Red Hot Chili Peppers vs Oasis vs Radiohead vs Jane's Addiction

Radiohead.

Μετά Peppers σε απόσταση αναπνοής.

Red Hot Chili Peppers φυσικα…

Peppers με διαφορά! Οι άλλοι δε μου αρέσουν καθόλου.

peppers κ με μικρη διαφορα radiohead…αγαπαω Peppers,αλλα τα τελευταια cd Τους,δεν αγγιζουν τα παλια τους,δλδ απο Blood Sugar Sex Magik και μετα,νταξ,ειναι απλα καλοι…αξιολογα και αυτα τα αλμπουμ,αλλα…radiohead μου αρεσουν ολοι τους οι δισκοι,ο μονος λογος που τους βαζω απο κατω-ενα σκαλακι- ειναι γτ οι Peppers εχουν εναν απο τους αγαπημενους μου δισκους εβερ,το Blood Sugar Sex Magik…(αν και ο Jonny Greenwood ειναι θεος ρε γμτ…)…

υ.γ οι OASIS μου γυριζουν τα αντερα…

Οasis ρεεεεε…!!

ουξου ρεεεε:p

Ραδιοκεφαλοι στο χαλαρο:p

Και καπου εδω περιμενω τις καταρες καποιου πολυ συγκεκριμενου μελους:p:p

χαχα:lol: αφου ειπες radiohead δεν θα σε αρχισω στα μπινελικια:p
αν ελεγες ομως το συγκροτημα του αναθεματισμενου του navarro δεν θα ζουσες:p

:blink:

Ειναι οι θεοι Jane’s Addiction στο poll;:blink:Καποιος mod να μεταφερει την φηφο μου παρακαλω!:slight_smile:

χαχα:) αγορακι αλλου το δουλεμα εδω δεν μασαμε:p

Jane’s Addiction χαλαρά ε! Ο navarro φανταστικός κιθαρίστας! :stuck_out_tongue:

Η Μαρία πρέπει να πατάει κάτω όλους τους οπαδούς των Metallica και των Maiden μαζί για πλάκα όμως.

τσιμπησες κ συ ε??:stuck_out_tongue:
λοιπον απαιτω οσο θα ειμαι on line να μην εκθιαζετε τον μλκα:wink:
μου ανεβαινει η πιεση…:stuck_out_tongue:

υπαινεισεσαι το καψιμο μου???
εε τι να κανουμε,αυτα εχει η ζωη8)
α ρε rhcp! με καταστρεψατε:p

Όχι ρε σοβαρά! navarro και βρεγμένο παξιμάδι! Ποιος φρουλιάντε τώρα λέμε και μαλακίες! :stuck_out_tongue:

Τον Navarro εκθειαζουμε ρε!Ο Φρουφρους ειναι στους ΡΟΥΚΖΟΥΚ,ποιος τα ακουει αυτα τα λιμα:p

ο φρουσιάντε δεν έχει πηδήξει τη Τζένα Τζέιμισον.
Άρα ο Ναβάρο είναι καλύτερος κιθαρίστας… :p:p:p

Δεν υπαινίσομαι τίποτα απλά έχεις ένα καταπληκτικό ρεκόρ, 1900 Posts, 1700 για RHCP εεεε και άλλα 200 για 5-6 πεταμένους που τους κάνω τη χάρη να τους ακούω που και που.:p:p

φρουΣιαντε λεγεται ρεεε:p εε οχι αυτο παει πολυ! μην λετε βλακειες για να με πειραξετε ρε:? δεν συγκρινονται αυτοι οι 2…

εσυ παλιορεστλες πηγαινε κ κοιτα το thread που εχει δημιουργηθει γι αυτους τους 2 κ μετα μιλα:p
του φαγαμε τα σωβρακα του παλιοκαγγουρα:yahoo:

hey!εμαθα να κανω multi quote!:stuck_out_tongue:

κανεις λαθος!!
δεν ακουω μονο rhcp αλλα απλα εχω φαει κολλημα απ το καλοκαιρι…
ουτε 3 χρονια δεν τους ακουω:wink: