, μπορει να ειναι μεσα στις επιλογες τους … αν γινει παντως,που δεν το νομιζω, το εισητηριο θα ειναι απο χρυσο :-k μακαρι να διαψευστω παντως…