Robbie Williams @ Terra Vibe

Sτις 20 Ιουνίου 2015 στο Terra Vibe Park o Robbie, μέγα performer, οποιος τον εχει δει live ξέρει,

Έχει καταλάβει μήπως κάνεις τη φάση; μια μέρα του φεστιβάλ ανά μήνα;;

Ειχε βγει ο Λωρης στον Ροκ Φμ οταν ανακοινωσαν τους Black Keys και ειχε πει οτι το φεστιβαλ δεν θα γινει συνεχομενες μερες οπως ηταν μεχρι τωρα, αλλα λογω του επετειακου χαρακτηρα του, σε διασπαρτες μερες ολο το καλοκαιρι :!:

Χοχοχοχο… Ελλαδαρα πρωτοπορία σε όλα μαμώ το κέρατό μου

Κι εγω που ηλπιζα να ερθουν οι Belketre… :frowning:

Οι μαφιόζοι γείτονές μας το κάνουν χρόνια αυτό ?. βλ.Rock In Roma

Εεελα, δεν είχα ιδέα… Μπράβο και στα γειτόνια λοιπόν…

Μεγάλο όνομα αλλά νομίζω ότι κι αυτός είναι σε μια παρακμή…αλλά πως αλλιώς θα ερχόταν; Τεσπα αδιάφορο αλλά επειδή έχει τύχη να τον δω σε διάφορα βιντεο από συναυλίες του είναι όντως σπουδαίος περφορμερ

Μην ξεχάστε να φέρετε και τις ΜΕΛΙΣΣΕΣ για support στο Robbie Williams. Στην καρδιά του φετινού [B]POP[/B]-WAVE καλοκαιριού.

Έπαιξαν ήδη πριν μερικά χρόνια στο rockwave οι Μέλισσες… Πολύ μπροστά εξαπανέκαθεν ο Λώρης… :wink:

Εγω θα ψηνομουν να δω κοκκινα χαλια παντως.Λοβ δεμ :smiley:

σας κατουραει ο Ρομπι. Eιδικα εσενα separss, εσενα σου σκαει και το παραδοσιακο γλωσσοφιλο στο Come Undone

guys, οταν λέμε για Robbie, Madonna κλπ οκ ειναι σοου, ειδικά η Madonna για όποιον την έχει live δεν θα το μετανιώσει με τίποτε. επίσης είναι καλό να γίνουν 2-3 καλά live για να ξαναγυρίσουν τα όνομα, αν θες να ξαναδεις πχ metallica ή τον Gilmour στην περιοδεία που ετοιμάζεται, τότε θα πρεπει να υπάρχει ενα καλό όνομα, αν ξερουν οτι θα μπουν μεσα διοτι ο προηγουμενος πατωσε θα πουν αστο…το ζησαμε φετος.

Σορυ αλλα όλα τα προηγούμενα χρόνια όπου η DIDI θησάυριζε με τις υψηλές τιμές και τις άθλιες υπηρεσίες και θα τους λυπηθούμε που μπήκαν πέρσι μέσα???

on topic ο συγκεκριμενος δεν ειναι του γουστου μου, οπότε καλά να περάσετε

Με κοβω να κατεβαινω για Black Keys, αν και ηθελα πολυ να δω Robbie…

Χριστουγεννα χωρις το My Way cover δεν υπαρχουν !

ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΜΕΗΝΤΕ

Up the Irons μαγκες μου!

Αντε με τους φλωρους…

υπαρχει καποιο θεμα με τους Μεηντε;

Κι εσυ ο αποπανω για αραξε λιγο. Η αγαπημενη σου μπαντα MEHNΤΕΝΙΖΕΙ στο Νταρκ Χορς.

και οι metallica να ερχονταν τετοιες τιμες θα ειχε.το θεμα ειναι οτι θα μπαινανε μεσα.

Ω μα δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τους μεηντεν.Και γω τους ακουγα και ακομα τους ακουω.