Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

δεν είναι fake.

7 Likes

Είμαι Καλλιθέα για κάτι μεταφορές κ παίζει το I ve been mistreated σε σπίτι σε ενα ισόγειο.Μηπως είναι κανένας συνφορουμητης να γνωριστούμε???:stuck_out_tongue::metal:

4 Likes

Δεν μπορώ :joy:

1 Like

Από γνωστό μου. Τραντάχτηκα λίγο από το γέλιο…

Καλημέρα με κάτι δροσιστικό, παραγωγής μας.

Eίναι ο Σάκης και ο Τάκης και βλέπουν τηλεόραση.Σε κάποια διαφήμιση λοιπόν πετυχαίνουν τον Dave Mustaine να διαφημίζει ένα αναψυκτικό,δικής του παραγωγής,το οποίο υπόσχεται ο γνωστός frontman,ότι έχει υπέροχη,δυνατή και γεμάτη γεύση,χαρίζοντας δύναμη,ευεξία και εσωτερική γαλήνη.Ενθουσιασμένοι με το διαφημιστικό και φανατικοί θαυμαστές των Megadeth οι δύο φίλοι τρέχουν στο πλησιέστερο περίπτερο και αγοράζουν δύο κουτάκια απ το αναψυκτικό του Mustaine.
Με μεγάλη χαρά τα ανοίγουν και κατεβάζουν τις πρώτες γουλιές…
-Πω ρε φίλε,χάλια είναι
-Ναι ρε συ,σαν κάτουρο έχει γεύση.
-Άστα να πάνε,όντως και η μυρωδιά σαν κατρουλιό είναι.
-Καλά πως του ρθε και έβγαλε τέτοια μαλακία ρε φίλε??
-Ε μα είναι λογικο…

Piss Sells…

5 Likes

can-you-put-rice-on-peas-what-do-you-mean-26094611

7 Likes

Ο @pantelis μού είπε:

Εγώ απήντησα:

Ο @Leper_Jesus διεπίστωσε (κάπως καθυστερημένα είναι η αλήθεια):

Η @Sh_Wo_f παρατήρησε πρώτη και σάρκασε:

Ο @drenie απόρησε:

Η @Sh_Wo_f εξήγησε:

Σημείωση: Δεν χρησιμοποίησα εισαγωγικά παραπάνω! Το ήθελα όμως… Αναγκάστηκα να αλλάξω κάποιες λέξεις.

  • 1: The_Black_League, μάς έχεις κουράσει με τη χρήση των εισαγωγικών. Χρήζεις παρακολούθησης.
  • 2: The_Black_League, συνέχισε να χρησιμοποιείς τα εισαγωγικά “κατά ριπάς”. Αποδεχόμαστε αυτήν την τυπολατρία και “διαστροφή” σου και σ’ αγαπάμε γι’ αυτό.

0 voters

1 Like

Ρε παιδιά ίσως έχω γίνει κωλόγερος αλλά αυτό που έκανε το παλικάρι εδώ για να δει τον DIO στο ARK , δεν θα το έκανα με τίποτα και για κανέναν

4 Likes

Θεουλης ο τυπος, αυτα ειναι που σου μενουν ρε :grin:! Εγω θυμαμαι σε ενα Ροκγουεηβ δυο κοπελες μετα τη συναυλια να ψαχνουν πως θα πανε στη Σφενδαλη να παρουν το τραινο για Αθηνα, τις ειχαμε κατεβασει εμεις και τις αφησαμε στον σταθμο στο Μαρουσι και πηραν ηλεκτρικο.

1 Like

Wow, και ο δικός μου μεταξωτός κώλος αναρωτιέται με ποια αεροπορική θα πάω να δω Metallica στην Πράγα. Το έζησε true ο τύπος, respect!

Τα δύο δικά μου πιο κοντινά σκηνικά είναι ένα πέρσι, όταν πήγα Enforcer, κοιμήθηκα 4 το πρωί από την καύλα και 7 η ώρα ήμουν στο εκλογικό μου τμήμα στο Χαλάνδρι ως δικαστικός αντιπρόσωπος. Συνολικά έμεινα ξύπνιος 32 ώρες, με 3 ώρες ύπνο πριν από αυτό, αλλά Enforcer δε θα έχανα!

Α και το 2018 βέβαια, που είδα Maiden Αθήνα, κοιμήθηκα, ανέβηκα Θεσνίκη, κοιμήθηκα, πήρα λεωφορείο για Plovdiv, ξαναείδα Maiden (μαζί με την λατρεμένη μου αδερφή που είναι η τέλεια γυναίκα) και καπάκι Θεσνίκη - Αθήνα. Worth it!

2 Likes

βασικά όταν ήσουν εκλογικός αντιπρόσωπος αν όντως κοιμήθηκες 4 πμ , παίζει να κοιμήθηκες 1:30 ώρα το πολύ !

Ναι κάπου τόσο κοιμήθηκα, ούτε που θυμάμαι. Και περάσαμε κόλαση μετά, πρώτες μου εκλογές, ουρά μέχρι την πόρτα του σχολείου και την άλλη μέρα (Δευτέρα) είχα άχαστο ραντεβού με πολυεθνική για τη δουλειά μου… Πήγα και κόντεψα να κλάψω από την κούραση μπροστά σε κάτι Γάλλους.

Αλλά είδα Enforcer, so fuck it.!

1 Like

Τι ωραία πέρσι στους Enforcer, και μετά μπύρες στο Τηνιακό… κοίτα που μας κατάντησαν να φαίνεται τόσο μακρινό όλο αυτό.

1 Like

Δικαστικος και αδεκαστος!

2 Likes

ασχετο αυτο το Τηνιακο ειναι αυτο που βρισκεται στην Αλεξανδρας η οχι?

Ακριβώς αυτό…

Μια φορα πηγα στη ζωη μου ηταν σε συναυλια Maiden νομιζω to 2008? Ποτε ειχαν ερθει τοτε?
Και μου ειχαν πει οτι τιγκαρει στους φοιτητες
και καλες τιμες (τοτε)

1 Like

Έτσι είναι ακόμα :wink:

Σωστός ! έπινα ακόμη τον καφέ μου…

Αυγουστο.

μωρε ξερω οτι ηταν καλοκαιρι αλλα δεν θυμαμαι το ετος :laughing: