Riot Live in Greece!

Oct. 25 - Greece - Athens - Underworld

:band:

Θεσσαλονίκη δεν παίζουν γαμώτο

Έλα ρε έρχονται οι Riot;;;
Κάβλαααααα!!! :smiley:

Νομιζω ειχαν ερθει και περισυ στη Θεσ/κη,μαζι με αλλες 3-4 ελληνικες μπαντες,με 20 Ευρω εισιτηριο.
Αλλα δεν ειχα παει να τους δω,κατι μου ειχε τυχει.

Έχασες. Από τις πιο συγκινητικές στιγμές. Ένα τόσο τεράστιο συγκρότημα να παίζει με τέτοιο φτηνό εισητήριο μετά από 3 παγκοσμίως άγνωστες Ελληνικές μπάντες. Δεν μασήσανε μία. Βγήκανε στις 01:30 μας δώσανε τα μυαλά στα χέρια και φύγανε. Ο Μark Reale έφυγε πριν από όλους. Όχι όλους στο συγκρότημα. Όλους στο club. Αυτό δεν πιστεύω να έχει ξανασυμβεί. Προφανώς ήταν πτώμα όπως όλοι μας και βιάστηκε να πάει να ξεκουραστεί.

Super!!!:band:

+1000000

καπως ετσι και αθηνα. σκισανε λεμε. να πατε να τους δειτε οσοι δε τους ειδατε τοτε. εγγυηση…

1 μέρα πριν τα γενέθλια μου! Ε ρε γλέντια!:drunk:

10-26-07 GREECE Thessaloniki venue t.b.a.

Αυτό είναι νέο. Αυτό το συγκρότημα φίλοι μου είναι rock. Και δίνει rock συναυλίες. Είναι τεράστια μπάντα και χαίρομαι που θα τους δω για τρίτη φορά

Οχι και rock…

Εεεε … όχι ακριβώς 20 ευρώ… 12 προπώληση (μέχρι και μία ώρα πριν τη συναυλία), 15 στην είσοδο!
Αυτές είναι τιμές! Ευτυχισμένο το 1993!!! :smiley:

Γαματη συναυλια.Σκεφτομαι να παω Θεσσαλονικη να τους δω.

καλα αθηνα εχει ανακοινωθει εδω και αιωνες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παιδια, οι riot σπερνουν ανειπωτα στα live. μη τυχον και τους χασετε. εγω παλι εκει θα μαι.

ασε που γενικα παιζουν αρκετα κομματια απο το επος Thundersteel… :wink:

ωπα. τωρα το δα αυτο. γιατι να πας θεσσαλονική; εδω και μηνες εχουν κλεισει για αθηνα.

entit: εκτος αν εννοεις και θεσσαλονικη…

δευτερο edit. τωρα ειδα οτι στο location αναφερεις οτι μενεις στο Βολο. γραψε λαθος. απλα αγνοειστε το ποστ μου…

και επίσης:

δηλαδη όταν θα παίζουν τα Thundersteel και Warrior, για σένα θα ναι κυριολεκτικά γιορτή! :smiley:

Καλα στανταρ θα παω!!!
Mε Μike Tirelli στα φωνητικα να λιωνει και να κραυγαζει??
Φανταζομαι καυλα…

και την προηγουμενη φορα με αυτον ηρθαν. είχες πάει;

μιλαμε για [SIZE=“3”]τρέεεεελαααα!!![/SIZE] :vibrate:

angel eyes, flight of the warrior, johnny’s back, thundersteel, warrior…ε, ρε τι εχει να γινει…

Δεν ειχα παει ο μ@#$%# :smiley:
Τους ειχα χασει γιατι ειχε τυχει κατι…αλλα τωρα δεν τους χανω με την καμια!!!
Το Rocking απο οτι βλεπω θα δωσει βροντερο παρον!!!

Τους είχα δεί και πέρισυ στο Underworld (αυτό έλειπε δα!!) Από τις καλύτερες συναυλίες για πέρισυ και γενικά απ’όσες έχω δεί. Το μόνο πού με ψιλοχάλασε είναι ότι δεν επαιξαν τπτ από Privilege Of Power & Born In America. Ελπίζω να φροντίσουν γι’αυτό φέτος…

Οι Riot είναι ΚΑΑΑΑΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
Εκτός από πέρισυ, τους είδα το 98 με Virgin Steele και Stygma IV στη Σαλονίκη. Τι φοβερό Live ήταν και εκείνο!!! Ασε που μόλις είχαν βγάλει και το ΕΠΟΣ Inishmore!

ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ RIOT = 3 ROCKWAVE!!!