Rock on

Τι περιοδικο ειναι αυτο ρε ??
Φτηνη απομιμηση του Metal Hammer (καλα οχι και πολυ φτηνη 4.5e κανει
:stuck_out_tongue: ) Χαρακτηριζει τους Sentenced τελειωμενους ενω οι ανιδεοι συντακτες τους χαρακτηριζουν το Freddy vs. Jason κιτς .
Ημαρτον με τους μ…ες !!!
:evil:

Δεν είναι κακό, όσο το έχω παρακολουθήσει…
Συνέχεια του Invader δε θεωρείται ότι είναι αυτό…;

Διαφώνω κάθετα και οριζόντια…Δεν έχει σχέση με το METAL HAMMER και ούτε προσπαθεί να το μιμηθεί…Εντάξει κάποιος συντάκτης ίσως να μην γουστάρει sentenced δεν πάει να πεί ότι εκφράζει και όλο το περιοδικό…Ίσως είναι και πιο καλύτερο από το Hammer…Γούστα είναι αυτά… :twisted:

Εγω ετσι πιστευω και δεν μπορει να μου αλλαξει κανεις τη γνωμη.Με τους ηλιθιους :x

Κάλα παιδί μου…Δεν στο δώσανε να το διαβάσεις με το ζόρι…Μη το ξαναπάρεις…Αμάν… :lol:

Μα δεν υπαρχει τετοια περιπτωση…
Με τους φλωρους.
Ειμαι παιδι σου ??? :slight_smile:

Δεν το χω ψάξει…Πάντως άμα είσαι καφράκι σε κάνω γιό μου!!!Θα καλοπεράσεις… :twisted:

Αμα μοιαζεις με την κυρια στην foto ok :smiley:

Standard

Κακιες …

Ουυυυυ…φτυστές… :twisted:

Αφού με εγκρίνει και αγαπητός… :stuck_out_tongue: κύριος μάρτυρ…Τι άλλο θες??? :twisted:

Τοτε θα προτιμησω τον unholy ;p

Έσυ επέλεξες την καταδίκη σου… :twisted:

Οκ μανουλα !!!
Θα επιλεξω εσενα…
Και οχι τον τριχωτο unholy ;p

Παιδί μουυυυυ… :cry: Γιέ μουυυυυυ…Πάμε να σου ψωνίσω καρφάκια και αρβυλάκια…Και φυσικά ότι cd θες καμάρι μου!!! :twisted:

ps:Είμαι καλή μαμά εγώ… :twisted:

Εγώ πιστεύω ότι το Rock on…

Ελα ρε σιγα που θα συγκρινετε το BLACK METAL HAMMER με το ROCK ON. Τυχαινει να διαβαζω το HAMMER απο την εποχη του αθανατου Πρασουλα και του μισητου LORD… Δυστυχως δεν μ΄εχουν πεισει οτι δεν εξυπηρετουν δισκογραφικα συμφεροντα, ωστοσο το αγοραζω ανελλιπως (Εχω λεφτα εγωωωω)Μπρρρρρ

TELISVAS τι ειπες τωρα ρε φιλε … ? που τον θυμηθηκες τον πρασουλα ?
και το βαγγελη (lord) …
αν και να σου πω οτι με το βαγγελη ειματε γνωστοι απο τοτε … με την αννουλα , και το αρη το ζουρουδη … δεν πιστευω οτι ειχε σχεση το τοτε metal hammer με το τωρα … οτι σκατα και να ηταν τα ατομα αυτα … θεωρω οτι ηταν πιο ανοιχτομυαλα … ιδιως για την αννα και το τον αρη .
ο βαγγελης λογικο ηταν να υπερασπιζεται τις κυκλοφοριες της εταιρειας που δουλευε … και μην ξεχνας οτι ειναι αυτος πισω απο τους flames kai τους thanatos inc … μπαντες που ηταν πρωτοπορες δισκογραφικα στο heavy , thrash … δεν πρεπει να το ξεχναμε αυτο …

Εγώ τα περιοδικά τώρα πια τα θεωρώ κοροϊδία. Το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι οι πωλήσεις (αν και δεν τους αδικώ με τέτοιο ανταγωνισμό). Παλιότερα, όπως είπε και ο Angel_In_Black, το Χάμερ είχε καλά θέματα και, γνώμη μου είναι, πως δε προωθούσε πολύ κάποιον. Η αλήθεια είναι πως, ό,τι έλεγαν πως είναι καλό, επιβεβαιωνόταν στην πράξη!

Μόνο αν έχει κάτι έξτρα το περιοδικό (πχ cd που μ’ενδιαφέρει) αγοράζω (ίσως).