RIVERSIDE @Principal 01/10 @Fuzz 02/10

Αμέ, νομίζω καιρό τώρα…

1 Like

Χαμπάρι δεν είχα πάρει…

έφτασαν οι μέρες…λίγα ειναι τα live που ανυπομονώ τόσο πολύ…

7 Likes

Λογικα θα ειμαι εκει…

1 Like

Και ωραίο δωράκι οι Mother of Millions.

6 Likes

το σκεφτομαι

2 Likes

αποφασισα τελικα

7 Likes

Δεν μπορούσαν και εδώ γτχμ;

19:30 ανοίγουν οι πόρτες, 20:50 ξεκινάει το support, 80’ θα κοιτάμε το μερτς λογικά

Οι τύποι πίνουν τις φραπεδιές τους στην παραλία πριν το live

16 Likes

Αν ειναι σαν τον παγκο που εχουν συνηθως, καλος χρονος ειναι τα 80’.

2 Likes

Ο δεξιά φραπές θα τον πάει αίμα…

3 Likes

για χυμό μου κάνει αυτό

ΓΑΜΗΣΑΝ. Να πάτε αυριο

13 Likes

Για σήμερα

7 Likes

80 δευτερόλεπτα έκατσα

Μέχρι και τα αδέρφια οι Πολωνοί μας πρόδωσαν :stuck_out_tongue:

4 Likes

Μου τα προλάβανε ήδη :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μετά το τέλος της συναυλίας πουλούσαν μερτς στο βανάκι τους, τιμές εντελώς για γέλια δυστυχώς και δεν είχαν και cd/βινύλια.

Ήχος μπόμπα όπως πάντα, απόδοση το ίδιο, πολλή ενέργεια, ωραίο λάιβ, αυτό το κόμπλεξ με το προγκ ΜΕΤΑΛ δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα λες και κάποιοι τους έβαλαν με το ζόρι να ηχογραφήσουν τους πρώτους δίσκους ενώ αυτοί ήθελαν πάντα να παίζουν όπως στο eye of the soundscape, τόσο ζόρι να διαχωρίσουν τους εαυτούς τους από τους ντρημ θήατερ και τους κατατόνια ( anathema κι αν κατάλαβα πού κόλλησαν), ενώ αν έλεγε ο Duda “όσοι ακούνε προγκ μέταλ να βγουν έξω” θα έμεναν 5 άτομα, τι να πω, και ο Gildenlow όταν λέει τέτοια καραγκιοζιλίκια νευριάζω λίγο αλλά είναι ταλεντάρες και ιδιοφυΐες οπότε ξέρω γω, οκ.

Και ευτυχώς δεν ήρθαν οι ΜοΜ αν ήταν να παίξουν με τόσο κακό ήχο.

edit γιατί το ξέχασα, περισσότερος κόσμος από την προηγούμενη φορά (όχι ότι ήταν και δύσκολο) και πολύ θετικό που ρώτησε πόσοι τους βλέπουν για πρώτη φορά και σηκώθηκαν τόσα πολλά χέρια. Έκλαψα λίγο και που μπερδεύτηκε για το αν είχαν ξαναπαίξει στον ίδιο χώρο, τον φαντάζομαι να έρχεται κάθε φορά στο “principal” και να έχει παίξει τελικά σε 4 διαφορετικά venues :smiling_face_with_tear:

4 Likes

Τα ίδια έλεγε κ εδώ στο Όσλο κ αναρωτιόμουν αν μόνο εγώ δεν πιάνω το αστείο.

Στηρίξτε το εγχώριο προϊόν, αντί για ένα μπλουζάκι Riverside παίρνετε 2 Mother Of Millions… :sweat_smile:

2 Likes

Ωραίο το μπλουζάκι της περιοδείας αλλά τι 40 ευρώ ρε :rofl:. Θα μείνω με το τίμιο από τη wasteland tour του εικοσάρικου.

Κλείστε τον καπνό λίγο ρε, δε βλέπουμε τη μπάντα

1 Like