Ανακοίνωση!

Banette, μη διαπράξεις αυτό το έγκλημα! :stuck_out_tongue: Φιλική συμβουλή :lol:

Αν πάμε Wizard, πρόσεχε μην κουραστείς! #-o :lol:

Το οτι το Σαββατο σου επεσαν ολοι μαζεμενοι δεν πρεπει να μας παιρνει και εμας η μπαλα!!!:stuck_out_tongue:

I apologize! :stuck_out_tongue: Εσένα δε σε γνωρίσαμε ακόμα… εγώ δλδ!

T O Λ Ο Ι Π Ο Ν
ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ!
αφηνουμε το πσκ 25-26-27

και πιάνουμε την παρασκευή 18 για καμια μπύρα τέξας(το μαγαζί για πάρτη μας δηλαδή) ή την κυριακή στις 20 καφέ! μιλήστε καθαρματάκια

Στις 18 αδυνατον, στις 20 για καφε νωρις το απογευμα ειμαι μεσα!:wink:

Ποιοι θα έρθετε αύριο στο Kiss party στο Texas;
Είσοδος ελεύθερη, άρα καλή ευκαιρία κι εκεί.

εγώ θα είμαι εκεί πάντως!:wink:

Ωραία θα τα πούμε εκεί! =D>

18 είναι το πάρτυ των Σκορπιών. 20 με την καμία, θα έχω και πρόβα και διάβασμα και παίζει και rocking meeting.
Γιατί όχι ρε 26 στο Wizard; :-k
Μην ξεχνάμε και τους Nanowar έτσι; Εκεί θα έχουμε μαζική συνάντηση 8)

καλά σου Κωστή…:frowning: . δεν ξεχνάμε τους νάνογουορ! απλά είπαμε να βρέθουμε 5 -10 ακόμα φορές πρίν από αυτο!:stuck_out_tongue:

Ε ναι πανέξυπνο :stuck_out_tongue: . Αυτό λέω κι εγώ. 25 ή 26 Wizard :smiley:

άρα θα βρεθούμε αυριο, στις 18 , στις 20 , στις 23, στις 26 και στις 31! μια χαρα δηλώστε συμμετοχές!:stuck_out_tongue: (έχω όρεξη σημερα):lol:

ρε καθίκια, με στήσατε? Νόμιζα ότι είχαμε και σήμερα και περίμενα στο Θησείο τόσες ώρες!!!:lol: :lol:

τι λές καλέ στο θησείο ήμουν στο εκδοτηριο στον ησαπ ποιος εστησε ποιον…:lightsabre: :blow:

Αποκλείεται!!! ήμουν εκεί τόσες ώρες και δε σε είδα… γαμώτο! :frowning:

ητάν και μια με μίνι δίπλα μου , μήπως κοιταζες αυτήν και δεν με είδες?8O 8O

Δε χρειάζεται να απαντήσω. Αν στεκόταν δίπλα σου, τότε θα σε είχα δει αμέσως μετά από αυτήν, μιας και το μάτι πάντα πάει στα πιο όμορφα. Άρα για να μην είδα εσένα, τότε δε την είδα ούτε αυτή…:wink: :wink:

αγάπη μου εσύ!:oops:

Παρακαλώ όπως ενημερώσετε αν θα παίζουν φωτογραφικές μηχανές ή άλλα οπτικουαστικά μέσα στο ιβέντ, ώστε να σκάσω ινκογκνίτο και καλλωπισμένος.