Πιο πολυπόθητο reunion

Savatage, Heavy Load, Cirith Ungol

ντίβα επειδή δε θέλει να κάνει κάτι που δε θα το νιώθει, αλλά μόνο για τα λεφτά;

Βασικά τώρα θυμήθηκα ποιο reunion ποθώ περισσότερο

[SPOILER]

[B][SIZE=“7”]+[/SIZE][/B]

[/SPOILER]

Ξεχάσατε τους Isis

πφ, τρυπες, sepultura, savatage, guns… ταχαμε δει τόσες φορές αυτά τότε :stuck_out_tongue:

Gentle Giant για μένα αλλά τους παρακαλάνε εδώ και 15 χρόνια και δε το βλέπω πλέον…

Ναι έτσι λένε κ οι Zeppelin… Μας έπεισαν όλοι οι ιδεαλιστές, πήξαμε απ’αυτούς στο rock… Άρα να υποθέσω άν κάνει θα σου πετάξει ένα “τώρα το ένιωσα και το’κανα” κ θα τον πιστέψεις ε; :stuck_out_tongue:

δεν θα τον πιστέψω προφανώς, γι’αυτό και δε θέλω να το κάνει. ας μείνει ένας πιστός στα λεγόμενά του πια. όχι μαλάκα Oliva, δεν εννοώ εσένα.

-Anathema με Darren White
-Anthrax με John Bush (ναι ειμαι ιεροσυλος)
-Megadeth με rust in peace line up

Moυ κανει εντύπωση οι λίγοι ψηφοι για τους Guns.Παει μειναμε λίγοι τελικά…:lol:

Ναι ρε παιδί μου αλλά η δική μου θέση είναι ότι άν είσαι δύσπιστος στο αντίστροφο, καλά θα κάνεις να σαι το ίδιο και στο ευθύ. Δε νομίζω πως τύποι σαν τον Αγγελάκα π.χ. δεν έχουν σκεφτεί από πριν πώς θα πλασάρουν τα λεγόμενά τους στον τύπο για να δικαιολογήσουν τη θέση/στάση τους σ’αυτά που τους ρωτάνε όλοι. Δείχνει να είναι έξυπνος τύπος :slight_smile:

είμαι ρομαντικός και θέλω να πιστεύω ότι όντως τα εννοεί αυτά και δεν πρόκειται να ξαναπαίξουν μαζί οι Τρύπες γιατί “θα κρύβει μέσα του απάτη”, άσε με στην ουτοπία μου, δε θέλω να τους δω να γίνονται πυξ λαξ :frowning:

Savatage σίγουρα με Caffery. Από κει και πέρα Conception/Ark, Watchtower, Sieges Even και αυθεντική σύνθεση Danzig!

Χαχα Ok δεκτόν! :stuck_out_tongue:

γιατί ξέχασα conception και sieges even; #-o

Savatage χωρις δευτερη σκεψη

εαν εγραφε ακομα ενας κοινος μας γνωστος στο forum το thread θα ειχε κλειδωσει:p

O NAI

Heavens Gate

Επισης βεβαια απο το υποτιθεμενο reunion των Helloween λειπει και η διαλυση!

The Dreadnoughts :frowning:

r.e.m.

[SPOILER]Δ Ε Ν :D[/SPOILER]

edited ρε