Reunion black sabbath 2011

Tony Iommi Comments on Today’s Posts:

I?m saddened that a Birmingham journalist whom I trusted has chosen this point in time to take a conversation we had back in June and make it sound like we spoke yesterday about a Sabbath reunion.

Thanks to the internet it?s now gone round the world as some sort of ?official? statement on my part, absolute nonsense. I hope he?s enjoyed his moment of glory, he won?t have another

http://www.facebook.com/BlackSabbath

Και να κανουνε reunion εχουνε να βγαλουν αλμπουμ απο το 95 (εαν εξερεσουμε αυτο που εβγαλαν με σαν heaven and hell) και δε τους βλεπω πολυ ορεξατους,

ωραια ακυρο το reunion…αντε κλειδωστε το…

είπαμε άκυρο μην με φάτε!

Ο αποπάνω χάρηκε που δεν υπάρχει ριγιούνιον :!:

Όλα πήγαιναν πρίμα μέχρι να ποστάρει ο ρομάντικ.

ωστοσο δεν αρνηθηκε πως θα γινει reunion…η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια

και πλιζ διαγραψτε το ποστ με την τεραστια γραμματοσειρα, χαλαει τη σελιδα (και η πλακα ειναι πως ουτε καν καταλαβε ο τυπος τι παιζει, 3 λαλουν και 2 χορευουν)

ψόφος στο μαλάκα το δημοσιογράφο λοιπόν!

ΑΥΤΟΙ θα μας βγαλουν την ψυχη να το ξερετε!

Τρανή απόδειξη του τι μπορεί να κάνει μια φήμη στο διαδίκτυο εν έτει 2011. Και εις άλλα με υγεία.

Υ.Γ. Είμαι από αυτούς που “χαίρονται” μια και είναι γνωστός ο χαρακτήρας των Sabbath reunions και δε βλέπω να έχει αλλάξει κάτι από την τελευταία φορά. Αν πέσουν οι πωλήσεις του Ozzy τότε θα γίνει…

Δεν το εχω αποκλεισει ακομα, αλλα η αληθεια ειναι οτι οι δηλωσεις δεν ειναι καθολου ενθαρρυντικες…

Παντως συνηθως οταν ξεκιναει να γινεται ντορος γυρω απο κατι τετοιο, τελικα πραγματοποιειται αργα ή γρηγορα με μοναδικη εξαιρεση τους Guns N’ Roses που απο ντορο τιποτα αλλο και ακομα περιμενουμε να γινει το θαυμα…

Θα γίνει μωρέ απλά ο δημοσιογράφος βιάστηκε να γράψει την παπαριά του…υπομονή.

Παντως ειαστε πολυ που δεν τους ειδατε το 2005! Πως και ετσι ρε παιδες? Βεβαια εχουν περασει και 6 χρονια απο τοτε και ισως για μερικους να υπηρχε θεμα ηλικας αλλα οι υπολοιποι?

Εναν καινουργιο δισκο παντως θα τον ακουγα με μεγαλη χαρα!!
Live δεν ξερω πως θα ηταν αν επαιζαν κατι καινουργιο σε Reunion Tour!

και αυριο θα βγαλει ανακοινωση:

Τony’s Iommi latest statement:

Just kiddin’ lol fags.

το σπιτι του μεσα του μπασταρδου που εβγαλε τις φημες και τα οφισιαλ και ολα αυτα.

Κι εγώ λέω ότι κάτι ψήνεται, αλλά δεν είναι ακόμα η ώρα του. Πλησιάζει όμως…

Ok βασικά αναμενόμενο. Να πω την αλήθεια όμως δεν αποκλείω το ενδεχόμενο ότι κάποια στιγμή στο μέλλον θα το κάνουν το βήμα με το reunion και νέο δίσκο. Περισσότερες έγκυρες πληροφορίες βλέπω να διαβάζουμε την επόμενη καλοκαιρινή συναυλιακή σεζόν.

Φιλε,παιζανε πολλα,ηλικια,επαρχια,χρημα κλπ.Εγω προσωπικα δεν ειχα βρει την μουσικη μ ταυτοτητα αλλα μολις πηραν τα αυτια οτι η μπαντα μ εκεινο το φοβιστικο τραγουδι (ο Iron Man για εμε οταν ημουν πιο μικρος) και το γρηγορο (το Paranoid) μ εκαναν λιγο λιγο να μπω ολοκληρωτικα σε αυτη τν μουσικη.Δυστυχως η συναυλια αυτη ηταν η αφορμη κ δν συνειδητοποιησα οτι επρεπε ν ημουν παρων.Ελπιζω ποτε ν μν ειναι αργα κ για μας τους νουμπηδες!!!:):D:p8)

http://www.youtube.com/watch?v=f3LLX...hare-Mastodon: Curl Of The Burl
Ακουγοντας το μ θυμισε τόσο πολυ Black Sabbath,κ λεω το πρωι φαντάσου ν βγάζαν ένα άλμπουμ μ ένα τέτοιο ήχο,έστω κ ας ήταν pro tools generated,mastered,mixed and engineered!Κ μετά ακολούθησε ο χαμός στα κοινωνικά δίκτυα το απόλυτο όνειρο:ΕΠΑΝΈΝΩΣΗ,ΝΕΟΣ ΔΙΣΚΟΣ Κ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ στο επόμενο έτος με μόνο αρνητικό την ηλικία τους και την υγεία τους κ πόσω μάλλον Του Μπιλ.Μετά ο Τόνυ ούτε λεει πως ναι το αρνουμαι η ναι το δεχομαι αλλα κραζει δημοσιογραφους.Διαβαζω μεσα στον ωκεανο των δημοσιευσεων κ των επικων σχολιων πως ο Τονυ εβγαλε βιβλιο,ο Οζζυ ταινια κ γενικα τα τωρινα προτζεκτς τους ειναι απο μετρια εως αδιαφορα.Δν ειναι κ λιγο το γεγονος οτι παραμιλα ολο το τουιτερ για την οποια επανενωση.Πολλοι λενε οτι γ ν βγει κατι τοσο βαρυ υπαρχει κ φωτια…αλλοι λενε οτι αν κοιταξεις τις προηγουμενες συνεντευξεις δν αποκλειεται τπτ αλλα κ δν διαφανεται τπτ.Τελος το σαββατο στο that metal show π θ ειναι ο Τονυ λεγεται οτι,οτι παραδεχθηκε στην σημερινη δηλωση οτι κουβεντιασε γ Sabs τον ιουνιο θ επιβεβαιωνοταν μετα βαιων κ κλαδων βαρυγδουπως εκει σ αυτη τν εκπομπη κ οτι τωρα καποιος τους την εκανε την δουλεια σφυριχτρα απο νωρις.Τελικο κ επισημο πρες ριλις δν ειχει βγει αλλα μονο το ονειρο να γινει πραγματικοτηα κ οι ιδιοι ν καταλαβουν οτι ετσι θελουν/-ουμε να κλεισουν την πορεια τους θ ηταν ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ.
Κλεινω μ ενα τρεντινγκ τοπικ του τουιτερ
http://www.youtube.com/watch?v=H7z4jLS-XCA π εχει τον κατα τα αλλα γκομενοπιασαρικο στιχο Daddy should’ve never raised me on Black Sabbath!
τ ξαναλεμε!!!
:):D:p8)

Το 2005 που δεν πήγα, είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει στην ζωή μου.
Απλά.