Red Sparowes live 4/11 Gagarin, 3/11 Eightball

Όσο γράφει εδώ πληρώνεις, δηλαδή 20+1,25?
Δεν σου έρχεται εισητήριο στο σπίτι απλώς εκτυπώνεις το email που σε στέλνουν.

Οκ ευχαριστω!:slight_smile:

ρε, αυτό δεν το σχολίασε ΚΑΝΕΙΣ?!? 8O

Ιντερνετικά για Θεσσαλονίκη τελειώνουν, λίγα μείνανε…

UPDATE: Τέλος

Έλα να ετοιμαζόμαστε…

καλα να περασετε ρε:p

σκεφτομαι να ερθω, αλλα επειδη πρεπει να παω και καπου αλλου, αν μπορει να πει καποιος τι ωρα θα τελειωσει περιπου θα ειμαι υποχρεος

για 8ball μιλαω

στο ταμείο όμως δίνεις το τυπωμένο email και παίρνεις το κανονικό έτσι?

Ακριβώς, συνήθως δεν χρειάζεται να εκτυπώσεις το emaill επειδή έχουν σε λίστα τα ονόματα όσων έχουν αγοράσει μέσω internet εισιτήριο αλλά για καλό και για κακό εκτύπωσε το.

να σας πω
επειδη τωρα τελευταια και γω ψηθηκα να ερθω, θα εχει εισητηρια στο ταμειο μην παω τσαμπα?:oops:

Μαγεία ΜΟΝΟ. Δεν είχα ξανακούσει σχεδόν τίποτα από Red Sparowes και αυτό που είδα με ταρακούνησε. Ο πιο τέλειος ήχος που έχω ακούσει στο Eightball, άκουγες τα πάντα. Τα visuals ωραία, αλλά η μουσική, παιδιά, η μουσική. Σε στιγμές χανώσουν, σαν να άκουγες τους Floyd του ‘‘Live at Pompeii’’. Ο κόσμος ανταποκρινόταν άψογα. Από τα καλύτερα live της χρονιάς για μένα.

Πραγματικα αυτη η συναυλια ηταν σκετη ΑΠΟΛΑΥΣΗ! Χανοσουν στη κυριολεξια και ξυπνουσες οταν τελειωνε το κομματι. Φυσικα και δεν καταλαβα ποτε περασε 1.30 ωρα. Απιστευτος ηχος (οντως ο καλυτερος στο 8ball απ’ οσες συναυλιες εχω παει), αν και νταξει με 3 κιθαρες και 2 πληκτρα δεν περιμενα και κτ λιγοτερο, ευτυχως αυτη τη φορα τουλαχιστον βοηθησε και το μαγαζι.
Ανετα θα ξαναπηγαινα και τελος εχω να πω πως με 1 μουσικη 1000 λεξεις!:bow:

Ψηστε να ποσταρετε καμια πλαιλιστ η οσα κομματια θυμαστε.

Ναι τωρα πολλα ζητας με τους τεραστιους τιτλους που εχουν! Αλλα απ ο,τι ειδα στο setlist.fm τα ιδια κομματια παιζουν πανω κατω σε καθε συναυλια τους.

τι ομορφιά…
δεν υπάρχει τίποτα αρνητικό να πω…
τέλειος ήχος για πρώτη φορά εκεί… πιστό timetable… εξαερισμός απίθανος… κοινό ήσυχο αλλά και γουστόζικο… ιδανικός αριθμός εισιτηρίων… ευγενια στην είσοδο…
καλά τα οπτικά… απίθανη η μουσική τους…
αφού μετά από BlueNeck το άλλο Σάββατο λέω να μην πάω Godspped! θου Κύριε!
μπράβο στα παιδιά που τους φέραν!

Παιδιά, το set- list, όντως, όποιος το γνωρίζει ας κάνει την καλή.

Οι Sparowes είναι μεγάλη αγάπη. Γι’ αυτό και τα standards ήταν πολύ ψηλά. Δυστυχώς ο τελευταίος μέτριος (στην καλύτερη) δίσκος κυριάρχησε στο live και ως εκ τούτου προσωπικά έμεινα εν πολλοίς ασυγκίνητος.

Τα 3 πρώτα κομμάτια του 1ου και το πρώτο του 2ου δίσκου έσωσαν κάπως την παρτίδα.

Σεβασμός στον μπασίστα.

Μόνο το The Great Leap Forward έπαιξαν από το Red heart?

από κόσμο τι έλεγε?

Think so.

Αρκετό.