Rocking.gr "Lulu up your ass" metal party, την Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου!

Are you metal enough? To Rocking.gr επιστρέφει μετά… την καταστροφή στο Rainbow Rock Bar, για να το κατεδαφίσει, υπό τους σκληρότερους ήχους του σήμερα και του χθες.

You want it, you 've got it! Με πάρτυ διάθεση κόντρα στη “Lulu” και με σκοπό να ξεχάσουμε την πολιτικολογία και την οικονομική κρίση, οι πιο σκληροί συντάκτες του Rocking.gr, αλλά και το ραδιο-φονικό δίδυμο παραγωγών από την εκπομπή The Rocking Radio Show, κατασκηνώνουν στα decks του Rainbow, την Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου, για να παραδώσουν ένα set που θα τεστάρει τις αντοχές σας και θα ξεριζώσει το σβέρκο σας.

Όσοι σκληροί, προσέλθετε…

Ας συνοψίσουμε λοιπόν:

Ημερομηνία: Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου 2011
Διεύθυνση: Rainbow Rock Bar, Δεκελέων 40, Γκάζι
Πρόσβαση: Σταθμός μετρό «Κεραμεικός»
Ώρα: από τις 10 μ.μ. μέχρι το πρωί
Μουσική: Metal, metal, metal
Είσοδος: Ελεύθερη

Χάρτης εδώ.

Θα το προσπαθησω γιατι εχω μαθημα την επομενη, αλλα το ψηνω.

[I]καλωσορισατε στο Rainbow,ποσο σκληρος ειστε;[/I]

το καλοβλεπω,ειδωμεν

Ε κάντε το λίγο πιο μετά να σκάσουμε μύτη και εμείς οι πιο μακρινοί[-X
Μόνο με θαύμα θα παρευρεθώ

ευκαιρία για ξέσπασμα μου ακούγεται. Βλέπουμε. :stuck_out_tongue:

Μια παραγγελιά στον Ζάρκα θα ήθελα να κάμνω. 13 κεριά παρακαλώ.

Κάηκες λέμε…Αυτό θα παίξει έτσι κι αλλιώς. Νέεεεεεεεξτ…

Εγώ θέλω ολόκληρο το “Lulu”.

Εγώ θέλω κάτι από Mael Mordha

Εύκολα παίζει αυτό, βρες κάτι άλλο.

Να το δω και να μην το πιστέψω.

Lamented Souls.

Εκτός από τον Ποτ ποιοι άλλοι θα βάζουν μουσική??? για φανερωθείτε 8)8)

να διαβάζετε προσεκτικότερα τις ανακοινώσεις κυρία μου…:stuck_out_tongue:

xaxa, όντως δεν την είχα διαβάσει προσεκτικά. Επομένως μπορώ να ζητήσω κάτι από το τελευταίο τον alter bridge :wink:

χμ, είναι αρκετά heavy αυτοί; :-k :stuck_out_tongue:

αφού το ζητάς κάτι θα κάνουμε…

άμα φέρω τον ύμνο που έχω γράψει για την ομάδα 6χ6 που έχουμε θα παίξει??
το τραγούδι λέγεται “ένας αλλά λύκος” και είναι αφιερωμένο στον charles bronson:p

το ότι υπάρχουν κάποιοι που όλη τη μέρα στη δουλειά λιώνουν από το άγχος και την πίεση, δε σημαίνει ότι θα πρέπει να συνεχίσουν στην ίδια λογική και στις άλλες δραστηριότητες τους.
για αυτό να τους ζητάτε πράγματα που τα γνωρίζουν και μπορούν να τα παίξουν.:wink::stuck_out_tongue:

PS παρεπιπτόντως, ελπίζω να μην απαντάω σε λάθος άτομο. #-o:-k :?:lol:

Αντώνη, πρώτα απ όλα πρέπει να μάθεις να χρησιμοποιείς το quote :har: Είδες τι παθαίνεις αν γράφεις σπάνια στο φλώρουμ.
Έπειτα ποιος είναι αυτός που λιώνει στη δουλειά και έχει πίεση??? Κανε καμία μελέτη να δεις την γλύκα και την πίεση :wink:
Και τέλος, αν δεν ξέρεις τους alter bridge να σε μπανάρουν τώρα, να μάθεις πρώτα λίγη μπαλίτσα και μετά να σου επιτρέψουν να είσαι στα ντεκς.

από ότι καταλαβαίνεις δεν θα είμαι στα ντεκς, αλλα αν διαβάσεις λίγο πιο προσεκτικά, σε άλλον αναφερόμουνα, αυτός θα παίξει alter bridge, όχι εγώ,
και η πίεση σε αυτόν πήγαινε, μην νομίζεις

Πως το κάνει αυτό το διπλό quote δεν ξέρω…:lol:

Μπορεί να υπάρχει κάτι πολύ καλύτερο και σχετικό με τους Alter Bridge. Fingers crossed…

Το αν θα παίξει θα εξαρτηθεί από το κοινό. Μαθημένοι από το ράδιο “εκτελούμε παραγγελίες”…8)