Ravencult, Mass Infection, Carnal Redemption @ Cybers Λιβαδειά, Σάββατο 20-04-2013

Ναι πολύ όμορφα ήτανε, φιλικά και οικογενειακά, όπως έπρεπε !

Tα είπατε όλα νομίζω. Carnal κλασσικές αξίες, ότι έπρεπε για ζέσταμα. Mass Infection οδοστρωτήρες, παίξαν και 2 ολοκαίνουργια, το ένα χωρίς στίχους. Ravencult τι να λέμε, πώρωση, ξύλο, αλητεία. 3 ολοκαίνουργια και αυτοί. Μαελστρομ τσιμεντόλιθος, το μικρόφωνο του ταμπούρου κλειστό ήταν :!:

Faust φανερώσου ρε!

Cheers σε όσους γνώρισα και ξαναείδα!!(βλέπε Σε είδα)

Με θλιβερη καθυστερηση το ραπορτο μου,αλλα δε βαριεσαι,καλλιο αργα παρα ποτε που λενε :stuck_out_tongue:

Carnal Redemption και Mass Infection που λες και μιας και δεν ακουω σχεδον νοτα απο μπρουταλ ντεθ εγω στο μυαλο μου ειχα παει μονο για Ravencult. Τι γλυκια φαπα ηταν αυτη.

[B][U]Carnal Redemption[/U][/B] Tρελα γουστα. Ο ντραμμερ θεος απο τους λιγους, το παιδι πρεπει να εχει συγγενεια με χταποδι δεν εξηγειται αλλιως. Μπασιστας επισης τρομερος,επαιζε απιστευτα πραγματα και ταυτοχρονα ειχε και γαμω τις αποδοσεις στα φωνητικα.Γενικα ολη η μπαντα ισορροπουσε μαεστρικα αναμεσα στην τεχνικη και το κοπανημα,με τα 3-4 τελευταια τραγουδια τους να ειναι ΤΙΓΚΑ στο groove και να με διαταζουν να κοπανηθω σα να μην υπαρχει αυριο,οπως και εγινε.Απολυτα θετικο το προσημο σε αυτη την εμφανιση αν και δε μπορω να πω το ιδιο και για τους

[B][U]Mass Infection[/U][/B]: Εδω ανοιξανε και τα πρωτα πιτ,γενικα παντως σαν εμφανιση με κουρασαν.Πολλα γρηγορα κομματια κολλητα,χωρις κατι να σπαει αυτο τον ηχο,ε βαρεξε λιγο στο κεφαλι,ειδικα και για μενα που δεν ειμαι φαν του ηχου.Παντως στα 2 τελευταια κομματια θυμαμαι να εντυπωσιαζομαι,μου εμεινε χαρακτηριστικα ο κομματαρος Equal to slime και ο ντραμμερ και αυτης της μπαντας εδωσε ρεστα.Καλοι για το ειδος τους,επικοινωνιακοι και κρατησαν το κεφι ψηλα μεχρι να βγουν οι

[B][U]Ravencult[/U][/B]: Δεν εχω να πω και πολλα εδω. Ακουσαμε ιn times of demise, δηλαδη τι αλλο.Good friendly violent fun η εμφανιση, σε morbid blood και αλλους υμνους εγινε το σωσε.Λιγο μπουκωμενος ο ηχος στη φωνη σε καποια σημεια,αλλα γενικα μεγαλη εμφανιση απ το κτηνος πισω απ το μικροφωνο και ολους τους υπολοιπους.

Απολυτα value for money συναυλια λοιπον :smiley:

Εξαιρετικη και η φορουμομαζωξη,χαρηκα πολυ και για οσους δε γνωριζα,ειστε ολοι παιδια τζιμανια ωρε :slight_smile: Αντε ανυπομονω για την επομενη!