Riverside

Μπράβο ρε. Ένας φίλος θα τους δει το Σάββατο.

I had planned to release a solo album under my name when I turn 44… and although it hasn’t happened yet, it will. Let me officially announce that the decision has been made :slightly_smiling_face:

1 Like

τι απολαυση να ξαναδιαβαζεις αυτο το τοπικ…

Κάποιο νέο από την μπανταρα εχουμε; για τον νέο δίσκο.

Νομίζω ότι πιο πρόσφατα νέα δεν θα βρεις από εδώ:

4 Likes

Ο ντραμμερ τους λέει έπαιζε σε NSBM μπάντες?? Τι φάση?

^ Δεν ξέρω γιατί το είδα τώρα αυτό, κανείς δεν ξέρει τίποτα παραπάνω; Έχει θιχτεί ξανά το θέμα;

Εγω τιποτα δεν εχω ακουσει παντως. Αν καποιος βρει τιποτα, ας πει.

έχει κάνει guest drumming σε 2 δίσκους των Thunderbolt και 4 δίσκους των Kataxu.

O Piąty πχ των Kataxu είχε διάφορες μπάντες όπως για παράδειγμα τους Swastyka.

1 Like

Τι εκτελεσαρα, τι ηχαρα, τι φωναρα.

Δεν τους εχω δει ποτε live δυστυχως, απο δικη μου μαλακια :frowning:

Και το συγκεκριμενο ειναι απο τον αγαπημενο μου δισκο τους και ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια

7 Likes

ευτυχως τους προλαβα φετος λιγες μερες πριν γινει το Lock down…

1 Like

Αμάν το νέο Lunatic Soul…

Δεν εχουμε ξεχωριστό τοπικ;

Λογικό, είναι από τα πιο porcupονικά τραγούδια τους :wink: Για να μην προσθέσω ότι ο Marius Γουιλσονιάζει σ αυτό το κομμάτι…

Δεν το έχω ακούσει αρκετά αυτό το album, αγαπημένο μου το Second Life Syndrome, αλλά με έψησες να το βάλω τώρα.

Το Hyperactive? Δεν το ακουω καθολου αυτο που λες.

Πολυ ωραια προγκρεσιβια μου ακουγεται εμενα. Δεν μου θυμιζει πουθενα PT στο συγκεκριμενο τραγουδι ουτε στα φωνητικα. Κατι που μπορω να πω για αρκετα τραγουδια απο το Shrine και ισως για αλλα τραγουδια στο Anno Domini.

Φεβρουάριο επανεκδίδεται από την Inside Out σε βινύλιο το ντεμπούτο. Τα επόμενα τρία είχαν ήδη επανεκδοθεί πρόσφατα.

3 Likes

εχω ακουσει μονο το τελευταιο κ ενθουσιαστηκα,για πες,με ποιο να συνεχισω???

Κοιτα να δεις, δεν εχουν μετριο δισκο, αληθεια. Αφου ξεκινησες απο το τελευταιο, θα σου ελεγα να τα παρεις με αντιστροφη χρονολογικη σειρα. “Love, Fear and the Time Machine”, “S.O.N.G.S.”, “Anno Domini” κλπ. Το “Eye Of The Soundscape” αστο για πιο μετα.

Στο τελευταιο live προλαβες να εισαι;

1 Like

ηρθα απο σποντα,δεν ειχε ακουσει τραγουδι τους μεχρι εκεινη τη μερα.ελπιζω να ξαναρθουν,θα ειμαι πιο διαβασμενος

1 Like

Ανέβασαν την παρακάτω φωτογραφία και γράψανε το εξής:

So what shall we do with this 2021?

1 Like