Οι rem στην αθηνα!

απο rockpages.gr

ΟΙ REM ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;

Σύμφωνα με την εφημερίδα “Τα Νέα” οι REM θα εμφανιστούν στην Αθήνα στις αρχές Οκτωβρίου. Τη συναυλία θα ανοίγουν οι Kaiser Chiefs και η είσοδος για το κοινό θα είναι δωρεάν. Η διοργάνωση είναι του MTV, το οποίο αρχίζει να εκπέμπει από τη Δευτέρα 1η Σεπτεμβρίου. Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.

πωπωπω,γαματα θα ειναι,αλλα δε γινεται να παω…

8O8O:yahoo:
Γιατί μόνο Αθήνα ρε γμτ!? :frowning:
Σίγουρο είναι??

έτσι και γίνει!!!accelerate!!!:smiley:

Μακαρι να γινει αυτο θα ειναι τελειο.

:oops: το ήξερα και δεν το πόσταρα γαμώτο. Στο rockwave που είμασταν είχαμε στήσει αυτί που το λέγανε κάτι υπεύθυνοι.
:oops:

Μακαρι ρε παιδια!
Και δωρεαν κιολας?!!:D:D

Με μια ματιά στις ημερομηνίες, το θέμα “φωνάζει” από μακριά :smiley: : http://remhq.com/live.php
Προβλέπω και μέρα: 6 Οκτωβρίου 8)

δεν εχει κατι στο επισημο Site τους αλλα εκεινη την περιοδο παιζουν τουρκια και ιταλια οποτε ειναι πολυ πι8ανο :D:D:D:D:D:D

Δωρεάν;;;;

Καλή φάση…:!:

Οπα, κάτσε. ΔΩΡΕΑΝ??? 8O

Ρε, εκεί θα μαστε όλοι, δε τίθεται θέμα!

Tελεια!!!:smiley:

ΥΓ Θεωρουμαι καφρος, αμα πω πως προτιμαω να εχει εισιτηριο η συναυλια? :stuck_out_tongue:

Για να έχεις απαιτήσεις? :-k

Dear Mitch Buchannon:p

Γιατι προτιμαω μια κανονικη συναυλια, απο ενα free μπουγιο… βεβαια απο το να μην τους δουμε καθολου καλο και το μπουγιο

Aυτά είναι!:smiley:

It’s the end of the world as we know it…

AND I FEEL FINE!!!:smiley:

Kαι εγώ για να είμαι ειλικρινής προτιμώ εισιτήριο. Όχι τα κλασσικά που κάνουν οι εταιρείες με τα εισιτήρια βέβαια. Στα 25 με 30 ευρώ (όπως θα έπρεπε να είναι και όλα τα εισιτήρια). Αλλά στο τζάμπα θα έρθουν ολοι οι άσχετοι και θα γίνει απίστευτος πανικός…

Ουαου !! Ενα τοσο μεγαλο συγκροτημα και μαλιστα δωρεαν και με chiefs???
Ruby, Ruby, Ruby, Rubyyyy !!! :smiley: :yahoo:

Κι αν κάποιος σχετικός δεν έχει 25-30 ευρώ να δώσει?

Δεν υποστηρίζω φυσικά ότι το MTV Hellas ήρθε για να εξισώσει πλούσιους και φτωχούς αλλά μου κάνει εντύπωση που πολλοί από εσάς ζητάτε “να υπάρχει εισιτήριο”.

Nαι, δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο…