Rocking.gr "Lulu up your ass" metal party, την Παρασκευή, 2 Δεκεμβρίου!

Εγώ θα φοράω χούντυ Immortal. Ε και σπάηκς. Ελάτε να με πείτε ένα γεια σα με πετύχετε.

ηταν αναγκη αυτην την παρασκευη ?.. ε ? … ε ? … γαμωτη…

όταν λέει να τον πετύχετε δεν εννοεί πετώντας του πράγματα που θα φοράει χούντυ Immortal…:lol:

αύριο βράδυ λοιπόν…8)

Προς γνώση και συμμόρφωση, εκτός των άλλων θα υπάρξει και ένα πρέπον prog πέρασμα…!

Prog και πέρασμα δεν πάνε μαζί. Και 2 ώρες να παιξετε prog 4 τραγούδια βγαίνουν :lol:

το μελετήσαμε και θα δεις κοπάνημα και τραγούδι που θα καταλάβεις… σφηνάκι θα πάει έτσι όπως το φτιάξαμε…

Χεστήκαμε τι μουσικές θα παίζετε, πείτε ποιές γιουζερίνες θα είναι. :blues:

Tonight it is!

Τα λέμε από κοντά το βράδυ…:smiley:

Let the beer flow…

Ανηψιά με φίλες της, σου κάνει;;;

Και τπτ [B]Vreid[/B] να βαλετε :stuck_out_tongue:

Τελικα,η αποφαση παρθηκε.Θα παραβρεθω και γω:D

Θες παρεα? :stuck_out_tongue:

εσείς ε΄ιστε στο παρτυ κι εγώ διαβάζω αρχαία. Άδικη ζωή.

Ωραια περασαμε χθες. Πολυ ωραια, οσο εκατσα δηλαδη. Γονεις και ορια, βλεπετε, ε ηθελα να το παιξω και λιγο καλο παιδι για να παω πιο cool στους Atlantean Kodex σημερα :stuck_out_tongue:

Cheerz σε Γρακχο, Deadmemories, Outshined, Bleedin και διαφορες φατσες που ειδα μα δεν μιλησα!

Στην καλοκαιρινη βερσιον, υποσχομαι πως θα φυγω τελευταιος, ναι.

Αν συμπεριλαμβάνομαι και γω στις φάτσες είσαι απαράδεκτος μίστερ!

Χαιρετισμούς στα παιδιά, ωραίο παρτάκι, και η μουσική και η ατμόσφαιρα και όλα. Και η αγελαδίτσα της φάγε. Μμμμουυυ.

Αλλά ένα σχόλιο που θέλω να κάνω: που είναι το ΦΟΡΟΥΜ οεο??? Κάποτε στα πάρτυ του ρόκιν έβλεπες παντού γνωστές φάτσες, και πάντα θα γνώριζες κάποιον νέο συμφορουμίτη που ερχόταν πρώτη φορά με την παρέα του. Χθες ορισμένες γνωστές φάτσες και αυτό ήταν όλο, όσο αφορά τα φορουμικά. Ειδικά η “νεότερη γενιά” του φόρουμ, υπάρχετε άραγε???

Αυτά τα ολίγα, cheers!

Όταν μπει ο χρήστης/συντάκτης/Βλάσης-Τσάκας aka Outshined, ας πει ποιό ήταν ένα από τα πρώτα κομμάτια που έβαλε (νομίζω), μια τρελαμένη ροκενρολλιά με μπρούταλ φωνητικά. Το ακούγαμε με τον γιδοβοσκό, κοιταζόμασταν μεταξύ μας σε φάση “wtf, πόσο καμένη θεϊλα” αλλά δεν είχαμε ιδέα. Τενκ γιου ιν αντβάνς.

Σε άλλα νέα, playing football video games in metal parties fuckin’ rules. Επίσης ελπίζω η Σινέντ Ο Κόννορ “Ντέβιλς Μπλαντ ρε αιδοία” να μην πήγε τελικά στα ντεξ κι έβαλε τίποτα Πένταγκραμ ή κάτι τέτοιο ενώ εμείς είχαμε φύγει, γιατί θα του γαμήσω.

α) Με τέτοιο ΑΡΧΙΔΟΚΑΜΠΟ, απορώ πώς και δεν ήρθε το national geographic να γυρίσει ντοκιμαντέρ.
β) Ποδοσφαιράκι ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΑ. Όποιος είσαι, αν διαβάζεις αυτό, φανερώσου θέλω αυτόγραφο.
γ) Έβαλε Ανααλ Νάθρακ.
δ) Ο Ζάρκας ζει; ή κοιμήθηκε σε κάνα σκουπιδοτενεκέ/αποθήκη/πατάρι/μαστάρι;

Ψηλε, τα καρπουζια ποσο πηγαιναν αραγε το κιλο?

:lol2:

περιμένω καυτό πμ από μοντερέητορ για την εκτίμηση. Όλα θα βγουν στο φως.

κατά τ’αλλα, το μεταλ πέθανε, το επόμενο πάρτι να παίζει μόνο ΦΛΩΡΙΕΣ να ευχαριστηθούμε και μεις οι ανώμαλοι που όταν γυρίσαμε σπίτι βάλαμε να παίζει Κοργιαλάς. :):!:

Οχι τπτ αλλο, αλλα τετοια καρπουζια δε βρισκεις ουτε το καλοκαιρι, ποσο μαλλον Δεκεμβριο μηνα:!: