Red Hot Chili Peppers το καλοκαίρι?

υπάρχουν εντονότατες φήμες εδώ k κάποιες εβδομάδες ότι ο παναθηναϊκός για την συμπλήρωση τον 100 χρόνον θα φέρει τους RHCP στην αθηνα. Δεν λέω ότι είναι σίγουρο, k μην πέσετε να με σταυρώσετε εάν δεν γίνει απλά το αναφέρω k εδώ θα είμαστε…

Οκ πες οτι ισχυει και το δεχομαι…

ΠΩς ΘΑ ΠΑΩ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ???

Ntropi tous an paiksoun gia tous vazelous…oust!!!
Mono sto nao tha paiksoun an erthoun.
[-X

Ντροπή σας που πρέπει να σας κυνηγάμε από πίσω σαν τα μωρά παιδιά για να μη γράφετε με greeklish.

Βάλε και τους U2 στο παιχνίδι των φημών…
8O

Διάβαζα κι εγώ ότι θα γίνουν ροκ συναυλίες για τα 100 χρόνια…

Καλο θα ηταν παντως να αλλαχτει ο τιτλος σε “Φημες για Red Hot Chili Peppers το καλοκαιρι” γιατι ετσι θεωρειται δεδομενο

Φέτος θα έρθουν οι AC/DC ρε παιδιά… Που θα χωρέσουν και οι Red Hot Chili Peppers? Ελπίζω μόνο να μην παίξουν στη Λεωφόρο και πρέπει να γραφτούμε στην Ticket club :stuck_out_tongue:

ΥΓ. ο τίτλος άλλαξε με πιο εύκολο τρόπο:p

αμην και πότε!?!

http://www.avopolis.gr/theotherside/

Άντε να σας πω και την είδηση: Πως σας φαίνεται να δούμε το καλοκαίρι στην Αθήνα live τους Red Hot Chili Peppers; Κάτι καλό ετοιμάζεται και μάλιστα δεν έχει σχέση με τους γνωστούς promoters. Περισσότερα από εβδομάδα. Πάντως εγώ με τους (καημένους τους) βάζελους δεν έχω κανένα πρόβλημα… Το σημειώνω αυτό γιατί δεν είναι καθόλου άσχετο με την περίπτωση…

Η πλακα ειναι να τους φερουν οι βαζελοι και να παιξουν στο Καραισκακη :stuck_out_tongue: :slight_smile: :smiley: #-o :roll: 8)

μονο βαζελοι θα ειμαστε μεσα κ οι αλλοι θα κλαιτε στα γυρω δρομακια. τζιγγερ μπορει να μην φερνεις παιχτες αλλα φερε μας πεππερς να γουσταρουμε !!1

Και τα 100 χρονια της ομαδας και Red Hot…???Τι λες τωρα…Εννοειται οτι εχω φυγει…Παντως αν το σκεφτουμε καλυτερα ο Παναθηναικος εχει τα χρηματα να φερει αυτα τα ονοματα…Και ποσο μαλλον απο τη στιγμη που δινει 800.000 ευρω το λιγοτερο για τον Γκονζαλες π.χ…Ε ποσα να θελουν οι Peppers…??

δεν τραυματίζονται κιόλα αυτοί α.
μη μιλήσει κάνας κάρβου

Το είχε πει ο Πολυχρονίου για Peppers & U2 πριν το ντέρμπι ΠΑΟ-ΟΣΦΠ την πρώτη αγωνιστική…το Σεπτέμβρη δηλαδή! (και το είχα γράψει αλλά κάποιοι δεν με πίστευαν…χμμμ!)

Αμα ειναι για τα (ψευτο)100 χρονια του ΠΑΟ δεν περναω ουτε απ’ εξω…

Ac/Dc θα φερει ο κοκκαλης για τη φιεστα στο καραισκακη…:stuck_out_tongue:

Προτιμω γαυριξ τοτε!:stuck_out_tongue:

κατι παραπανω ξερετε εσεις και δε λετε… :-k :-k

και κατι αλλο ακομα,

αν φερει ο τζιγγερ τους peppers τοτε σιγουρα θα εχει ετοιμη την απαντηση ο παυλαρας, κι ας μην ξεχναμε οτι στο μπασκετ προς το τελος του καθε αγωνα και κερδιζει η παναθα απο τα ηχεια παιζει thunderstruck!!!

ε ρε γλεντια!!! :smiley: :smiley:

Μακάρι να γίνει αυτό το event!!
Ευκαιρία να πάω και στο γήπεδο του βάζελου που έχω να πατήσω απο το 1-1 με την Μαντσεστερ, τότε με το 1ο γκολ του Γιούρκα…
Πάντως πόσο κόσμο θα μαζέψει έτσι, αφού θα το σνομπάρουν οι άλλοι…