Roadburn 2012

Δεν το βλεπω να πηγαινω αυτη τη φορα, αλλα πραγματικα με τετοιους curators δε γινοταν να μην ανοιξω τοπικ ρε γμτ.

Εστιαζουμε στο Trouble μπλουζακι του Away περικαλω.

Υπάρχει κάποια (μικρή) πιθανότητα να κάνω το όνειρο πραγματικότητα και να παρακολουθήσω το πρώτο μου Roadburn του χρόνου…[-o<

Ώστε οι Voivod curators ε?
Για να δούμε τί θα σκαρφιστούν οι τρελοί οι Καναδοί !

http://www.roadburn.com/2011/09/sleep-to-headline-roadburn-festival-2012-om-confirmed-for-the-thursday-roadburn-date-2/

[B][SIZE=“5”]Sleep ??? Με Cisneros κ Pike ???[/SIZE][/B]
Αυτό και αν δεν είναι όνειρο, πολύ τυχερός όποιος πάει…

[B]Εντάξει ρε, μόνο αυτό φτάνει για να πας !!![/B]

Και [B]Sleep [/B]και [B]OM [/B]!

?Sleep are honored to attend the Symposium of Iommic Research, Tilburg at the 17th Annual Roadburn Festival? ? [B]Al Cisneros[/B].

:lol:

Βάζω και τα αφισάκια γιατί είναι επικά :

[SPOILER]

Ο Iommi…Σφίγγα ! Χαχαχ…

[/SPOILER]

Επίσης :

Roadburn Festival 2012, including Voivod?s special event, will run for four days ? from Thursday, April 12 to Sunday, April 15 (the traditional Afterburner) at the 013 venue in Tilburg, Holland.

[B][SIZE=“4”]Pre-sales will start Saturday, November 26, 2011.[/SIZE][/B]

Αν μέχρι τις 26/11 δεν τους έχει ανακοινώσει καμία CTS για Ελλάδα, μάλλον θα το κάνω το ταξίδι.

Για τους Sleep αναφέρεσαι? Το site του φεστιβαλ λέει ότι θα είναι one-off show…:-k

Ναι για τους Sleep. Δεν το πρόσεξα ότι είναι one-off show.
Ε, τότε μάλλον έφτασε η στιγμή να πάμε Roadburn!

κλεινω
μεσα
δεν με νοιαζει τπτ αλλο
σληπ λαιβ
αυτα
δηγρετευηρτη
ρτηρτητρητρ
τρητρηερτρτρ
τρηρτητρρτ

[SPOILER]φραγαργ;ρεγ
εργερςγεργεργε
ργεργρεγερ
ρεγεργρεγρεερ[/SPOILER]

Ε ρε γαμώ τα φράγκα…

SLEEP, VOIVOD, OM. Αν συνεχίσει έτσι, είμαστε so there.

Το όνειρο ήταν οταν βρεθηκε το αυθεντικό τριο μαζί, κανένας δεν θ’αντικαταστήσει ποτέ τον Hakius

Κατα τ’άλλα, δεν χάνονται τέτοιες στιγμές, ας ελπίσουμε η τρίτη φορά να είναι εξίσου τιτάνια

(Om αδιάφοροι, γενικά καλά θα κάνουν να βάλουν κανα σοι lineup)

Εννοείται ότι το όνειρο θα ήταν με το αυθεντικό τρίο, αλλά και ο Ρόντερ είναι παιχτάρα και προσωπικά δεν με χαλάει στο ελάχιστο. Νομίζω ότι ταιριάζει και στο στυλ, αφού και ο Ρόντερ, έχει ένα πρωτόγονο στυλ παιξίματος.

Κατά τ’ άλλα όσο το σκέφτομαι, τρελαίνομαι. Δεν γίνεται να χαθεί αυτό ρε πούστη μου, απλά δεν γίνεται.

:frowning: στρατός τη τύχη μου γιατί στρατός τη τύχη μου.
Απλό όνειρο:(:frowning:

Ποοοο καλα νταξι προβλεπεται μπομπα το φετινο Roadburn…
Ιουνιο τελειωνω…τι να κανουμε θα περιμενω του 2013! :stuck_out_tongue:

Περιττό να πούμε πως αφού στους Sleep είναι πλέον ο κορυφαίος Jason Roeder (όπως διάβασα από το κορυφαίο μπλογκ του ψηλού - αφού το αγνοούσα ο βλάκας), πως θα έχει και κατά 99% ΝEUROSIS το φετινό Ροντομπερν. Ε, και πολύ απλά αν επαληθευτώ, θα είναι άχαστο.

Καλά μην ψαρώνετε με τα “οne-off” του Roadburn, θεωρώ δεδομένο ότι οι Sleep θα περιοδεύσουν Ευρώπη τον επόμενο χρόνο.

sleep τα παντα ολα (ακομα και χωρις original lineup). αυτοι οι 3 μεχρι τωρα δειχνουν πως θα γινει μεγαλο φεστιβαλ φετος.
μακαρι να τα καταφερω, δυσκολο βεβαια

χαχαχαχ

Οι Neurosis θα έχουν καινούριο άλμπουμ ρε κούκλε.

Δεν ξέρω άμα τους έχεις δει live αλλά και εγώ την ίδια γνώμη είχα πριν τους δω. Αφού τους είδα τα albums δεν πιάνουν ούτε το 10% του live.