RIP Gary Moore

RIP!
πολύ μεγάλος κιθαρίστας.κρίμα.

RIP

Κριμα πραγματικα…

Δεν το πιστεύω… κρίμα ρε γαμώτο. Δεν ήταν και πολύ μεγάλος σε ηλικία.
Από τι να πέθανε άραγε;

Ήταν και σχετικά ξεχασμένος τα τελευταία χρόνια :frowning:

'Οχι ρε πούστη μου

Αυτο και αν ηταν σοκ. Παλι χαλια αρχισε η χρονια… [-X
…Rest In Peace Gary Moore :frowning:

Κρίμα. Ήταν μικρός. RIP.

Σκατά. Κι άλλος,φεύγει κόσμος,κι αυτός είχε κι άλλα να δώσει…

Να’ναι καλά εκεί που είναι ο άνθρωπος

Έφυγε ο καλύτερός μου φίλος. Cry

Είχα προετοιμαστεί για αυτή τη μέρα, αλλά όχι τόσο νωρίς ρε γαμώτο… Embarrassed Embarrassed

Ο Gary επηρέασε υπερβολικά τη ζωή μου…

Ευτυχώς τον είδα 4 φορές live και γνωριστήκαμε σε σημείο να με αναγνωρίζει και να κάνουμε κουβεντούλα. Αυτές τις κουβέντες τις σκέφτομαι κάθε μέρα και προσπαθώ να θυμάμαι την τελευταία λεπτομέρεια… πότε γέλασε, πού κοίταξε, τί είπε…

Ακόμα πιστεύω ότι βλέπω εφιάλτη…

Έκανα προσπάθειες με γνωστό διοργανωτή συναυλιών και σχεδόν είχε κλειστεί συναυλία του σε Λυκαβηττό και Θεσσαλονίκη τον Σεπτέμβριο…

Μαύρισε η ψυχή μου, μαύρισαν όλα, νιώθω ότι πέθανε ένα μέρος από τα νιάτα μου, ότι ξαφνικά γέρασα απότομα και πρέπει να σοβαρευτώ και να κοιτάξω μπροστά…

Γεια σου Gary, ευχαριστώ για όλα!
[COLOR=“Red”]
Πάνος - moorepanos
www.moorepanos.com
Το Ελληνικό site για τον Gary Moore[/COLOR]

αμαν, τι ήταν αυτό…
ΤΕΡΑΣΤΙΑ απώλεια για τη μουσική, ένας εκπληκτικός κιθαρίστας και μουσικός έφυγε από κοντά μας… μόνο 58 χρονών…

μεγάλωσα με τη μουσική του…

α ρε Garry…RIP

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω…ΣΟΚ ΘΛΙΨΗ…

R.I.P GARY - THE ANGELS ARE LUCKY!!!

(Eίχα την τιμή να προλάβω να τον ακούσω live…)

μεγαλη ξενερα απο εχθες…αλλος ενας θρυλος εφυγε…:frowning:

R.I.P. Gary Moore

καλά που τον είδα, έστω και 1 φορά, το 2008…

τι κρίμα, τι κρίμα που να παρει η ευχή…

Καλό ταξίδι Gary. Έφυγες κι εσύ νωρίς

Χαιρετίσματα στους υπόλοιπους εκεί πάνω, και κυρίως στον Ronnie …

Nομιζω πως εχει ξεκινησει για τα καλα η εποχη που θα αποχωριστουμε πολλους δικους μας…:frowning:

Ρε σεις, μεγαλώνουμε…

Και λιγοστεύουν όλοι γύρω μας…

κριμα ρε γμτ,κ πολυ μικρος

Άλλος ένας για τη μεγάλη σκάλα τ’ουρανού.

Δεν έχω ασχοληθεί ιδαίτερα με τη μουσική του, όπως και να χει όμως η προσφορά του είναι μεγάλη και σημαντική. Έχε γειά Gary, R.I.P.

R.I.P.
Κρίμα. Ήταν πολύ μεγάλος μουσικός.

τραγικό…μου αρέσει που λέγαμε να φύγει το 2010…
να πεις οτι ήταν και μεγάλος σε ηλικία…

Δυστυχως ετσι ειναι η ζωη παιδια. Αλλοι φευγουν απο την ζωη και αλλοι ερχονται. Οσο μεγαλωνουμε τοσα θα βλεπουμε. Σιγα σιγα ενας ενας θα φευγει απο τους μουσικους που αγαπαμε και οχι μονο. Δυστυχως. Εχουν και καποια ηλικια…ειναι και το θεμα της ζωης που εχει κανει ο καθενας τους.Καταχρησεις, ναρκωτικα, διατροφη, ψυχολογια. Αλλοι λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο. Ο Lemmy για παραδειγμα θα μας θαψει ολους παντως. Αυτος δεν παθαινει τιποτα. Ειναι στον ανθρωπο. C’ est la vie. Mεγαλο το πληγμα για την μουσικη. Πολυ μεγαλο.

R.I.P. GARY, ο θεος να σε εχει καλα εκει πανω. Και να τους προσεχεις και ολους τους αλλους που πηγαν νωριτερα απο σενα. Ευχαριστουμε για την μουσικη σου.