Red Hot Chili Peppers το καλοκαίρι?

Καλά, κάτσε να πλησιάσουν οι μέρες του event και σου λέω εγώ πως θα ξεχάσουν οι περισσότεροι τι ομάδα είναι.
Αυτά είναι γραφικότητες. Τι με νοιάζει εμένα αν το κάνει ο ΠΑΟ ή ο Χ ή ο Υ. Για τη μουσική θα πάμε για κανέναν άλλο λόγο.

Καλα αν σε ειχαν σταμπαρει σενα τιποτα βαζελοι θα σου ελεγα :lol: Ολο και καποιος τετοιος δεν θα υπαρχει? :stuck_out_tongue:

Είμαστε βέβαιοι ότι είναι υπαρκτή φήμη και δεν είναι ράδιο αρβύλα που ξεκίνησε από όσους άκουσαν τον Πολυχρονίου να μιλάει για Red Hot και U2 στο ντέρμπι ΠΑΟ- Ολυμπιακός?

ΥΓ. Αν όντως ο ΠΑΟ φέρει κάποιο από τα 2 ονόματα (προτιμώ το 1ο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), τότε προτείνω να γιορτάζει τα 100 χρόνια του κάθε χρόνο:p

Και ο Ψαριανός δεν έχει πει ότι θέλει να διοργανώσει συναυλία με τους Red Hot Chili Peppers μπροστά στη Βουλή?
Ευκαιρία να τα συνδυάσουν…

και ο Ντέμαρος θα φέρει Zeppelin το καλοκαίρι…:stuck_out_tongue:

ε ρε τι ακούμε…

Καμιά Βανδή το πολύ…

Αν γινόταν αυτό θα πετούσα τους δίσκους μου από το μπαλκόνι :slight_smile:

πες πότε για να έρθω από κάτω να μαζεύω …

Η όλη ιστορία θυμίζει λίγο καλοκαιρινή μεταγραφική φημολογία:

Στην αρχή θα υπάρχουν φήμες πως ο βάζελος θα φέρει Saviola/Chili Peppers.:wink:

Στην συνέχεια ο προσκείμενος στην διοίκηση της ΠΑΕ πράσινος τύπος θα αρχίσει να βγάζει θέματα για υπέρογκες απαιτήσεις της μπάντας, δυσαρέσκεια του Τζίγγερ που έμαθε το παρελθόν του Kiedis με τα ναρκωτικά κλπ.:lol:

Στο τέλος, το καλοκαίρι οι Peppers θα περιοδεύουν στις μεγάλες Ευρωπαϊκές αγορές και στην λεωφόρο θα παίζουν ξένα ονόματα από αυτά που έρχονται εύκολα Ελλάδα όπως οι WASP, o Νϊλσον και ο Σέριτς και καμμία εγχώρια ηρωική επιστροφή από το παρελθόν όπως ο Πουλικάκος και ο Καραγκούνης.

:lol: :stuck_out_tongue: :lol:

και ο κόσμος θα επιστρέφει τα διαρκείας πίσω και θα απαιτεί Peppers με Κονσεϊσάο στον Παναθηναϊκό, αλλιώς να αναλάβει ο “Παυλάρας” :lol:

Θα ειμαι απο κατω!:stuck_out_tongue:

Edit: lol, τωρα ειδα το ποστ του Guardian!

:lol3: :lol3: :lol3:

Οντως δεν την παλευετε και πολυ…[-X

Παυλο Θεε, γινε Metalhead!!!:metal:

Εγώ λέω να φέρει τους Angra.

Και να ανέβει ο Μάτος στη σκηνή…

:cold:

Τι U2?

Φέρε Green Day να γίνει της κακομοίρας.

Οι αλλόθρησκοι πρώτα θα προσκυνάνε στο ναό και μετά θα τους επιτρέπεται η είσοδος…:lightsabre:

Πηρατε ενα θρεντ και του αλλαξατε τα φωτα…:stuck_out_tongue:

Οτι να 'ναι:!:

Πάντως το σημερινό otherside του avopolis δεν έχει αισιόδοξα μηνύματα…

Πάντως, για να επανέλθουμε στο θέμα μας (για τους Red Hot Chili Peppers εννοώ, όχι για τον Παναθηναϊκό) ας σημειώσουμε και τα νεότερα (από το μέτωπο). Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες της στήλης δεν είναι και τόσο πιθανό να πραγματοποιηθεί η συναυλία. Πρώτον, γιατί τα λεφτά που προσφέρει ο Παναθηναϊκός –θέλει να τους φέρει για τον εορτασμό των 100 χρόνων του συλλόγου- είναι λίγα, αλλά και δεύτερον, γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα του χρόνου το καλοκαίρι να μην κάνουν καν περιοδεία. Όλα αυτά βέβαια, τα θετικά και τα αρνητικά, είναι σχετικά πρόωρα… Εδώ θα είμαστε και θα σας ενημερώνουμε.

Δημήτρη Κανελλόπουλε (του otherside o συντάκτης) μας έφτιαξε την μέρα…:frowning: :frowning:

Ακόμα και εκεί τσιγκούνηδες είστε ρεεε!! Το κόβω να κάνετε εορτασμό με Κέλλυ Κελεκίδου (:bow2: ) τελικά :lol:

Απο τους ακατονόμαστους, χίλιες φορές η Κέλλυ! 8)

Aν τελικα καταληξει σε εγχωριο προϊον ο προεδρος να φερει Διαφανα Κρινα να γουσταρουμε! Θα δενει και ο ηχος με την καταντια της ομαδας μας!