Red Hot Chili Peppers το καλοκαίρι?

θα μας τρελανεο ο τσιγγερ…!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ωραία. Και οι Spice Girls δεν έχουν έρθει ποτέ στην Ελλάδα! :lol: :lol: :lol: Ελπίζω να μην μας κάνει τέτοια νίλα η ομαδάρα, γιατί γίνομαι Θρυλίτσα επιτόπου και χωρίς δεύτερη συζήτηση!..

(μπρρρρρρρρ…ξαφνικά η ζωή μου πέρασε μπρος από τα μάτια μου!..:blink: :o )

α και κατι οφτοπικ αλλα με τρωει η περιεργια,
διαβασα ολοκληρη την ανακοινωση και αναφερει τα μεγαλα ονοματα που εχουν παιξει στη λεοφορο κτλ
εχει ερθει ο dylan στην ελλαδα???

Τι λε ρε. Και οι Spice Girls super θα είναι 8) :smiley:

Ναι. Αρχές 90’s νομίζω. Και από ό,τι ξέρω από ένα σημείο και μετά έπαιζε με γυρισμένη την πλάτη στο κοινό. Ας το επιβεβαιώσει κανένας πάλιουρας 8)

ναι,

αν μας κατσουν… :smiley:

Ναι ισχυει.Απο μικρος ειχε την αφισα του Τσαλουχιδη κρεμασμενη στο δωματιο του γιαυτο σνομπαρε το βαζελογηπεδο :lol: :lol: :lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Το είδατε κι εσείς έτσι; Το είδατε, να μην ψάχνω άδικα τι ημερομηνία λήξης είχε το γιαουρτάκι που έφαγα πριν λίγο…

To 1989.

Εγώ θα θέσω το εξής απλό ερώτημα: Που θα χωρέσουν όλοι στη Λεωφόρο αν έρθουν οι RHCP;
Δε νομίζω με αρένες κτλ να μπορούν να μπουν πάνω από 22-23.000 κόσμος. Και φαντάζομαι για τους κυρίους η ζήτηση θα είναι αρκετά μεγαλύτερη.

εγω απλα εχω ενα αιτημα…

να εχουν προτεραιοτητα πρωτα οι οπαδοι του παο και μετα ολοι οι αλλοι, ενω ταυτοχρονα να απαγορευτει η εισοδος στους οπαδους του γαυρου.-

[SPOILER] το εννοω.-

[SPOILER] αληθεια λεω, δεν κανω πλακα.-

:stuck_out_tongue: [/SPOILER][/SPOILER]

Καλά, άμα γίνει καμιά γραφικότητα και ζητάνε να είσαι σε τικετοκλαμπ και τέτοια για να κλείσεις εισητήρια θα πέσει πολύ γέλιο…
Αν και δεν το βλέπω. Για να σκεφτούμε όμως ποιο άλλο μεγάλο γκρουπ δεν έχει έρθει…:-k
Def Leppard; Μπα, δεν είναι και τόσο μεγάλοι στην Ελλάδα.
AC / DC; Αποκλείεται αφού περιοδεία…γιοκ
Queen + Paul Rodgers; Πολύ πιο φτηνοί από RHCP και από ό,τι ακούγεται προγραμματίζουν περιοδεία για το καλοκαίρι… (καλά, άμα τους φέρουν θα γίνω για… δύο ώρες-δε με παίρνει παραπάνω-βάζελος)
Επίσης - αν και έχει έρθει αλλά όχι ακριβώς σε δική του συναυλία - θα μπορούσαν να κλείσουν Bruce Springsteen. Αλλά χλωμό το κόβω κι αυτό και δεν είναι και συγκρότημα :stuck_out_tongue:

Εχετε βαλθει να με απογοητευετε…:stuck_out_tongue:
Αφηστε με να ελπιζω…
Oxi φυσικα για τον ΠΑΟ αλλα γενικα…

@Heatseeker…Καλη ιδεα αυτο με το να εχουμε προτεραιοτητα εμεις οι πρασινοι οπαδοι…Ετσι θα τους δω πιο σιγουρα…:stuck_out_tongue: …Αν βεβαια ερθουν…

bon jovi πως σου φαίνονται?? ξένο, μεγάλο και δεν έχουν ξανάρθει… ή και Aerosmith…

Σωστός, ξέχασα του Jovi. Αλλά αν ήταν να έρθουν θα μας το είχε πει ο Σειρηνάκης :wink:
(και από όσο ξέρω κι αυτοί τα κέρατά τους ζητούν)
Aerosmith δε νομίζω να έρθουν Ευρώπη και φέτος.

Mια χαρά θα είναι Λεωφόρος για RHCP. Πάνω από 23.000 κόσμο δεν νομίζω να μαζέψουν. Στην Ελλάδα βρίσκεσαι. Φαντάζομαι ένα live με την ανταπόκριση που είχε το αντίστοιχο των Pearl Jam.

Εγώ πάλι θα είμουνα ευχαριστημένος και με Sunrise Avenue που είναι επίσης super … :lol: :lol: :lol:

Οι Peppers έχουν πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ευρύτερο κοινό από τους Pearl Jam:wink:

Ένα 35ρι χιλιαδες ανετα:p

Αμήν Παναγιά μου να τους δούμε το καλοκαίρι σε κανα στάδιο (πού αλλού θα χωρέσει τόσος κόσμος που θα μαζευτεί; :P)

sad but true…

Για αρχίστε να ψήνεστε:D :smiley: :smiley: