Ανακοίνωση!

μπαααα.:stuck_out_tongue:

θα δω και τον φιλαρακο σου τον λεντ αυτο το σ/κ μπαι δε γουει

ενιγουει

δε μπορω το π/σ/κ/ 18-20 λογω του οτι θα ειμαι εκτος αθηνων.

την αλλη βδομαδα θα παω (αν βρω λεφτα) talisman, suicidal tendencies και inner wish.:stuck_out_tongue:

μπορουμε παντως να κανονισουμε καφε μεσημερακι ρε παιδια.

και ισως οχι θησειο. θα γινεται κολαση απο κοσμο. μια καλη λυση είναι ειτε wizard ειτε καφεδια μεσημερι, σε μερος που θα προτεινω αφου σιγουρευτω πως θα εχει χωρο. στα εξαρχεια για μεσημβρινες ωρες ειναι 1-2 μαγαζια που μου ρχονται κατα νου οτι μπορει να μας βολεψουν.:slight_smile:

δηλωστε συμμετοχες [SIZE=“5”]τώρα![/SIZE] απο το ποσοι θα ειμαστε θα εξαρτηθει το μερος.:wink:

μιλαμε για το τριήμερο 25-27. μαλλον για σαββατο 26 το κοβω…

Κατι τετοιο εννοει.

Ωραία ήταν χθες στο Kiss party που παρευρέθησαν οι witch και Maiden1979 και κάποιοι εκλεκτοί ακόμη! :thumbup:

:wink: :wink: :wink:
οι υπόλοιποι απλά χάσατε!!!8) 8) 8)

Κάποιοι ή κάποια; :–

:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

πώωωωωω τον έδωσες στεγνά όμως!8O 8O :lol: :lol:

Ε δεν είπα και όνομα… :roll:

:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

πάλι καλά!:stuck_out_tongue: :lol:

κοιταξτε παιδια. καλο ειναι να μοιραζομαστε αυτα που μας βασανιζουν. το αγχος καταστρεφει τον ανθρωπο.

οποτε πειτε μου το μυστικό σας. θα ειμαι ταφος…:twisted: O:) :naughty: :naughty: :naughty:

Ρε παιδια, γιατι δεν κανονιζετε κατι και για μετα τις εξετασεις? Ισως να μπορεσω να ερθω κι εγω αν με θελετε…:oops: :roll:

Meetings θα γινονται ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! Και πριν τις εξετασεις, και μετα… Ειδικα το καλοκαιρι, εχει κανονιστει χιππικο meeting!!!:wink: 8)

Και φυσικα και σε θελουμε μαζι μας…:slight_smile:

εγω να ρθω??

Mε μεγάλη μου λύπη ανακοινώνω ότι : "δεν θα καταφέρω να βρίσκομαι κοντά σας το σκ 27-28 , όπως είχε προβλέψει ο χαζοτόλκι, λυπάμαι πολύ:( ‘’
κανονίστε καμια καθημερινή και ακόμα καλύτερα … πάμε τετάρτη για bowling?:smiley:

Αναβάλλετε τα όλα μέχρι τις 31 του μηνός όπου είναι η καλύτερη ευκαιρία για να βρεθούν(με) όλοι, ακόμα και οι των πανελληνίων γιατί τελειώνουν εκείνη τη μέρα.

εκει θα έιμαστε! μην στεναχωρίεσαι…:stuck_out_tongue:

Το θέμα είναι να είναι και οι υπόλοιποι, γι’ αυτό σας λέω, κανονίστε τα μύτην μετάαα :smiley: :stuck_out_tongue:

:har: οποιος δεν ερθει 31 του μηνού θα τον μεταμορφωσω σε βατραχο! οκ?:stuck_out_tongue: :wink: :smiley:

8O 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

Παντα ηθελα να δω την ζωη απο την οπτικη γωνια ενος βατραχου!

Όχι…

[SIZE=“1”]Άντε έλα!!! [/SIZE]:stuck_out_tongue: :lol: