Red Hot Chili Peppers το καλοκαίρι?

Πω, σηκώθηκα πρωι πρωι σήμερα και τι βλέπουν τα μάτια μου… Έχουνε γίνει πολλές φορές ρε παιδιά τέτοια πράματα να γίνουν και τώρα? Εδώ την Πρωτοχρονιά εμείς είχαμε τον κάθε Κουρκούλη και τον κάθε Αντύπα και στη Βουλγαρία στη Καβάρνα (που πολλοί δεν θα ξέρουν ούτε που πέφτει) είχανε τον DIO!!! Μην ακούω μ@$^%## τώρα… Πάρτε μία Παπαρίζου να χαζέψετε κανά μπούτι κ πολύ είναι… Η εκτίμισή μου είναι ότι αν θέλουν κανένα μεγάλο όνομα θα φέρουν κάτι πιο κυριλλέ, σαν τον Ραμαζότι πχ…

Φαινονται οι κομπλεξικοι οπαδοι του γαυρου

Γαμω τα event με Marcelo Mattos στα φωνητικα της πουτανας…

Τι ομαδα εισαι συ ρε ???

apoxh oloi an den erthoun…tzigger poulaaaaaa:lol:

Πριν από λίγο, ο Γιάννης Νικολογιάννης, που είναι ο ρεπόρτερ σε θέματα Παναθηναϊκού για την εφημερίδα Sportday, είπε στο ραδιόφωνο ότι όντως η ΠΑΕ κάνει προσπάθειες να φέρει τους Red Hot Chili Peppers και αυτό προκύπτει μέσα από τον ΠΑΟ.

Άρα… :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Στα 100 χρόνια του ΠΑΟ, θα τραγουδάει ένα συγκρότημα που λέγεται “Red Hot” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παύλο, θεέ, πάρε την ΠΑΕ και φέρε τους RHCP, ρεεεεεεεε!!! :stuck_out_tongue:

Δλδ να αρχίσω να μαζεύω λεφτά από τώρα ή είναι Arvyla Radio και τζάμπα η χαρά; :?

Και καλα αυτο…Φαντασου να φερει ο γαυρος Green Day ετσι για σπασιμο…:stuck_out_tongue:

Δεν θέλω να γκρεμίσω τις ελπίδες κανενός…
…αλλά ο Νικολογιάννης είναι που το καλοκαίρι του 2005 είχε πεί “Σας το λέω από όσο πιό αξιόπιστη πηγή γίνεται πως ο Μιχάλης Κωνσταντίνου αποκλείεται να καταλήξει στον Ολυμπιακό” :lol: :stuck_out_tongue:

Δηλαδή αν θέλω να δώ τους King Crimson…

…να απευθυνθώ στον Πηλαδάκη; :stuck_out_tongue: :smiley:

/ασχετος απο αθλητικα μοουντ ον

Δεν ξερω ποιος ειναι αυτος,αλλα εγω θα απευθυνομουν για King Crimson στον προεδρο της Προοδευτικης…κυριολεκτικα prog ομαδα!Ειχαν και παικτη που τον ελεγαν Ρας απ’οσο ξερω.:stuck_out_tongue:

/ασχετος απο αθλητικα μοουντ οφ

Της Λαρισάρας ο πρόεδρος είναι…άμπαλεεεε!!!

Kαι όμως όταν το έλεγε αυτό η πηγή του ήταν απίστευτα αξιόπιστη. Πιο αξιόπιστη δεν γίνεται.Στο λέω επειδή τα θυμάμαι εκείνα τα λόγια του Νικολογιάννη και ξέρω ποια ήταν η πηγή του. Ασ’το. Σκέψου μόνο αυτό. Ο άνθρωπος που μιλούσε στον Νικολογιάννη για την εν λόγω μεταγραφή δεν θα μπορούσε να είναι πιο αρμόδιος για αυτή. Και δεν ήταν μέσα από τον Ολυμπιακό…:wink:

Υ.Γ. Δεν κρατιέμαι θέλω να τα αποκαλύψω αλλά δεν πρέπει…

Εγκυκλοπαιδικες γνωσεις :!:

Sorry για το σπαμ, αλλα νομιζω οτι το παραχεσατε το θρεντ :roll:

Ο Κωσταντίνου ήταν… Νομίζω το είχαν πει σε κάποια εκπομπή. Μη σκας :stuck_out_tongue:

Από Sport-fm.gr

Παρουσιάζεται το πλάνο για τον εορτασμό

Το τελικό πλάνο για τις εκδηλώσεις του εορτασμού των 100 χρόνων από την ίδρυση του Παναθηναϊκού έχει «φιξαριστεί» και την Παρασκευή οι φίλοι της ομάδας θα μάθουν τι πρόκειται να γίνει.

Τα? αποκαλυπτήρια θα γίνουν το μεσημέρι (13:00), σε συνέντευξη Τύπου που θα παραχωρήσει η «πράσινη» ΠΑΕ, στο ξενοδοχείο Athens Plaza, στο Σύνταγμα.

Άρα αύριο στις 14:00 μάλλον θα ξέρουμε οριστικά αν είναι ράδιο αρβύλα ή όχι η φήμη για τους Red Hot για τα 100 χρόνια του ΠΑΟ

Γμτ, πήγα στη Warner σήμερα και ξέχασα να ρωτήσω αν ξέρουν τίποτα…:tomato:

Πάρε στη Ticket Club :stuck_out_tongue: Ίσως να ξέρουν

Σημερα το μεσημερι ανακοινωνεται το προγραμμα για τον εορτασμο των 100 χρονων της βρωμας και της ρεμουλας.Ελπιζω να μαθουμε τιποτις σημερα :smiley: :smiley: :smiley:

Στην ιστορική και φυσική έδρα του Παναθηναϊκού έχουν γίνει οι περισσότερες live και κορυφαίες συναυλίες μεγάλων συγκροτημάτων και καλλιτεχνών. Στα πλαίσια των εκδηλώσεων τον Ιούλιο θα έρθει στη χώρα μας, ένα πολύ μεγάλο γκρουπ, το οποίο δεν έχει ξανάρθει ποτέ στην Ελλάδα και μάλιστα με εισιτήριο σε πολύ χαμηλή τιμή.
Apo: www.sport24.gr

ψηνεται ψηνεται

Καλα μη σκασουν τιποτα AC DC…Με βλεπω με φανελα του βαζελου και κασκολ για να μη με παρουν πρεφα τα βαζελια :smiley: