Roadburn Festival 2011

Πάω στοίχημα πως την έχει δει ήδη και ετοιμάζεται να ξεθάψει δισκογραφία.

Παιζει και να παθε τιποτα για να μην εχει μιλησει τοση ωρα.

Κωστα;

Σιγά τους μαλάκες μωρέ.

[SPOILER][B][FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]ΤΗΝ ΒΡΟΝΤΑΩ ΜΕ ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΟΡΜΗ[/SIZE][/FONT][/B][/SPOILER]

ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!! ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΣΤΟ ΤΙΛΜΠΟΥΡΓΚ κι εγώ δεν θα είμαι εκεί…:cry::cry::cry:
Φακ ιτ, θ’αρχίσω να πουλάω κρακ στο Νιούαρκ για να βγάλω τα λεφτά…

Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ. Οχι εσυ Rip. ;p

Δε μπορω να μεινω για το afterburner ε και οκ σου πετανε Sourvein και COFFINS. Δλδ COFFINS ρε μλκ.

Τιγκα hyped μπαντα βεβαια, αλλα εγω τους παω αφανταστα για καποιον απροσδιοριστο λογο.

Περιμένουμε και δηλώσεις bleedin για τους coffins :stuck_out_tongue:

Ειναι φλωρος αυτος, δεν ακουει αντρικειο doom/death.

COFFINS ΡΕ ΜΛΚ. Και να μπορω να λειπω μια μερα παραπανω, οκ, τη Δευτερα παιζουν οι Pentagram εδω. Θεουληδες οι Coffins, υπερτατοι οι Sourvein, respect οι Black Mountain κι οι αλλοι οι Πυραμιδες, αλλα μη τρελαθουμε, αλλο μετρο συγκρισης.

Ψηλε, πρεπει να κανουμε συμβουλιο σημερα.

Προφανώς δεν έχετε συλλάβει ακόμη τις λυσαλέες προσπάθειες που κάνω εδώ και 3 περίπου μήνες να μην διαβάζω αυτό το θρεντ (και πράγματι, είχα να το ανοιξω από την τελευταία φορά που πόσταρα, τώρα δεν ξέρω τί με έπιασε)
[B]
Ειλικρινά κάποιος μοντ ας το κλειδώσει, έλεος, δεν αντέχεται άλλο αυτό το πράγμα ας πούμε, πονάω σωματικά.[/B]

Άντε μην τα πάρω και αρχίσω να λέω ποιους από όλους αυτούς έχω ήδη δει (δυστυχώς όχι τόσους όσους θα ήθελα αλλά πάλι :twisted:).
Godflesh, αρπαχτή ξε-αρπαχτή, τους ξανάβλεπα άνετα άλλες 5-6 φορές, κυρίως για την καύλα του θέματος. Μουσικά μιλώντας, οι Young Gods (που έπαιζαν πιο πριν) τους έβαζαν κάτω.

.
.
.
.

Δλδ τώρα, θα πάτε λέτε, ε? χουμ.

Δε συζητώ τίποτα.
Όταν γίνω σείχης πετρελαιάς με μια πισίνα γεμάτη μοντέλες και δε θα με νοιάζει πόσες μέρες θα λείπω, τότε συζυτάμε και για αφτερμπέρνερ.

Το εχω ψαξει, με τα λεφτα δε βγαινει πολλα παραπανω αν τ οργανωσεις καλα. Κατα πασα πιθανοτητα ομως δε θα μπορω να λειψω μερα παραπανω ε κι ειναι κι οι PENTAGRAM τη Δευτερα εδω, που οκ καλοι θα ειναι στο Roadburn, αλλα εδω μιλαμε γι αλλη φαση.

90% μέσα, αν μου βγάλετε πρόγραμμα βάσει του οποίου δεν θα χρειαστεί να πάρω άδεια πάνω από 2 μέρες, 3 maximum.
Πρέπει να ξαναδώ ημερομηνίες.

Ο Angmar φταίει.

Κακό. Κακό, [I]κακό[/I] φεστιβάλ.

[-X

3 μερες θες. Τεταρτη / Πεμπτη / Παρασκευη.

Bγαίνει.

Μέσα!

και εγω μαλλον θα περιμενω κανα λαστ μινιτ οφφερ γιατι απο φραγκο τζιφος

The reunited classic ?Animosity? lineup of Corrosion of Conformity ? Mike Dean (bass, vocals), Woody Weatherman (guitar) and Reed Mullin (drums) ? has been confirmed for Sunn O)))?s curated event at Roadburn Festival 2011, set for April 15th at the 013 venue in Tilburg, Holland.

You purchased 2 tickets to:


ROADBURN FESTIVAL
013
Thu, April 14, 2011 3:45 PM

:D:D:D:D:D:D

Edit.

ROADBURN FESTIVAL+AFTERBURNER

More info
No tickets avaialable

Τα διπλά εισιτήρια (RB+AB) Sold-out σε 12’ 8O8O8O

edit 2.
Sold-Out και του 3ημέρου. Σε 36’ 8O
Άντε, του χρόνου στο δεκάλεπτο.

double post γιατί είμαι γαμάτος και βαριέμαι να κάνω 10 έντιτ.

3-day passes will cost ? 155 (1500 available)
4-day passes, including Afterburner will cost ? 175 (1000 available)
Afterburner tickets will cost ? 25 (750 available)

Οριστικό sold-out σε 40’ (με την αποδέσμευση των αμπαλοκρατημένων), και αυτή τη στιγμή υπάρχουν μόνο μερικά για το Afterburner. Λογικά θα τελειώσουν κι αυτά σε λίγο.

Επανήλθε και το roadburn.com που το πρωί είχε βουλιάξει.
Εδιτ. Μπα αρχίδια πάλι κάτω είναι.

Και σε άλλα νέα:
[B]Sabbath Assembly[/B] Confirmed For Roadburn Festival 2011

sold out σε 10-15 λεπτα βασικα. κατι φιλες μου δεν τα καταφεραν. τους εβγαζε no seats available

Μέσα από την καρδιά μου [SPOILER]άντε και φακ γιου ρε :x:blow::blow:[/SPOILER] [SPOILER]Πάω να κλείσω εισητήρια για Maryland deathfest ΧΙ να μπορούμε να πλακωνόμαστε για το ποιό είναι καλύτερο :stuck_out_tongue: Το δικό μου έχει Neurosis, εσένα; 8)[/SPOILER]