Rocking.gr "Lulu up your ass" metal party, την Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου!

και εγώ την ίδια απορία έχω. Αλήθεια, πως γίνεται το διπλό quote?

και τελικά σε μένα κάνει quote ή σε σένα? έχω μπερδευτεί :wacko:

Σιγά το δύσκολο :stuck_out_tongue:

όλο μιλάτε και δεν με αφήνετε να δουλέψω, βασικά με την παλιά συνάδελφο τα έλεγα και τα quote.

δώστε βάση για να μαθένεται. το μαρκάρεις όλο το κείμενο και πατάς wrap (quote). το πιάσατε?
τα υπόλοιπα θα σας τα εξηγήσω στο παρτυ, την ώρα που θα παίζουν οι alter bridge:lol:

Έπρεπε να περιμένουμε από κάποιον που γράφει για black metal να είναι …ανορθόδοξος…:stuck_out_tongue:

Πέραν από Alter Brigde καινούργια άσματα ψήνουν τον κόσμo ή θέλει μόνο κλασσικά πράγματα;

Γιατί κάτι νέα Riot ή Mastodon μου φαίνονται ελκυστικά…

Δεν καταλαβαίνω τί γίνεται στην προηγούμενη σελίδα. Ψυχεδέλεια.

ε όχι και ψυχεδέλεια οι alter bridge! :stuck_out_tongue:

δε θέλω να πω πολλά, αλλά όσοι το’χατε πάντα καημό να ακούσετε ΜΠΕΡΣΤ σε πάρτυ του ρόκιν… να’ρθείτε :roll:

εσύ, όμως, ο αποπάνω με το γαμημένα επικό άβαταρ απ’όσο σ’έχω κόψει οφείλεις να σκάσεις απ’τις 22:00

Ψάχνετε κάποιον να βαράει μύγες;

Θα το σκεφτώ. :roll:

Προσέξτε τι λέτε ότι θα βάλετε, γιατί μπορεί να σας πιστέψει κανείς και να έρθει για ακούσει ΣΩΣΤΉ και ΤΊΜΙΑ μουσική.

Δηλαδη θα βαλετε και το The Four Whore’s Men;

μα γιατί να μη μας πιστέψει; του έχουμε πει ποτέ ψέματα…; :eek:

καλά για σένα κατ’εξαίρεση βάζουμε και maniac butcher στα βιντεογουόλς άμα λάχει :stuck_out_tongue:

Αν ειναι ετσι θα το σκεφτω. =P Δυσκολο αλλα θα δειξει, θα τ αποφασισω τελευταια στιγμη λογικα.

Και γω ψηνομαι αγρια.Λογικα απο δευτερα θα ξερω και θα επιβεβαιωσω

Και μια που κανετε και παραγγελιες ολοι…ενα Heaven’s Gate για μενα(κλαψ,κλαψ)

έπεσες και σε δική μας αδυναμία…we’re all livin’ in hysteria…:smiley:

οπότε να έχουμε μαζί μας σε περίπτωση που ζητηθεί εκεί…

Σιγά το δύσκολο :stuck_out_tongue:

Μα ο σκοπος δεν ειναι να ακουσουμε τπτ αντεργκραουντ σπανια κομματια που να τα ξερουμε μονο αυτοι που τα ζηταμε αλλα να περασουμε ολοι καλα.Ετσι δεν ειναι??Αλλιως καθομαι και στο σπιτι μου και βαζω ακομα ενα ‘‘χαμενο διαμαντι’’:stuck_out_tongue:

Καλά ζητάτε και τάζουμε, αλλά εκείνη την ώρα συνήθως κάνει κουμάντο το αλκοόλ και στις 2 περιπτώσεις…:lol:

Τελικα ψηθηκε και κανονιστηκε. Τα λεμε κει 8)

HEAVY METAL MAD ΜΗΝΙΑΤΗΣ!!!:band::band:

Μακάρι να περάσουμε όλοι τέλεια :wink:

Ακόμα σκέφτομαι αν θα έρθω ή όχι :stuck_out_tongue: