Rocking.gr party: Nanowar και Anorimoi live - Σας περιμένουμε!

Αγαπητοί, όπως ίσως αντιληφθήκατε έχουμε δώσει ιδιαίτερη προσοχή στο επερχόμενο party μας και αυτό για τους εξής λόγους:

  1. Είναι το πρώτο μας live, με ό,τι αυτό συνεπάγεται και προϋποθέτει.

  2. Ως απόρροια του παραπάνω, πήραμε κάποια ρίσκα, σαφώς μεγαλύτερα απ’ ότι τις προηγούμενες φορές.

  3. Εάν πάει καλά, σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλα και μάλιστα με μεγαλύτερα ονόματα.

Προσπαθήσαμε να το προωθήσουμε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και με όσα μέσα διαθέτουμε. Προσπαθήσαμε να ορίσουμε την τιμή όσο πιο χαμηλά γίνεται για να μη χαθεί η έννοια του “party”. Φροντίσαμε ώστε η ημερομηνία να είναι σε καλή περίοδο, δηλαδή πριν τις εξεταστικές των περισσότερων σχολών και μετά (για την ακρίβεια την ημέρα που τελειώνουν) τις Πανελλήνιες.

ΑΛΛΑ! Χρειαζόμαστε και τη δική σας πολύτιμη στήριξη. Όλων εσάς που έχετε κάνει το rocking στέκι, περνάτε αρκετές ώρες εδώ μέσα και θεωρείτε ότι, ακόμα κι αν είναι μικρή (είμαστε στην αρχή ακόμα), η προσπάθεια αυτή πρέπει να υποστηριχτεί.

Θα χαρούμε ιδιαίτερα αν σας έχουμε κοντά μας την Πέμπτη το βράδυ, για να περάσουμε όμορφες στιγμές όπως και στα προηγούμενα parties μας, αλλά αυτή τη φορά και να γελάσουμε και να διασκεδάσουμε με την ψυχή μας.

Thank you :slight_smile:

PS: Δε θα έμπαινα στον κόπο να κάνω αυτό το post εάν δε γνώριζα πως εδώ έχει αναπτυχθεί μία πραγματική κοινότητα-παρέα, πράγμα το οποίο γενικά σπανίζει σε μεγάλα φόρουμς.

Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας,ευχομαι να ειναι sold out το party. :smiley:

Αν μπορουσα θα κατεβαινα,αλλα ειναι κ η εξεταστικη στη μεση…

Οι Αθηναιοι να τσακιστειτε να πατε ολοι ρε.

Καλά να περάσετε, εγώ δυστυχώς μένω στην άκρη του κόσμου και δεν μπορώ να δω τους Ανώριμους :frowning: :frowning: :frowning:

Θα ειμαι μαλλον κατα 90%…8)

Έτσι μπράβο. Ελάτε γιατί θα έχει και πολύ ενδιαφέρουσες θηλυκές παρουσίες :stuck_out_tongue: .

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Οπως??:-s

[SIZE=“4”]Με πείσατε![/SIZE] :vibrate: :bounce: :drunk: :yahoo:

[SIZE=“1”]…έτσι και αλλιώς θα ερχόμουν… :stuck_out_tongue: :lol: [/SIZE]

Όπως τις περίφημες φίλες-μοντέλες του κόζυ…

8O

Πιο ενδιαφέρουσες παρουσίες από την Επίσημη Ομάδα Cheerleader του Rocking δεν υπάρχουν!

:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

Χαχα! Ήταν post-παγίδα! :har:

Για να δώ αντιδράσεις! :stuck_out_tongue: :lol:

:smiley:

:blink::blink:

ναι, ναι! να ερθετε! ολοι ε! να φερετε και λεφτα ε (ωραια ειν’ τα λεφτα…)!τσαμπα πραμα 7 ευρω τωρα. πλερωστε.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εσυ λουκ πολυ τις αναφερεις τις φιλες μοντελες του κοζυ τελευταια. μαλλον εχεις καταστρωσει λιγουρικο σχεδιο. :har: :naughty:

Παλιοάνγκμαρ δεν έχω κανένα σχέδιο… Απλά τις έχω δει. Γι’αυτό κάνω παρέα τον Κράουτς, τι νόμιζες ?:lol: :lol:

Γι αυτο τον κανουν ολοι παρεα…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Αν και ξεχωριστή μέρα! Θα έρθω! :slight_smile:

Σχολάω 8 από τη σχολή, πιστεύω κατά τις 9.30 να είμαι εκεί.

Να δωσουμε ραντεβου νωριτερα να παμε ολοι μαζι!!!

Στις 20:00 στο μετρό στην Ομόνοια! Στίς πληροφορίες!:smiley:

Κανονιστηκε!!!:yes:

Αντε να ερθει εκεινη η μερα…

:bounce: :bounce: :yahoo: :yahoo: =D> :drunk: :vibrate: :vibrate: :stereo:

Σακ βαγιάζ επιτρέποντος, θα έχουμε και μερικά μπλουζάκια να δώσουμε στο πάρτυ. 8) 8) 8)
Στο τέλος όποιος θέλει παίρνει και αφίσα για να θυμάται τη βραδιά :smiley: