Ανακοίνωση!

Μέλη αναζητούνται για την γιγαντοτεράστεια συνάντηση που θα οργανώσω… χαχαχαχα
Παιδία μου το ΠΣΚ 25-26-27 Μαϊου ακούγετε πεντανόστιμο!
Θελώ συμμετοχές για να ξέρουμε σε ποια περιοχή να κινηθούμε (αν μαζευτουμε όσοι είμασταν την αλλή φορά + αυτούς που δεν ήρθαν θα πρέπει να έχω συνεννοηθεί πρώτα, κι αν έιμαστε αρκετοι λέω να κλείσω το ΣΕΦ χαχαχαχαχαχαα)!:lol: 8)
θέλω συμμετοχές και οι καινούργιοι μην ντρέπεστε δεν δαγκώνουμε…:stuck_out_tongue:

Αντέ να βλέπω χέρια…

ΕΝΑΣ ΕΓΩ!!!:smiley: 8)

Ως συνηθως βεβαια…:lol: :stuck_out_tongue:

Αντε ρε, μη ντρεπεστε, αν στα προηγουμενα meeting περασαμε τελεια, σε αυτο θα γινει ΧΑΜΟΣ!!!8)

Για καφεδιά λέτε;;; :-k

βασικό για να πούμε αν θα είναι καφές είναι ο αριθμός των συμμετεχόντων! για πάμε! έσενα δεν σε ρωτάμε είσαι ήδη στη λίστα!:stuck_out_tongue:

Όντως χρωστάω ένα meeting! :wink: :slight_smile:

:-k :-k :-k

Την Παρασκευή 25 Μαΐου παίζουν οι γιγαντοτεράστιοι Talisman με τους Pretty Maids στο Gagarin, οπότε… [-X

Την Κυριακή 27 Μαΐου παίζει η καλύτερη ελληνική heavy metal μπάντα Innerwish στο An Club, οπότε… [-X

Το Σάββατο 26 Μαΐου παίζουν οι … :lol:

Πλάκα κάνω, το Σάββατο μπορώ ό,τι ώρα θέλετε!!! :smiley:

[SIZE=“1”]Μάλλον πρέπει να ποστάρω το πρόγραμμα με τις συναυλίες που θα πάω τον επόμενο 1,5 μήνα, για να βλέπετε πότε είμαι διαθέσιμος… :stuck_out_tongue: :lol3: :lol3: [/SIZE]

:oops:

Δε δαγκώνουμε!

[SIZE=“1”]Τουλάχιστον στην αρχή…[/SIZE]:twisted: =P~ :lol:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!

ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ[-X [-X

:lol: Δεν τρωγεσαι!!!:lol2:

Παρασκευη αδυνατον λογω Talisman, Σαββατο θα εξαρτηθει απο καποιους παραγοντες, Κυριακη ολα οκ μεχρι στιγμης. Βαλτε με στη λιστα αν ειναι και τυχει κατι θα βγω!

Θα έρθεις και θα πεις κι ένα Talisman τραγούδι φλώρε!!! :lol: :stuck_out_tongue:

Κυριακή να το κανονίσουμε άμα είναι γιατί παίζουν οι Τalisman Παρασκευή…:wink:

Y.Γ Banette θα έρθεις?..:-k :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ουστ ρε που θα με πεις και φλωρο!!!:stuck_out_tongue:

Θα δω ω, ρε εχω διαφορα για εκεινο το ΠΣΚ, θα δειξει, θα προσπαθησω να ερθω.

Ειμαι φαντασμα…

Kι εμείς οι Ghostbusters!!! :twisted: :har:

Εγω θα ειμαι ΒΟΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑ.ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΚΙ ΕΣΥ ΣΚΑΤΟΜΑΓΙΣΣΑ

Εγω εχω διαβασμα οποτε μαλλον χαλια θα περασετε!..:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λεπόν, εγώ προτείνω να πάμε όλοι μαζί κανένα Wizard, γιατί για καφέ 15 άτομα δεν παίζει να βρούμε δεύτερη φορά τραπέζια :lol: .
Οπότε είτε μετά τους Talisman την Παρασκευή το βράδυ, είτε για το Σάββατο το βράδυ, εγώ είμαι in!

:lol: :lol: :lol: (Θα το καταλάβει από πρώτο χέρι…):lol: