Ανακοίνωση!

Aν βρεις μποουλινγκ που να εχει 48-49 νουμερο παπουτσια ερχομαι :smiley:

θα βρουμε ρε!:stuck_out_tongue:

εεεε, παίζεις ξυπόλητος αν είναι!!! Μα κολλάς σε κάτι πράγματα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

του κόβουμε τα δάχτυλα!:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπόν, με αυτά και μ’αυτά, με τις αποχωρήσεις(:? ) και το βανκούβερ (:wacko: )!
Επάθα [SIZE=4]κατάθλιψη [/SIZE]και ξέρετε όλοι τι συμβαίνει όταν γίνεται αυτό!:cry: :cry: :cry:
Γι΄’αυτό θέλω όλα μου τα γλύκα παιδάκια να μου κάνουν παρέα την ερχόμενη Πέφτη για να πάμε στο άντεργουορλντ!:smiley: :smiley:

θέλω όμως να σκάσω μύτη με όλους σας παρέα , 'ετσι για να τονοθεί η αυτοπεποιθησή μου! :slight_smile: :slight_smile:

ΕΤΣΙ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ???:smiley:

Κερασμένα μερικά ποτά από εμάς! Έκλεισεεε 8)

Eννοειται αγαπημενη μας μαγισσα πως θα σε συνοδεψουμε, τι λες τωρα!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εμάς? Ποιοι εμάς? Εγώ δεν έχω τόσα λεφτά!!! Από τον Cozy πάρτε τα που του τα δίνει η Ντίντι!!!:lol: :lol:

Καλά ρεεεεε! Μέχρι τώρα μόνο 3? ντροπή σας! έλα θέλω συμμετοχές! δεν θέλω να ντρέπεστε! θα υπάρξει και εκπληξη!:wink:

Δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά εγώ ντρέπομαι λιγάκι… :oops: :oops: :oops:

[SIZE=“1”]…τι έκπληξη; :-k [/SIZE]

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

[SIZE=“4”]Χαμός θα γίνει εκείνη την Πέμπτη!!! [/SIZE] :vibrate: :bounce: :yahoo:

αρε τυχεροι…:frowning:
ολοι θα πατε…:frowning:

Αν ζηλέυεις κατέβα κι εσύ!

Για μενα δεν ειναι σιγουρο γαμωτο…:frowning:

Και για μενα, θα δειξει, μαλλον θα ερθω, θα αποθασιστει ανημερα!!

βρέ προδότες???:frowning:

πολυ καλη ιδεα αλλα εχουμε μετακομιση στην δουλεια κ δεν μπορω να λειψω!:frowning:

πόσες φορες το χρόνο μετακομίζετε?:-k
ελά ρε σιγά μια μέρα ε’ιναι!

τωρα μεταοκομιζουμε αυτην την εβδομαδα που μας ερχετε θα γινει χαμος!
πυρος δημας θα γινω!

στην ουσια δυο μερες θα χασω! πεμπτη κ παρασκευη!

ασε ασε να μην τα σκεφτομαι γιατι …:frowning:

Καλά ο bluez αν δεν έχει έναν μαύρο η μπάντα να παίζει κιθάρα δεν κατεβαίνει… :lol: :lol:

Ρε απατεώνες, τόσους μήνες το ξέρετε ότι θα γίνει τότε, θα βάλω απουσίες, ιδίως στους θαμώνες του rocking!

οποιος δεν έρθει… θα το μετανοιώσει πικρά έχω να συμπληρωσω!