Πιο πολυπόθητο reunion

Του άρεσε το ποστ του και είπε να το αναπαράγει. Two heads are better than one που θα λέγανε και οι Horslips.

Yπερβολικα ευκολο.

Δε θα το 'λεγα ακριβως reunion.

Αρκει να θελησει ο Greg να ξαναπαιξει λαηβ, και συγκεκριμενα, κομματια των Wipers, αφου στην τελικη τα μελη αλλαξαν αρκετες φορες.

Κατι αντιστοιχο με αυτο που συνεβη στους Zounds.

να ξαναμαζευτούν οι in the woods για μερικά λάιβ

αλλά γενικά παράπονο δεν έχουμε. Είδαμε coroner/psychotic!!

ποτε προλαβαν και σας λειψαν οι Isis κι οι Hellacopters μωρε

1oν. Ε να έχει μαζί και τα αρχικά μέλη, ή να έχει αυτούς που παίξανε στα περισσότερα άλμπουμ κλπ.
2ον. Μωρέ η φάση με τους Ζάουνδς ήταν λίγο διαφορετική. Ηταν τύποι μιας “σκηνής”, ήταν μέσα σε αυτό που λέμε τελοςπάντως “μες στην φάση”. Όταν άρχισαν οι Mob να δίνουν συναυλίες ε θα είπαν "παίζουν οι κολλητοί μας μετά απο τόσα χρόνια, πάμε για ρηγιούνιον κ εμείς. ". Oi Wipers ήταν λίγο απομονωμένοι και αποστασιαποιημένοι από σκηνές και ρεύματα (απ΄ ό,τι ξέρω), οπότε δεν είναι το ίδιο.
3ον. Γιατί μου μείωσες το μέγεθος της γραμματοσειράς μου στο quote;;; :stuck_out_tongue:

Δεν τους ειχαμε ποτε για να μας λειψουν, αφου δεν τους ειδαμε λαηβ. :frowning:

Επισης, δε χρειαζεται να μας λειπουν.

Δεν καταλαβαινω γιατι θα 'πρεπε το “πολυποθητο ριγιουνιον” να αφορα ενα δεινοσαυρο και οχι μια μπαντα που θα ειχε να δωσει πραγματα.

  1. Εμενα θα μου αρκουσε και μονο ο Greg με 2 καινουριους …ειλικρινα.
  2. Τα καινουρια μελη των Zounds ειχαν παρελθον στην αναρχο-πανκ σκηνη του παρελθοντος;;;
  3. Ε, το ποστ ηταν για τους Hellacopters …σορρυ. :smiley:

Συμφωνώ σε όλα!!!

Επανένωση των [SIZE=“4”][B]OCEANSIZE[/B][/SIZE] και άμεσα.Είναι κρίμα να σταματάνε μπάντες που έχουν να δώσουν ακόμα .

Τα περισσότερα έχουν ειπωθεί (floyd, zeppelin, Isis, savatage) Εγώ θα πω Burst γιατί έφυγαν νωρίς. Επίσης δεν θα με χαλούσε αν έβγαζαν καινουριο δίσκο (ή αν τους ξαναβλέπαμε λάιβ) και οι At The Gates.
Επίσης οι SOAD πιάνονται για reunion?:stuck_out_tongue:

:yes::yes::yes:

Λες;;;;

Sebastian Bach
Here it is… the 1st picture taken of me & Snake Sabo in 16 years. I know there are those of you reading this that have been waiting since 1996 to see this happen. We got to hang out together for the first time in … well, a long time.
We talked, laughed, & in the end, even hugged.
It was great to see my old friend.
It was great to talk with Dave about the past…
And the future :slight_smile:

Candlemass με Μεσσια.-

Και Camel.

Και Savatage που αναφερθηκε.

Savatage.-

Και Βασίλη με Κροκίδη :stuck_out_tongue:

Παίζουνε και ολο το slave to the grind και αντε γεια ζωή μετά…

και ανάσταση του κριςς και είμαστε κομπλεντάν

Black Crowes 8)

Yeah Baby!!!
Βασικά θέλω και τους Crowes και τα υποκατάστατά τους(βλ. solo δουλειές κτλ.).

…κανένα, εκτός από ελάχιστες εξαιρέσεις, τα ριγιούνιον δεν προσφέρουν τίποτα…ούτε τα πολυπόθητα φράγκα, πιστεύω:):!:

Να ριγιουνάιτ ο Μπλάκμορ με οποιουσδήποτε.

ΥΓ. Και Elwing, παρακαλώ.

ωμη ειλικρινεια ^^^