Roadburn Festival 2011

Οι Σανό θα επιλέξουν λέει τσι μπάντες της μιας μέρας. Ω ρε μάναααααα…

Κλείνουμε από τώρα.

ου να μου χαθείτε πρεζάκουλες…

εγώ τότε θα βρίσκομαι στο τελευταίο εξάμηνο της σχολής.
οπότε 2012 και βλέπουμε…
(σας μισώ από τώρα πάντως:p)

Εφετος εξερραγη το ηφαιστειο, ε του πουστη του χρονου θα πατε και θα γινει σεισμος στην Ολλανδια, κατιτις κουλο ρε παιδακι μου

θα σπασουνε τα φραγματα και θα παιξουν οι σουνο underwater

Και θα ακουγεται ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο!

Περίμενα κάτι καλύτερο και πιο πρωτότυπο.

απο το Roadburn? Και οι αλλοι φανταζομαι.

την κανω τωρα, ποιος τον ακουει τον κοντο

Aυτάαααααααα!

Ελπίζω αν δεν έχει Βοris, να έχει τουλάχιστον αξιόλογα πράγματα στυλ YOGA.

A, κ μακάρι να έχουμε ξανά ΣΟΥΜΑ [-o<

Ωραία, προσθέτουμε ευγενικά το όνομα των YAKUZA, που έχουν κλειστεί από πέρυσι, κι ενδεχομένως να υπάρχει και το περυσινό ακυρωθέν Candlemass.

Εγώ αρχίζω οικονομίες πάντως.8)

Bleeding αμά παίξουν οι κοραπτεντ θα πας?

Corrupted ειναι απ τα πιο πιθανα ονοματα βασικα. Οι του Roadburn ηθελαν να τους κλεισουν απο καιρο αλλα το κοστος εβγαινε απαγορευτικο για κατι τετοιο. Παρολα αυτα, ισως αυτη να ειναι μια καλη ευκαιρια.

Edit: Θα χρειαστει παντως κατι εξωπραγματικα καλο για να με τραβηξουν μακρια απ το Χελλφεστ του χρονου. Δλδ, εχει ΚΟΡΟΝΕΡ το σπιτακι μου μεσα. Αν κλεισουν Corrupted, Boris, Dordeduh, αρχιζουμε να το σκεφτομαστε πολυ μα πολυ σοβαρα.

Συγνώμη όταν λεει ότι οι sunn o))) είναι “υπεύθυνοι” για το φετινό roadburn τί σημαίνει?

διαλεγουν μπαντες. τουλαχιστον για καποια μερα αποτι γνωριζω

Στο roadburn χρησιμοποιούν την λέξη curators αν δεν κάνω λάθος.

όχι μόνο εκεί.

σε άλλα νέα, ΘΑ ΠΑΜΕ! πρώτη φορά. γουυυ

ε προφανώς…

Κοράπτεντ ήταν χεντλάινερς στο supersonic του 2009 αν θυμάμαι καλά. Μαζί με Θορ’ς Χάμερ. Οι τελευταίοι παίξανε στο φετινό ρόντμπερν. Έλα να παίρνουμε σειρά.

Φίλος, φέτος βγάλανε δίσκο οι Ramesses, βγαίνει και το καινούριο Unearthly Trance. Ο ΟΠΑΠ έχει ήδη κλειδώσει τις προβλέψεις για αυτούς τους 2.
Επίσης είναι Σανό-φεστ ε. οι Μπόρις είναι δεδομένοι (έχουν ήδη κλείσει με Σανό για ΑΤΡ), και -λογικά- όλη η Σάουθερν Λορντ μαζεμένη εκεί.

Τώρα αν εσύ προτιμάς ένα Κόρνερ σε καλή θέση (βλ. Μαυρομάτης), πάσο.

Μια μέρα δικιά τους. Δικό τους φεστ. Χεντλάινερς και θα επιλέξουν ΟΛΕΣ τις μπάντες που θα παίξουν εκείνη τη μέρα στις 3 σκηνές του 013.
Τα 3-4 ονόματα που θα παίξουν στο Μίντι εκείνη τη μέρα μόνο θα’ναι διαλεγμένα από το Ρόντμπερν.

<3<3<3

A κατίλαβα. Για να δούμε τί άλλο θα μπει… Όχι ότι με αφορούν και πολύ αλλά που ξέρεις τί μπορεί να παίξει

Δηλαδή βασιζόμαστε(σαστε βασικά) στο γούστο των σανο?:stuck_out_tongue:

Μπα μαλλον για Roadburn με βλεπω, επειδη σιγουρα θα 'χει Ulver. Φιλαρακια ειναι με τον Ο-μαλλει, θεωρω βεβαιο πως ειναι μια απ τις μπαντες που θα προσκαλεσουν.

Καιρος να τους δω κι εγω λπν.

αν κ τα ακουσματα δεν ειναι και πολυ του στυλ μου

θελω να παω καποια στιγμη μονο για την καλτσα,για μενα ειναι μακραν το καλυτερο φεστιβαλ της ευρωπης

σε ολα τα επιπεδα

(το ροκwave ειναι εκτος συναγωνισμου)

πουστρακια bleeding & co , ειστε πολυ τυχεροι ε