Rammstein

προς θεου καποιος να τους φερει για live!!!ειναι σιγουρο οτι θα κοψουν πολλα εισητηρια,μη περιμενετε να γερασουν και να γινουν μπαντα του μεροκαματου που γυροφερνει αυτους που καποτε αγνοουσε για να μαζεψει τα τελευταια της ενσημα.

Now that the band has finished pre-production in Berlin for its new album, Operation “Album 6” is going forward full steam ahead. Christoph Schneider arrived in Los Angeles last week to meet with Jacob Hellner and production team (i.e., currently Ulf Kruckenberg and Florian Ammon) to undertake preparations for recording of all the drum tracks. Also to arrive in L.A. this week for the drum sessions, Paul and Richard. Finally, a studio has been rented near San Francisco for the bulk of the main recording work, and the band will go into retreat there for several weeks starting on November 9th, 2008. Clear the decks, the Rammstein tanker is once again under steam!

Anapste ta kazania, o mageiras akonizei ta maxairia pali :metal::metal::metal:

Μεγαλο συναυλιακο απωθημενο… και ενας καλος λογος να μαθω γερμανικα! Το Volkerball ειναι το αγαπημενο μου DVD χαλαρα! Αλλα προς Θεου οχι στην Μαλακασα συναυλια, γιατι θα ψηθουμε ζωντανοι:lol:

Ωωωω αντε και παει πολυς καιρος! Ομορφα!

Για λαηβ εχω παψει να ελπιζω, πραγματικα το μεγαλυτερο συναυλιακο μου απωθημενο επισης :frowning:

Αν δεν τους φερουν εδω μας βλεπω για εκδρομουλα εξω John…8)

Mακαρι να ερθουν καποτε κι εδω αλλα το κοστος της μεταφορας του εξοπλισμου και του stage show ειναι λιγο τραβηγμενο.Οπως και να χει δεν παυω να ελπιζω.

Te Quiero Puta!!!

η μπαντα ειναι απλα απιστευτη.μακαρι να ρθουν και στην ελλαδιτσα μας.αν το σοου ειναι το μισο απο το dvd απο nimes/volkerball τοτε θα ναι τελεια…αλλα μαλακασα δεν λεει,καλυτερα κανα καραισκακη,κατι αλλο…

False alarm. H paragogi tha parei kairo opote to diskio den tha bgei prin to fthinoporo tou 2009 kai to proto single tha bgei to kalokairi.

Μεγάλη μπάντα, φοβερές παραγωγές, ωραίοι δίσκοι, ειδικά το Mutter το έχω λιώσει…τρομερή φωνή που ταιριάζει απίστευτα με τα γερμανικά . Φοβερά live show αλλά ας έρθουν στην Ελλάδα και χωρίς αυτά, αρκεί να έρθουν…άντε!!!

Αυτο ακριβώς ! :!::wink::thumbup:

Rammstein χωρίς show ειναι σουπα χωρις αλάτι και πιπέρι…

Ωραία τα show αλλά η ουσία είναι η μουσική…εντάξει αν τους φέρουν με πανάκριβο εισιτήριο σίγουρα θα θέλουμε να δούμε και αυτά τα τρομερά σκηνικά που κάνουν, Αλλά βολέυομαι και με ένα φθηνότερο εισιτήριο και φτωχότερο show.

θα κανουν καμια τουρ επομενο καλοκαιρι?

Me ta torina dedomena pame gia xeimona. Tha doume. Exo kai extra logo na katiforiso Eyropi kai mono se periptosi aneleiton ypoxreoseon to xano aytin tin fora. Mageira sou erxomai! :lol:

Aπ τ αγαπημενα μου συγκροτηματα, αν οχι αγαπημενο =)
ΛΑΤΡΕΥΩ το συνδιασμο της φωνης του Τill με τα γερμανικα και το RRRRR που τονιζει πολλες φορες
ανυπομονω να τους δω live αν τα καταφερω ποτε δηλαδη
Τα videoclips τους η αηδιαστικα(πχ mein teil) θα ειναι η αστεια η ανωμαλα(πχ mann gegen mann) η πανεξυπνα…αν και υπερισχυει το τελευταιο
Τα show…ας μην το σχολιασω :smiley: buck dich…χιχιχιχιιχιχιχι ΧD
αυτα…

και ο Ριτσαρντ ειναι παιδαρος.
Αυτα ειχα να πω =)

όταν γίνουν 70 χρονών θα τους φέρουν και απο΄δω μην ανησυχείς…

ειμαι σιγουρη γι αυτο
οποτε θα μαζεψω πολλα πολλα λεφτα να παω να τους δω εγω…
οταν δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο παει το βουνο στο μωαμεθ, μονο που παει αναποδα τωρα χιχι

Μου τη σπαει η φωνη του frontman περισσοτερο παρα η γλωσσα που τραγουδανε.

2009 Και ακόμα να τους δούμε! Ίσως όταν φτάσουν στην ηλικία και την παρακμή των Scorpions να αρχίσουν να κάνουν περιοδεία στην Ελλάδα…μέχρι τότε υπομονή!!!