Roadburn Festival 2011

οφείλω να ρωτήσω

υπάρχει έστω και η παραμικρή ελπίδα για Neurosis? δε θέλω δεύτερο ταξίδι στο εξωτερικό φέτο

Ulver ε? :roll:

αμα δεν ειμαι φανταρος, θα τιμησω φετος \μ/
αλλα οι πιθανοτητες ειναι κατα μου=/

Koίτα να δεις, αυτό είναι λίγο μπλεγμένο.

Επειδή δεν έπαιξαν φέτος οι Shrine, oι οποίοι ακόμα περιοδεύουν, είναι πιθανό να παίξουν του χρόνου.

Όμως η ημερομηνία Νeurosis για λονδίνο αλλάζει τα δεδομένα.

Για μένα είναι 50-50. Αυτό που θα ήταν το ιδανικό είναι και τα δύο acts.

Σας ζηλευω!!!Πραγματικα μολις τελειωσω το λυκειο θα εκπληρωσω ολα τα συναυλιακα μου απωθημενα :p!!!

Γνώμη μου ότι καλύτερα να πας στο ATP της Αγγλίας 3-5 Δεκεμβρίου (έχει και Godspeed You black emperor) και να τους δεις μετά από δυο μέρες και στο Λονδίνο…

ον τόπι: Κατά πως φαίνεται ούτε το φετινό θα ξεπεράσει του 2009 κάτι που με κάνει να χαίρομαι γιατί δεν μπορώ να πάω φέτος… Αλλιώς και μόνο για την εμπειρία τα έδινα τα 500-600 για πλάκα κι ας έμενα πάλι Αμστερνταμ…

δε πας έτσι απλά ATP, πλέον έχουν μείνει μόνο τα δωμάτια 6 ατόμων. το σκεφτόμασταν αλλά τελικά δεν :stuck_out_tongue:

ad1stt είχες πάει ενώ έμενες amsterdam? παλευόταν η φάση?

http://www.roadburn.com/2010/08/swans-to-headline-roadburn-festival-2011/

ΑΑΑΑΑΑΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

Αντε και Godflesh με το καλο.

ε για Γκόντφλες πλέον φαντάζει κάτι περισσότερο από απλά “πιθανό”.
Ντάξει, για σουανς ρισπέκτ απλά, αν και δεν είμαι και κάνας φαν, αλλά το φετινό “μπάσιμο” στις ανακοινώσεις είναι απλά εντυπωσιακό.

Το ξερα!!!
Θέλω κι εγώ!

:bounce: :bounce: :bounce:

Δεδομένου ότι τα τρένα από Amsterdam για Tilbourg ήταν κάθε μία ώρα τουλάχιστον (επί 24ώρου βάσεως) και έκανε γύρω στη μιάμιση ώρα αν έπρεπε ν’αλλάξεις τρένο, για μένα άνετα παλεύεται. Ειδικά κι αν φροντίσεις να πας κανά διήμερο πιο πριν για να δεις και το Άμστερνταμ.

Απλά φρόντισε να βρεις χόστελ όσο πιο κοντά μπορείς στο σταθμό. Το τελευταίο πράγμα που θέλεις είναι να φτάνεις 2 το πρωί στο Dam και να πρέπει να περπατήσεις και μισή ώρα για το χόστελ σου…

Θυμάσαι λεφτά? Κάνα 25 πήγαινε-έλα?

Πήγα στο RB '09 και τότε ήταν γύρω στο εικοσάρικο αν θυμάμαι καλά, οπότε τώρα λογικά είναι στο 25αρι Χ 3 μέρες = 75 ευρά. Είναι ένα έξοδο, αλλά από την άλλη τρως το πρωινό σου στο Άμστερνταμ, βολτάρεις ως το μεσημέρι και μετά παίρνεις το τρενάκι σου και πας στο καλύτερο φεστιβάλ του κόσμου…

Σορυ κιολας που το γραφω εδω αλλα δεν βρηκα κανα αντιστοιχο τοπικ.Απο swans εχω ακουσει μονο το the great annihilator το οποιο μ 'αρεσε πολυ .Ομως επειδη κοιταξα την δισκογραφια τους και επαθα κοκομπλοκο με τι να συνεχισω ωστε να μην μου πεσουν και πολυ βαριοι?

Μπορείς να τσεκάρεις την τελευταία τους περίοδο εφόσον σ’άρεσε το annihilator, το wikipedia θα σε βοηθήσει αρκετά.

Άμα μπορείς να πας roadburn μην το σκέφτεσαι καν, οι swans είναι φανταστικοί στα live (έτσι λένε).

Θενξ ρε.Μαλλον απο την τελευταια περιοδο θα αρχισω και θα συνεχισω με τα παλια.Το ψηνω πολυ για roadburn :stuck_out_tongue:

bump!

Μη με παρετε στο λαιμο σας αν δεν παιξει κατι τετοιο, αλλα οι φημες λενε για Yakuza και PENTAGRAM. Φτιαχνουμε βαλιτσες, ετοιμαστειτε.

wtf