Roadburn Festival 2011

[SPOILER][SPOILER][SPOILER]Έχω δει live 2 φορές τους Neurosis. :blues:[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Σαββαθ Ασσεμλπι γτφ τωρα το δα

. .

Αγάπες, καλά να περάσετε, να μου φιλήστε το Σέρβο αδελφό μας κι όχι τα περσινά καφριλίκα (βλ. γύρος σε ελληνάδικο στις Βρυξέλλες).

[SPOILER]Βλήδιν,

κουράγιο ρε :p[/SPOILER]

Έχετε χαιρετίσματα όλοι οι περσινοί από τον Άλεξ, πριν λίγο του έστειλα μέηλ αν θα παέι και φέτος :D:D:D

Apparently Roadburn Festival 2011 sold out in approx. 15 to 20 minutes. As of now, there are about 10 x 4-days passes and about 21 x 3-day passes pending. Please keep trying as they might become available. There are still additional tickets for the Roadburn Afterburner, set for Sunday, April 17th at the 013 venue, Tilburg, Holland.

15-20 λεπτα λεει, λολ

ουτε δωρεαν ρωσιδες να χε

Όντως καλά να περάσετε ρε, σνιφ γαμώ τις αφραγκιές μου. Αν μου φέρει τίποτα φράγκα ο Αιβασίλης δεν αποκλείω να ψαχτώ για τίποτα εισιτήρια.

…δεν έχω κάτι καινούργιο να προσθέσω οπότε ΜΗΝ τρομάξετε με το bump…

Βαριέμαι να ξανα-ψάχνω αλλά νομίζω ότι η παρακάτω “λεπτομέρεια” δεν έχει αναφερθεί:

Την Παρασκευή 16/04 που θα εμφανιστούν οι θεοί [B]YOB[/B] στο Midi Theatre, θα παίξουν [U]ολόκληρο[/U] το [B]“The Unreal Never Lived”[/B] album !!!

Κωλόφαρδοι όσοι πάτε, σας ζηλεύω! Το συγκεκριμένο album είναι personal-favorite…
Grasping Air ρε m0uni@ !

[SPOILER][/SPOILER]

?YOB?s first visit to Europe was incredible, and Roadburn made that experience possible. In 2011, we are thrilled to not only play Roadburn again, but to play The Unreal Never Lived in it?s entirety. It is a very special album to us and to play it live is going to be an amazing feeling. We can?t wait.?

Οπότε κάνοντας μια σούμα (a.k.a. Suma) έχουμε τους:

[ul]
[li][B]YOB [/B]που θα παίξουν ολόκληρο το “The Unreal Never Lived”
[/li]
[li][B]Godflesh [/B]που θα παίξουν ολόκληρο το “Streetcleaner”
[/li]
[li][B]Candlemass [/B]που θα παίξουν ολόκληρο το “Epicus Doomicus Metallicus” με τον Johan Längquist
[/li]
[li][B]Corrosion Οf Conformity[/B] που θα εμφανιστούν με lineup εποχής “Animosity” (και υποθέτω θα παίξουν αρκετά κομμάτια από το συγκεκριμένο album - αν όχι όλο- )
[/li][/ul]

Nταξει αν εξαιρέσεις τους Τοday Is the Day και μερικά άλλα ονόματα, οι YOB, ανεξάρτητως του γεγονότος ότι θα παίξουν όλο αυτό το κορυφαίο άλμπουμ, είναι το καλύτερο όνομα του fest by far. Ζηλεύω τον bleedin που θα τους δει για 3η φορά και νοσταλγώ ήδη τις 2 φορές που τους είδαμε παρέα. Μη ξεχάσεις να δώσεις χαιρετίσματα στην Ηaley και τον ξανθό θεούλη φίλο της που μπαλαμουτιάζονταν υπό τους ήχους του νο. 1 DOOM συγκροτήματος αυτού του πλανήτη. 8):lol:

+EARTH

YOB ακύρωσαν όλη την ευρωπαϊκή περιοδεία τους (με Ramesses και Eibon). Αντικαταστάτης θα ανακοινωθεί την τετάρτη.

Επίσης προστέθηκε και το noise rock trio των [B]Caspar Brötzmann Massaker[/B]

Οι οποίοι, τώρα που τους ακούω, πιο πολύ σε φάση Neubauten μου φέρνουν, με των οποίων τον F.M. Einheit έχουν συνεργαστεί στο παρελθόν.
Αν και, επαναλαμβάνω, η άποψή μου είναι αποσπασματική.

ωραιο το festival !

α κι εγώ δεν έχω ακούσει ολοκληρωμένο δίσκο, αλλά για χρόνια (razor #1 4/2000 :D) τους ξέρω ως noise_rock_trio_με_θορυβώδεις_κιθάρες_και_οχτάλεπτα_κομμάτια.

Μμμμ το Home που έχεις υπόψη σου έτσι είναι όντως! Και μπορώ να πω ότι μ’ αρέσει πολύ (ναι, τώρα το ακούω και αυτό).
Απ’ ό,τι κατάλαβα πρέπει να αλλάζουν τον ήχο τους από δίσκο σε δίσκο.
Ψάξ’ τους και συ!

Roadburn is thrilled to announce that Italy?s psychedelic drone lords, [B]Ufomammut[/B], will perform their much acclaimed 2010 album, [I]Eve[/I], in its entirety at this years Roadburn Festival, Saturday, April 16th at the Midi Theatre in Tilburg, Holland.

Μας γάμησες την ψυχολογία τώρα. Και ήλπιζα να τους έβλεπα του χρόνου μαζί με Μπόνγκριπερ.
Τα εισιτήρια είπαμε εξαντλήθηκαν ε;

Ειμαι αλλου… ειμαι αλλου σας λεω…

ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΥ…

ΚΙΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΙΚΕΣ ΠΑΝΤΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΟΔΜΠΕΡΝ


ΓΕΙΑ ΣΑΣ

[SPOILER]p.s.: Ο ψηλος θα γουσταρει μ αυτους πιο πολυ βεβαια

[/SPOILER]

βγήκε το πρόγραμμα.
http://www.roadburn.com/2011/03/roadburn-festival-2011-the-running-order/

[B]Buzzov-en[/B] ή [B]Blood Ceremony[/B]? Μάλλον το πρώτο.
[B]Pentagram, Today is the day[/B] και [B]Cough [/B]ταυτόχρονα :expressionless: Τη γαμήσαμε
[B]Soilent Green [/B]ή [B]Count Raven[/B]? Μάλλον το πρώτο

[B]Earth, Trap Them, Place of Skulls[/B] ταυτόχρονα :expressionless: Μάλλον για Τράπδεμ πάει
[B]Winter[/B] ή [B]Sabbath Assembly[/B]? ΦΑΚ. Winter

oi [B]Candlemass [/B]θα πάρουν τα παπαράκια μου κάνα μισάωρο για [B]Rwake[/B].
[B]Weedeater [/B]ή [B]Ludicra[/B]? ΦΑΚ.
[B]Ramesses[/B], [B]Shrinebuilder[/B],[B]Yakuza[/B], [B]Ufomammut [/B]θα παίξει πάλι Καρλ Λιούις κατάσταση. :expressionless:

:!: