Reverend Bizarre

^ Hellena, που ν ακούσεις και το ντεμπούτο album… :wink:
Καλό λιώσιμο!

'Αντε μαζευόμαστε σιγά-σιγά… (που είναι και ο επιταφ να ποστάρει τίποτες…)

Μιας και έγινε και το bump, τσιμπήστε και μια διασκευή —>>

[B]http://www.youtube.com/watch?v=pvYNZ4RNvLc[/B] (Γράκχε…:roll:)

Δεν έχω youtube εδώ που είμαι, αλλά είμαι βέβαιος ότι το λινκ είναι για τη διασκευή στο Deceiver των Priest! Ε; Ε; Έπεσα μέσα; :smiley:

^ Άσε τα σάπια που δεν είχες youtube… :stuck_out_tongue:

Βασικά το Dunkelheit (διασκευή σε Burzum) πόσταρα…

[SPOILER]Χεχε, ναι ρε το Deceiver είναι! :wink:[/SPOILER]

το λιώνω όπως κ όλα τα υπόλοιπα τι να πω, είναι θεούληδες :smiley: I hope you’ll burn in Heeeell because you’re an evil maaaan :metal:

Αγαπάμε Reverend όπως και αγαπάμε Lord Vicar, το μικρό αδερφάκι τους. Έχω ακούσει το ΕP Harbinger of Metal και το ντερμπούτο άλμπουμ τους “In the Rectory of the Bizarre Reverend”. Έχουν αρκετό υλικό. Είναι βέβαια λίγο δυσεύρετο, αλλά αξίζει την προσπάθεια να το βρει κανείς :slight_smile:

Το In the Rectory of the Bizarre Reverend άκουσα και γω για πρώτη φορά μόλις τώρα, και βέβαια όχι για τελευταία. Όλος ο δίσκος είναι το έπος το ίδιο.

Έχω εδώ και κάμποσο καιρό και ακούω το harbinger of metal από [I]αυτό[/I] 8)
Το εσωτερικό είναι έτσι

[SPOILER]
\m/[/SPOILER]
Επίσης, το αφιέρωσαν, μεταξύ άλλων, στον Johny Cash γιατί την ημέρα που ξεκίνησαν να το ηχογραφούν, ο Cash πέθανε.

^ Χρυσό, διπλό βινύλιο λέει… :cry:

[SPOILER][/SPOILER]

Ένα σαλάκι κύλησε…
Πόσα έσκασες wretch αν επιτρέπεται;

25 ή 26 ευρώ, συγκεκριμένα το πέτυχα στο rhythm records στην Μπενάκη. Και στο internet δηλαδή, το πολύ 30 να το έχω βρει.

Όχι άσχημα αλλά πλέον δύσκολα δίνω τόσα για δίσκο, συνήθως προτιμάω να πάρω 2 από κάτι άλλο με τόσα λεφτά.

Για RB τσαμπα ειναι.
Μονο και μονο τα μεταφορικα απο Φινλανδια που ειναι πανακριβα περιμενα
να κανει κανα 40αρι στο νερο.