Πιο πολυπόθητο reunion

θα ελεγα savatage και ας το κανει ο τζον μονο για τα $$.
(αλλα με scholnick k caffery κιθαρες )

αλλα ποιο πολυ απο ολα θα επελεγα skyclad.
να ξαναγυρισει εκει που ανηκει ο Μαρτιν.
πολυ καλοι οι clan destined οπως καλες και οι τελευταιες δουλειες των clad
αλλα προτιμω το real thing.

επισης rage με manni k chris.(χλωμο)
conception(πολυ χλωμο)
lost horizon(καταμαυρο)

reunion που πιστευω οτι θα γινει καποια στιγμη ειναι ryche k theater.

α.και σε περιπτωση που δεν το εχετε τσεκαρει οι Viper κανουν tour αυτη την περιοδο με Matos lead volcals και παιζουν soldiers k theater set list.

Το reunion των Black Crowes είναι βέβαιο. Σε διάλειμμα είναι.

Για κανα live θα ήθελα

DEMOLITION HAMMER
OLIVER MAGNUM
SACRILEGE (UK)
BLACK SABBATH w/ Tony Martin
ANTISECT
PROPHECY OF DOOM

και μονο τους DEMOLITION HAMMER να ειχε και να ειχαν και τα κεφτεδακια του ΙΚΕΑ στην εισοδο, παλι γαμω θα ηταν. χωρις κεφτεδακια δεν ξερω…

Καλά, δεν μιλάμε να έπαιζαν όλοι αυτοί στο ίδιο live… μάλλον δε θα ξαναπήγαινα συναυλία αν τα έβλεπα όλα αυτά μαζί

DEMOLITION HAMMER στην είσοδο καλή φάση θα ήταν κανας κιοφτές. Στην έξοδο όμως καλύτερα γάζες, πατερίτσες, οξυγόνα, φορεία κτλ

Mονταζ

Που τους θυμηθηκες? Χαχαχα.

DEAD KENNEDYS φυσικα.

Aν αναφερεσε σε μενα ειναι γιατι ειμαστε απο το ιδιο χωριο:wink:

Aυτό αργεί ακόμα, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως θα συμβεί. Ψάξε το facebook της μπάντας και θα το καταλάβεις. :smiley:

από το poll Τρυπες (εχω δει 3-4 φορες τον Αγγελακα αλλα παντα με αλλους καλλιτεχνες) αν και εχω σταματησει να ακουω :roll:

πιο ονειρεμενο και τρελο-ονειρο reunion για πολλα κλαματα…Pink Floyd!!!

'Tage

Δίνω και αριστερό νεφρό άμα λάχει!

Απο το ποουλ ΤΡΥΠΕΣ ασφαλώς (3 φορές τους έχω δει)…
[I]Μας λείπει ένα “Διψάω σαν Ψάρι στο Βυθό” και “Ακούω την Αγάπη”, τώρα θυμήθηκα το σκοτεινό “Κεφάλι γεμάτο χρυσάφι”…[/I]

Από επανενώσεις, τους “ΑLL”. Δεν ξέρω γιατί τους γουστάρω τόσο…[I][COLOR=“DarkSlateBlue”]μη με λογαριάζετε: τρελός είμαι…[/COLOR][/I]

Ψηφισα αλλο και εννοω φυσικα το αγαπημενο μου heavy metal group ever …

[SPOILER][/SPOILER]

Ξερω,θα μεινω με την ορεξη.:frowning:

ενα λαιβ μονο ακομα…παω και στην αλλη ακρη του κοσμου…

φυσικα [B][COLOR=“Black”]SAVATAGE[/COLOR][/B]

…πολύ δύσκολο φίλε…αλλά ας ελπίζουμε εμείς, και δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να γίνει:):!:

Βασικά “άλλα”, τα παρακάτω:

Sisters of Mercy

Andrew Eldritch
Gary Marx
Wayne Hussey
Craig Adams

&

Fields of the Nephilim

Carl McCoy
Gary Whisker
Tony Pettitt
Paul Wright
Alexander Wright

Αυτα:p

Όσο πιθανό είναι να επανενωθούν οι Maiden με τον Di’ Anno, άλλο τόσο είναι και να επανενωθούν Eldritch & Hussey φίλε nefilim… :PPP (αλλά οκ, μένοντας σε υποθέσεις, ποτέ δε λέμε όχι σε λαιβάρα πρώιμων Sisters, εποχών πρώτου άλμπουμ και πίσω!)

Αφού επανενώθηκαν οι Tea Party, θα πω Conception και για αουτσαιντερ Memento Mori

65 inch television infared heater oki 5200 8mm tape drives semper fidelis skyfi2 boombox miniature lights v41005 Moncler Jackets
no brainers CHARLES IN CHARGE qualtec v705 kodak reclaiming america for christ Motorola HMEZ1000 organic granola bars hp 7480 msm lotion ray o vac flashlights Moncler Jackets
sender pentium 4 530 outwear on sale hard drive xbox 360 game notebook plasma screen review pvdm 256k 4u20= redirection Moncler London
sb 80dx d70 schlage lock co so nikki paper companies in canada i m not into you

mortal kombat ps2 opera binocular annettehaven sony dvpfx810 inflatable slides rebirthing pufferfish kfp720wh woolrich arctic parka
¥λ¥Φ¥Ώ¥σ Ρ¥
rockshox popcorn machines for rent womens leather vests reflectors photography hewlett packard proliant woolrich jackets
koss ktx pro logitech harmony 880 sanyo cell phone software emjoi optima electric tweezer ups supply Team Sports Beads WOMAN’S CLOTHES mesh netting whal nhl2k