Ravencult, Mass Infection, Carnal Redemption @ Cybers Λιβαδειά, Σάββατο 20-04-2013

Ravencult :!:

Mass Infection :!:

Carnal Redemption :!:

(κλικ στα θαυμαστικά για ραντομ κομμάτι)

[SPOILER]Celebrating the closure of a decade of existence for both
Mass Infection and Livadia Exteme - Metalfest.
This year’s edition shall be a special underground indoor event with 3 devastating Greek bands!

Line up:
RAVENCULT
MASS INFECTION
CARNAL REDEMPTION

ticket cost 6 euros.

After the show a big party shall take place for the closing of hopefully a great night!!!


[/SPOILER]

Τέτοιο live σε αυτό το μαγαζί έχει να γίνει δέκα χρόνια ακριβώς και ήταν πάλι Ravencult (μόλις είχε βγει το Cosmic Chaos), Mass Infection, Crossover…

κατεδάφισ,σοπέδως κλπ
αφίσα σύντομα

που σκατά είναι το cybers, εκείνο απέναντι από το style?

τι. έχει. να. γίνει.

Ε, τώρα τι Λιβαδειά και αηδίες :stuck_out_tongue:

Ε στην πατρίδα των Μασινφέξιο και των σουβλακίων πού αλλού :!:

εκείνο στα δικαστήρια από κάτω ναι, παροξυσμός ΛΑΙΜΑΙ

Λοιπόν επειδή η τελευταία έξοδος (ρίτα χευγουορθ) ήταν Θήβα στη γιορτή που βγάζουν τα γουρουνόπουλα έξω τον αύγουστο, και γίνεται ΜΕΤΑΛ φαγοπότι, πρέπει κάπως να μας πείσεις πως το σουβλάκι της λιβαδειάς είναι τουλάχιστον ισάξιο με το γουρούνι της θήβας. Αν το καταφέρεις, βάζω γνωστό και μη εξαιρεταίο συμφορουμίτη στο αμάξι και είμαι ήδη εκεί, γιατί το λάιναπ είναι ΓΑΜΑΤΟ!

Ανοιχτο ενδεχομενο. Γαμω τα λαην απς παντως.

Το line up γαμάει ναι, ελληνικό underground ΡΕ

Τα έφαγε ο καπιταλισμός και η εμπορευματοποίηση τα σουβλάκια, ελάτε εσείς και θα φροντίσω πλήρως για την τροφή σας αλλά κυρίως για το ΠΙΩΜΑ σας(μας) 8)

[SPOILER]Ίσα ωρή Παπαρήγα![/SPOILER]
Δε μας έπεισες, αλλά σ’αγαπάμε, κλασικός Φένριζ :!:

Οκ, θα φροντίσω να μαι συνοδηγός τότε!

Παπαρήγες θα δείς από τα τσίπουρα :!:

Cybers λεει:!:
Εχω να δω Ravencult απο το 2008 επισης στη Λιβαδεια,πανε χρονια κι απ’το τελευταιο λαηβ που κανανε Αθηνα νομιζω.Απο αλλου το περιμενα(πως και πως) απο αλλου ηρθε, και γαμω!

Mε ψήνει!
Ούτε που θυμάμαι πότε είδα ravencult τελευταία φορά…

Στους INQUISITION το '10 ίσως?

Μμμμμ.
Ίσως.

Αφίσα-Bump :!:

Επειδή είμαι σχεδόν 80% για το λαιβ ξέρουμε τι θα γίνει με τη μεταφορά από σταθμό σε χώρο του Live? Χθες μίλησα με ένα μέλος των Mass Infection και μου είπε ότι θα βάλουν αυτοκίνητα να έρθουν να μας πάρουν και να μας γυρίσουν στον σταθμό. Τον ρώτησα αν βγήκε κάπου ανακοίνωση και μου είπε ναι. Αλλά σήμερα που ξανά κοίταξα το event δεν είδα κάτι. Αν έχουμε νεότερες πληροφορίες ενημερώστε και εδώ για να αποφασίσουμε σίγουρα τι θα κάνουμε.
Δυστυχώς γνωστός με αυτοκίνητο που να ψήνεται δεν βρίσκεται.
Το λαιβ πάντως δεν θα ήθελα να το χάσω.

δεν ξέρω πόσο βγαίνει με τον κωλοσέ, αλλά με κτελ από Αθήνα το φοιτητικό πάει 12,5 πήγαινε έλα και σε αφήνει μέσα στην πόλη, 5’ από τον χώρο του λάιβ.

όσοι έρθετε με τρένο να ξέρετε ότι αν δεν έχετε μέσο για να σας φέρει από τον σταθμό στην πόλη και χρειαστεί να πάρετε ταξί, τον ήπιατε :stuck_out_tongue:

edit για norda:

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Στα δρομολόγια που φτάνουν στο σταθμό της Λιβαδειάς στις 13:43 και 15:43
καθως ΚΑΙ απο Θεσσαλονίκη στις : 14:01 και 16:01

ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΤΗΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.

Το ίδιο θα γίνει και με την λήξη της συναυλίας.

Αυτο με το κτελ πολυ ενδιαφερον, λογικα θα παραστω.

Ευχαριστώ Μπάσταρδε. Η αλήθεια είναι ότι από Θεσσαλονίκη δεν συμφέρει με τίποτα το λεωφορείο, που ψάχνω και δεν βρίσκω κιόλας δρομολόγια. Παίζει να πάρω τηλ.
Επίσης, καταλαβαίνω γιατί θα τον πιούμε με το ταξί. Η απόσταση θα είναι μεγάλη και θα δώσουμε κάνα 30ευρω οπότε δεν συμφέρει. Εντάξει η φάση με τη μεταφορά ατόμων λύνει κάπως το πρόβλημα.

από τη Θεσσαλονίκη δεν είναι ότι δε συμφέρει το λεωφορείο, είναι ότι δεν έχει καν λεωφορείο. οπότε μοναδική λύση ο κωλοσέ, και μετά είτε με τα αυτοκίνητα που θα βάλουν είτε με ταξί, περίπου 12 ευρώ παίρνει μέχρι την πόλη, ε με 3-4 άτομα κάπως παλεύεται. αν είσαι μόνη σου δες ποιοι φεύγουν από τον σταθμό με το αμάξι τους και πήγαινε κοντά τους έτσι:

[SPOILER][/SPOILER]

Το κοίταξα και ΝΑΙ δεν έχει λεωφορείο για Λιβαδειά. Πόσο τέλεια. 12 ευρώ καλά είναι.
ΧΑΧΑΑΑ,
Πιο πιθανό είναι να πάω έτσι στο σταθμό

[SPOILER][/SPOILER]