Red Hot Chili Peppers @Ejekt Festival 05/06/2020

το Live των Peppers ειχε χορηγο (COSMOTE) , οποτε και το εισιτηριο ειχε καλη - προσιτη τιμη και εδιναν με το “κιλο” προσκλησεις.

Οι χορηγίες “σταματησαν” μετά την “αποτυχια” της ιδιας εταιρειας στο Live της Lady Gaga.

1 Like

U2 δεν νομιζω να έγινε σολντ άουτ γιατί ξέρω άτομα που είχαν πάρει 33αρια εισιτήρια στο πέταλο πίσω απτή σκηνή και τους έβαζαν σε θύρες μπροστά τελευταία στιγμή για να γεμισουν

1 Like

εχουμε εδω μεσα καποιον που μπηκε ετσι ! :stuck_out_tongue:

1 Like

Εγώ έκανα χάρη και ανέβηκα οακα απτις 11 το πρωι για να μπω κύκλο… :rofl:

1 Like

Τι συμβαίνει, πάθατε όλοι “black_league”; ;p

1 Like

Δεν το επιασα γαμωτο.

Νταμν. Είναι αυτός ο γιουζερ που βάζει σε όλες τις μεταφορές εισαγωγικά (cheers @The_Black_League), νόμιζα κ ότι έκανα το υπεραστείο ξερωγω. :nerd_face:

6 Likes

8 Likes

Μαθαινω για επικα καραγκιοζηλίκια με τις προμηθειες.
Αρχικα ηταν λενε 6€ ανα εισιτηριο, και μετα το εκαναν κλιμακωτά αναλογα με τη θέση (ξεκινουσε απο 3.3€ για τα φθηνα μεχρι και 9€ για τα VIP !!!

Ειλικρινα αν είναι αληθή (η πληροφορία μου ηρθε απο εμπιστο μου πρόσωπο) τους αξιζει ενα τεράστιο μαυρο …

2 Likes

Έστειλε διευκρινιστικό email η viva. Η προμήθεια είναι 6%, δηλαδή 3,3€ στα εισιτήρια των 55€. Αυτοί λένε εκ παραδρομής το έβαλαν 6€ αντί για 6%. Σε όσους χρέωσαν 6€, είπαν ότι θα επιστρέψουν τη διαφορά.

1 Like

Τους υποχρέωσαν…
Πλακα θα εχει να ζητήσουν και τη διαφορά απο τυος αγοραστες VIP που πληρωσαν 6 αντι για 9€ :stuck_out_tongue:

1 Like

Έχουμε εικόνα για το πως έχει πάει η προπώληση μέχρι στιγμής;

Κάτι πήρε το μάτι μου χθες ότι τελείωσαν τα early bird της γενικής εισόδου.

1 Like

Έβγαλαν τόσα early birds ; Συνήθως τα παίρνουν οι 5 πρώτοι .:joy:

3 Likes

Ε κάπου τόσοι είναι κι αυτοί που έχουν αγοράσει

2 Likes

Και έβαλαν οι θεουληδες ετεροχρονισμένα και τρίτη τιμή στα 64 ευρώ. Ότι να ναι

Είναι ο επίσημος λογαριασμός τους

10 Likes

Πωωω με πρόλαβες για λίγο. Επιτέλους θα δούμε rhcp με John :metal::metal::metal::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

2 Likes

Ω ρε μανα μου, ωραιο νεο!

2 Likes

Ρε μπας και τους χακαρανε; Φβ και τουιτερ δε λένε τίποτα

1 Like