Ποιά είναι η απόλυτη rock/metal μορφή;

I love this chaos! 8)

Επισης

Ετσι! :smiley: :smiley: :smiley:

[size=6]ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΡΕΕΕΕΕ[/size]

Σε λαθος θεμα τον εβαλες. Ταιριαζει στο απολυτο heavy metal πρεζονι…

Ρε δεν πα να είναι και ότι άλλο γουστάρει…μαγκιά του…Αν τα ναρκωτικά τον βοήθησαν να γράψει τις ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ που έγραψε,τότε εμένα δε με χαλάει καθόλου…MUSTAINE RULZ ρεε!!!ΘΕΟΣ

Aγόρι μου, το δημοψήφισμα λέει: ‘‘Ποιά είναι η απόλυτη heavy metal μορφή’’ οχι ‘‘Ποιά ΗΤΑΝ η απόλυτη heavy metal μορφή;’’

Ο Ozzy ειναι αναμφισβητητα η απολυτη heavy metal μορφη, αν και ο Dio και
ο (πριν 15 χρονια) Hetfield τον πλησιαζουν.

Nα απαντησω πρωτα στον anaka: Ο mustaine ειναι μουσικαρα ανεξαρτητα απο το τι επαιρνε, συμφωνω μαζι σου.

Φιλε, ξαδερφε dark of the sun: O HETFIELD ειναι ΘΕΟΣ, θες δε θες…
Τα βιντεο που μου εδωσες με τον slash μαλακιες ειναι…

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Πως ειναι ετσι ρε βλακα με τα κοντα μαλλια. Σε λιγο θα μου πεις οτι και ο Barlow ειναι θεος.!! ΗΤΑΝ και οι 2 καποτε.

Δηλαδη η μεγαλυτερη μορφη ειναι αυτος με τα πιο μακρια μαλλια? Εχω υποψη μου εναν ερημιτη στο Νεπαλ αν ενδιαφερεσαι…

Ο Κομφουκιος ειχε μακρυτερα

Δεν εννοω αυτο αν και αυτο μαλλον φανηκε. Ο Halford γαμαει και με καραφλα!!! Αλλα ειδαμε τη διαφορα μεταξυ τοτε και τωρα Barlow.
Πιστευω, οτι απ’τη στιγμη που ο Hetfield πηρε την αποφαση να κοψει τα μαλλια του ή καλυτερα lars τον επεισε, χαλασε ολη η νοοτροπια των metallica και δεν εννοω μονο εμφανησιακα αλλα και στο στυλ τησ μουσικης. (St.Anger)

O Slash εχει κανενα συμβολαιο με την Villeda?

Can you explain us what Villeda is? :roll:

Η θρυλική σφουγγαρίστρα Vileda… :lol: :lol: (Που την θυμήθηκες ρε Tolkki? :lol: )

Πιστεύω ότι κι αυτός ο κύριος κάτι λέει…

Σιγα το Barlow…
Εφυγε απο τους Iced Earth κι εγινε μπατσος ο ξεφτιλας:evil:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Πως ειναι ετσι ρε βλακα με τα κοντα μαλλια. Σε λιγο θα μου πεις οτι και ο Barlow ειναι θεος.!! ΗΤΑΝ και οι 2 καποτε.[/quote]

Τι σχεση εχει το μαλλι? Δηλαδη ο Dickinson εχει χαλια φωνη και ειναι σκατα frontman. Τι να πει και ο Halford δηλαδη, πρεπει να ειναι τελειως αφωνος… :smiley:
Δεν πας καλα μου φαινεται… :smiley: Ο Hetfield ηταν,ειναι και θα ειναι ΘΕΟΣ…
Αυτα…

Επισης ο Hetfield ειχε ξανα αφησει μαλλι τo 1999 και το ξαναεκοψε…